60
  • 60 59:35
    4

USK Akademik Cheb - FD Teplice 7:10
branky: 10. Miroslav Horký, 11. Vojtěch Hůda, 12. Daniel Macek, 20. Jan Kirchman, 26. Petr Kleiner, 33. Stanislav Hykš, 36. Daniel Macek - 6. Ondřej Rejcha, 8. Martin Schneider, 9. Jakub Zeleník, 25. Lukáš Mucha, 29. Samuel Olexa, 34. Jakub Zeleník, 36. Vojtěch Bratschaedl, 40. Martin Šnobr, 42. Lukáš Mucha, 47. Tomáš Rudolf; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 1 + Vojtěch Hůda 4:4; využití: 2:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek 12, Jakub Houser 4 - Lukáš Topš 26; po třetinách: 4:3, 3:5, 0:2
60:00 Komentář hostů Dolejší Pavel (Trenér): Dneska to bylo o morálce, strašně důležité tři body. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Komentář domácích Vorlíček David (Asistent trenéra): Dnes jsme si zápas prohráli sami darováním naprosto zbytečných gólů soupeři. Soupeř nás vyučil jednoduchostí, brejky a důrazem. Zápas kluci odjezdili ze všech sil, nedá se jim nic vytknout. Dnes nevydařený hloupý zápas. Děkujeme fanouškům a přejeme šťastné a veselé Vánoce.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
60:00 Přeji všem čtenářům hezký zbytek večera a budu se na Vás těšit příště, na počtenou!
59:59 S menší potyčkou a prohrou domácích končí tento zápas.
59:36 Dřevěné bednění tu není zrovna dvakrát přívětivé k teplickým hráčům.
59:35 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
58:25 Domácí to zkouší v šesti, ale stále bez výsledku.
57:18 Timeout USK Akademik Cheb
57:08 Na domácích už se velmi projevuje únava a zoufalství...
56:02 Gólman Teplic teď vytáhl hodně dobrý zákrok.
53:58 Zvrátí ještě Cheb nepříznivý vývoj utkání? To může ukázat tato přesilová hra.
53:57 Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
52:42 Domácí obránci si teď nechali za zády jednoho zapomenutého pacholka. Naštěstí se k pořádné šanci nedostal.
51:55 Hráči hostů jsou všude dřív.
50:45 Teplice se dostaly díky standardce na míček a jen tak se ho nevzdají.
49:58 Po faulu na Skopového mají teď domácí jedinečnou šanci vyrovnat.
49:57 Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
49:02 Prokopcův pokus míří úplně mimo bránu.
46:54 A máme tu desátý hřebíček do rakve domácích.
46:53 GÓL FD Teplice! 7:10
Branku družstva FD Teplice vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #12 Jan Koštoval (7:10)
45:32 Na domácích je znát velká nervozita, Teplice je svírají jako do svěráku.
44:42 Voborník mohl jít sám na gólmana, hvizd rozhodčího mu však zabránil v rozletu.
44:06 Kapitán Chebu si chtěl zahrát fotbal.
43:22 Po ošklivém střetu tu máme krvavé zranění jednoho z hráčů Teplic.
41:44 Teplice Chebu odskakují a vedou již o dva góly.
41:43 GÓL FD Teplice! 7:9
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #16 Martin Schneider (7:9)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Jakub Houser družstva USK Akademik Cheb
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:35 GÓL FD Teplice! 7:8
Branku družstva FD Teplice vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #17 Lukáš Fiala (7:8)
39:17 Horký teď naprosto zamotal hlavu i nohy hráči Teplic.
38:22 Odvážná přihrávka na střed hřiště Hykšovi vyšla a chebský kapitán pro tým dokonce získal výhodu.
37:19 Macino při stahovačce ztratil mezi třemi hráči, avšak Kleiner zachránil situaci.
35:47 Míček se doslova došoural do brány...
35:46 GÓL FD Teplice! 7:7
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl bez asistence (7:7)
35:28 GÓL USK Akademik Cheb! 7:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #14 Jan Smolka (7:6)
35:12 Skopový si krásně obkličkoval hráče a získal u toho výhodu pro svůj tým.
33:22 Člověk ani nestihne okomentovat krásnou vyťukávačku v podání Macina, Smolkina a Štányho a Teplice si stihnou vyrovnat.
33:21 GÓL FD Teplice! 6:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník bez asistence (6:6)
32:51 GÓL USK Akademik Cheb! 6:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #16 Stanislav Hykš, asistoval #14 Jan Smolka (6:5)
32:02 Utkání se nám začíná lehce vyostřovat, hlavně co se týče dohrávání po odpískání.
32:01 Vyloučen hráč #12 Jan Koštoval družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
31:21 Skopový teď napadal hráče Teplic docela vysoko a oni z toho nebyli zrovna dvakrát v klidu.
30:28 Střela hostů končí za mantinelem.
29:50 Macino trošku přitvrdil muziku a rozhodčí s tím zrovna dvakrát spokojení nebyli.
29:49 Vyloučen hráč #34 Daniel Macek družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
28:34 A máme opět srovnáno. Sledujeme florbal ve stylu přetahované o kořist.
28:33 GÓL FD Teplice! 5:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #12 Jan Koštoval (5:5)
26:59 Hráč hostů to teď zkusil naslepo backhandem mezi nohama.
25:26 Domácí v odloženém vyloučení převrací skóre zápasu zase na svoji stranu.
25:25 GÓL USK Akademik Cheb! 5:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #77 Petr Kleiner, asistoval #34 Daniel Macek (5:4)
24:46 Máme tu vyrovnávací branku Teplic.
24:45 GÓL FD Teplice! 4:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #98 Tomáš Soukup (4:4)
23:40 Promyšlená standardka končí střelou Voborníka na bloku obránce.
23:14 Horký plácnutím do míčku prodlužuje po mantinelu na Macina, na nějž se hned seběhli dva ,,žluťásci".
22:16 Bárty svým zákrokem podržel zbytek týmu.
21:31 Střela Tyrpekla končí v rukavici gólmana.
20:01 První buly druhé třetiny získává pro svůj tým zase opět Smolka.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:58 Excelentní vyťukávačkou domácí posílají teplické hráče do šatny.
19:57 GÓL USK Akademik Cheb! 4:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #24 Jan Kirchman, asistoval #34 Daniel Macek (4:3)
19:09 Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:59 Domácí mají teď ponechanou výhodu za ošklivý zákrok na Prokopce.
18:09 Střela Smolky končí v náručí brankáře.
16:36 Standa Hykš teď hodně předpisově sundal jednoho z hostů. Domácí střídačka ho odměnila potleskem.
15:21 Nepřesná přihrávka kapitána Chebu končí na florbalce teplického hráče.
14:01 Prokopec letěl po mantinelu jako neřízená střela, ale míček mu byl bohužel v rohu ukraden.
12:38 Macek vyslal přihrávku docela daleko před Horkého. Škoda, mohla být krásná akce.
12:14 Fatálu u mantinelu naštěstí Teplice nevyužily.
11:13 A máme vyrovnáno! Skopový nádherně našel Macina a ten nekompromisně umístil míček za záda brankáře.
11:12 GÓL USK Akademik Cheb! 3:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #69 Jan Skopový (3:3)
10:11 Utkání nabírá nečekaný obrat!
10:10 GÓL USK Akademik Cheb! 2:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #99 Karel Tyrpekl (2:3)
09:53 A máme tu konečně branku domácích! Juhuuu!
09:52 GÓL USK Akademik Cheb! 1:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #55 Miroslav Horký, asistoval #69 Jan Skopový (1:3)
08:32 Hosté chytili gólovou slinu a sází to tam jako zemědělci osivo na poli.
08:31 GÓL FD Teplice! 0:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #31 Ondřej Rejcha (0:3)
07:35 Tato střela již bohužel gólem končí...
07:34 GÓL FD Teplice! 0:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #24 Lukáš Mucha (0:2)
07:18 Nepovedená přihrávka Hykše naštěstí neskončila gólem.
06:33 Hosté neustále osekávají Bartůška, který se drží za prsty.
05:39 GÓL FD Teplice! 0:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #31 Ondřej Rejcha, asistoval #24 Lukáš Mucha (0:1)
04:27 Hra je z obou stran taková šílená šermovačka.
02:33 Teplice úřadují ve svém obranném pásmu a snaží se zahájit útočnou akci.
01:39 Útočná akce Chebu skončila nepovedenou přihrávkou v rohu hřiště.
00:46 První standardka pro Teplice před jejich bránou.
00:01 Krásný florbalový večer všem! Úvodní buly získává Smolka pro Cheb.