60
  • 60 59:48
    2

Florbal Chomutov B - Sokol Rudná 5:7
branky: 11. Matyáš Rauscher, 29. Tomáš Novotný, 44. Martin Morava, 47. Jan Ibl, 52. Martin Morava - 9. Jan Karásek, 12. Jan Karásek, 12. Martin Kameš, 28. František Novosad, 33. Adam Pivoňka, 49. Adam Pivoňka, 57. Adam Pivoňka; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 17 - Jan Křemen 20; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:2
60:00 Komentář hostů Tuček Martin (Trenér): Úvod do utkání se z naší strany vydařil. Následující třetiny však díky spoustě nepřesostem a zbytečným vyloučení z naší strany neprobíhaly dle předzápasových představ. Naštěstí nám perfektně zachytal golman. V závěru bych se chtěl omluvit za chování některých členů realizačního týmu. nF. Novosad
60:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Dnes velká škoda bodů, které jsme tady mohli v klidu brát. Soupeři skvěle zachytal golman, i když jsme mu to občas dost usnadnili. Výkon ale solidní a pokud budeme takhle hrát další zápasy, určitě to tam už padat bude, celkově ale spokojenost a věřím, že alespoň morální vítězové dnes jsme. Díky soupeři, rozhodčím i fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:48 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování
58:48 Timeout Sokol Rudná
56:26 GÓL Sokol Rudná! 5:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (5:7)
55:02 Timeout Florbal Chomutov B
55:02 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování
51:50 GÓL Florbal Chomutov B! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #13 Tomáš Novotný (5:6)
51:06 Vyloučen hráč #72 Martin Kameš družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování florbalky
50:15 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za zdržování hry
48:18 GÓL Sokol Rudná! 4:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #81 Štěpán Hanzl (4:6)
46:30 GÓL Florbal Chomutov B! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #48 František Tadeáš Kubík (4:5)
43:43 GÓL Florbal Chomutov B! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #42 Matyáš Rauscher (3:5)
40:01 Úvodní buly vyhrává Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
34:49 Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
32:52 GÓL Sokol Rudná! 2:5
28:16 GÓL Florbal Chomutov B! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #66 Lukáš Mock (2:4)
27:46 GÓL Sokol Rudná! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #18 Michal Honek (1:4)
20:01 Úvodní buly vyhrává Sokol.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
15:41 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov B neproměnil #51 Adam Martin.
12:54 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování
11:51 GÓL Sokol Rudná! 1:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #72 Martin Kameš, asistoval #98 Jan Josef Brychta (1:3)
11:00 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (1:2)
10:19 GÓL Florbal Chomutov B! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #91 Martin Morava (1:1)
08:54 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
08:01 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrává Chomutov.