13:7
    Adam PIVOŇKA
    (Váně)

Sokol Rudná - SK BIVOJ LITVÍNOV 13:7
branky: 7. František Novosad, 10. Matěj Dejm, 11. Tomáš Bubeník, 13. Vojtěch Dejm, 29. Tomáš Bubeník, 42. Jan Karásek, 43. Lukáš Slepička, 44. Jan Karásek, 48. Marek Vojáček, 52. Martin Kameš, 55. Lukáš Slepička, 55. Ondřej Šantora, 60. Adam Pivoňka - 6. Martin Strejček, 20. Jan Nachtmann, 25. Jaroslav Rybka, 32. Tomáš Kratochvíl, 34. Martin Strejček, 46. Jaroslav Rybka, 54. Lukáš Kaprhál; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Dominik Kameš 15 - Jiří Vybíral 21; po třetinách: 4:2, 1:3, 8:2
60:00 Komentář domácích Tuček Martin (Asistent trenéra): Dnes jsme viděli podobné utkání jako při prvním střetu v této sezóně. Na hřišti byl jen jeden tým a to MY. Sice jsme v druhé třetině vypli, ale body nás to nestálo. Především díky mladým puškám se nám podařilo získat duležité 3 body. Soupeři přejeme klidnou cestu domu a děkujeme za nedělní zápas.
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Soupeř dnes zkrátka více chtěl a byl ochotný podstoupit více soubojů, které prostě občas zabolí. Utkání rozhodl začátek 3. třetiny, kde jsme neproměnili pár nadějných situací, nepřepli dozadu a byli jsme po zásluze potrestáni. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:37 GÓL Sokol Rudná! 13:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #8 Ondřej Váně (13:7)
59:37 Tak i pan kapitán se dnes zapíše mezi střelce.
58:39 Bivoj se ještě snaží o zázrak, ale netrefují bránu.
54:25 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
54:25 GÓL Sokol Rudná! 12:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #47 Lukáš Bárta (12:7)
54:25 A je tam další, neskutečné "no-look passy" v podání třetí lajny až do prázdné branky.
54:08 GÓL Sokol Rudná! 11:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #6 František Novosad (11:7)
54:08 Po góle na obou stranách, nestíhám.
53:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #66 Zdeněk Fanta (10:7)
53:35 Rudná je nyní aktivnějším týmem.
53:16 Bárta se ocitl sám před gólmanem, trefil ho.
51:00 GÓL Sokol Rudná! 10:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #72 Martin Kameš, asistoval #45 Adam Pivoňka (10:6)
51:00 Výborné bloky domácích, brejk, gól.
47:07 GÓL Sokol Rudná! 9:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #98 Jan Josef Brychta (9:6)
47:07 Toho využil Brychta a po přečtené přihrávce předložil Vojáčkovi který přidává další zářez.
46:14 Litvínov se žene za vyrovnáním a hraje tak velice otevřená.
45:36 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka z trestného střílení (8:6)
45:36 Váně zachaňoval balónek na brankové čáře, pouze za cenu nájezdu.
43:06 GÓL Sokol Rudná! 8:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (8:5)
42:18 GÓL Sokol Rudná! 7:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #17 Tomáš Bubeník (7:5)
42:18 Signál se standartky znamená navýšení náskoku!
41:05 GÓL Sokol Rudná! 6:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #30 Lukáš Kepka (6:5)
41:05 Kameš dokázal vyrazit nebezpečnou střelu bivojů na tyč, z následného brejku pak udeřil Karásek a vrací domácí vedení!
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:59 Vyloučen hráč #73 Jan Nachtmann družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
39:24 Vyloučen hráč #21 Marek Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:05 Sledujeme vyrovnanou pasáž s minimem šancí na obou stranách.
33:03 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #22 Jaroslav Rybka (5:5)
31:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #19 Jáchym Chalupný (5:4)
31:07 Kratochvíl krásnou individuální akcí zakončenou střelou na vzdálenější tyč opět snižuje náskoko Rudné.
28:49 GÓL Sokol Rudná! 5:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #45 Adam Pivoňka (5:3)
28:49 Bubeník neskutečnou bombou uklidil míček do sítě i s čepelí hostujícího hráče a navyšuje tak vedení sokolů!
27:28 Vyloučen hráč #73 Jan Nachtmann družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za držení
24:46 Ostrý zákrok na Bártu v útočném rohu. Děkujeme Kryštofovi za srovnání mantinelů.
24:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #16 Martin Strejček (4:3)
24:01 Chyba v rozehrávce domácích znamená další snížení skóre ze strany hostů.
22:50 Vybíral neskutečně vychytal Vojáčka z bezprostřední blízkosti.
20:54 Rudná začala druhou třetinu aktivně, kdy se dostala v prvním střádání hned do dvou nebezpečných situací.
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:57 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #73 Jan Nachtmann, asistoval #14 Filip Nevšímal (4:2)
19:57 Nachtmann to zkusil z větší vzdálenosti a uklidil míček pod břevno. 4:2
19:15 Chalupný netrefil odkrytou bránu snad z půl metru.
17:53 Kopta teď vyslal nepříjemnou střelu do teploměru Kamešovi. Ten si s ní nakonec dokázal poradit.
15:34 Utkání je opticky vyrovnané, ovšem domácí si dokážou vytvořit lepší šance, které využívají.
12:13 GÓL Sokol Rudná! 4:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #6 František Novosad (4:1)
12:13 Brejk domácích a přesné zakončení mladšího z Dejmů znamená další gól v síti hostí!
10:45 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #5 Lukáš Slepička (3:1)
10:45 Bubeník našel místo na přední tyči a navyšuje skóre!
09:50 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #43 Matěj Dejm, asistoval #47 Lukáš Bárta (2:1)
09:50 Dejm skvěle vyvezl balónek, narazil si s Bártou a zakončil přesně do šibenice! 2:1!
07:48 Hosté se v početní výhodě dostávají do zakončení, ale nedaří se jim trefit branku.
06:57 Vyloučen hráč #21 Marek Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
06:12 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #5 Lukáš Slepička (1:1)
06:12 Novosad dostal balón do středu hřistě a v zakončení se nemýlil.
05:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #66 Zdeněk Fanta (0:1)
05:07 Po pohledné kombinaci na jeden dotek se Litvínov ujímá vedení.
04:37 Šantora se výborně uvolnil do středu hřistě, střela pouze do bloku.
03:05 Karaásek se po nahrávce od Pivoňky ocitl sám před gólmanem, bránu netrefil.
00:00 Úvodní buly pro domácí