5:4
    Stanislav PROKOP
    (Richtr)

FbC Barracudas Slaný - Sokol Rudná 5:4p
branky: 10. Václav Linhart, 17. Tomáš Richtr, 37. Tomáš Richtr, 42. Tomáš Richtr, 63. Stanislav Prokop - 3. Marek Vojáček, 26. Tomáš Bubeník, 43. Adam Pivoňka, 60. Adam Pivoňka; rozhodčí: Filip Moravec - Dalibor Berka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jiří Šimon 28 - Jan Křemen 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Nolč Adam (Trenér): Dnes opět těžké utkání, kde rozhodovali maličkosti. Opět jsme si potvrdili, že umíme kvalitně bránit lepší soupeře. Bohužel jsme zápas nedokázali dohrát za tři body. Děkujeme soupeřum za kvalitní utkání.
65:00 Komentář hostů: Dneska jsme se štěstím získali jeden bod. Soupeř byl většinu zápasu mnohem chytřejší a my se nedokázali přizpůsobit. Na to že nás celý zápas nikdo nenapadal ani nezdvojoval tak jsme podali špatný výkon. Bohužel. Gratulujeme soupeři ke dvoum bodům a děkujeme fanouškům za podporu.
65:00 Střely v prodloužení: 4:2
62:43 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #21 Tomáš Richtr (5:4)
60:39 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #26 Martin Špaček.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:59 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
59:59 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost
59:21 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (4:4)
58:20 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #21 Tomáš Richtr.
57:45 Timeout Sokol Rudná
47:27 Vyloučen hráč #26 Václav Linhart družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
42:25 GÓL Sokol Rudná! 4:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (4:3)
41:38 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #14 Stanislav Prokop (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
36:55 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:2
25:11 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #72 Martin Kameš (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 11:6
16:24 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #37 Antonín Pertlík (2:1)
09:58 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #21 Tomáš Richtr (1:1)
07:55 Vyloučen hráč #49 Vojtěch Dejm družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
02:26 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #47 Lukáš Bárta (0:1)