• 63 62:01
    4:3
    (Zeman)

Florbal Ústí B - FD Teplice 4:3p
branky: 32. Jindřich Grosse, 40. Patrik Šredl, 56. Vladimír Štorek, 63. Hynek Nikolič - 39. Tobiáš Tychler, 47. Martin Schneider, 51. Marek Nekuda; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 5 + Filip Kučaba OS:4; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Hrstka 25 - Václav Hlavsa 30; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:2, 1:0
65:00 Komentář hostů Valter Vlastimil (Vedoucí): Koncert neproměněných šancí z obou stran, což nás stálo další body. Na tři góly se zápas vyhrát needá, potřebujeme probudit naše ofenzivní hráče. Děkujeme za fér zápas.
65:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Škoda neproměněných šancí, nevyužitých přesilovek a zbytečných vyloučení, mohlo to být jinak za 3 body. Mákli jsme si a vybojovali to a se cení. Mudorchu máš smůlu. Hezký zbytek neděle.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
62:01 GÓL Florbal Ústí B! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #76 Pavel Zeman (4:3)
62:01 Nikolič rozhoduje v prodloužení o ústeckém vítězství
61:28 Domácí pálí, ale gólman vyráží nohou
60:59 Schneider zalehl Horáka a nechal ho ležet na zemi
60:22 Ústečtí se marně snaží vymyslet co s balonkem ve třech lidech
60:01 Úvodní buly prodloužení si pro sebe urval tým hostí
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:59 A jdeme do prodloužení, kdo si urve vítěžství?
59:53 Hráči nám padají jako hrušky
59:12 Diváci fandí, hráči jsou ve stresu
59:00 Máme tady poslední minutu třetí třetiny a skóre je stále nerozhodné
58:04 Zeman znovu prudce ale mimo
57:11 Horák si teď téměř skopl míček do vlastní brány
56:44 Teplice v další přílžitosti vést
56:43 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
56:14 Hra opět ze strany na stranu, ale ve tvrdém tempu
55:23 Štorek nám opět vyrovnává skóre utkání
55:22 GÓL Florbal Ústí B! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:3)
55:13 Hrstka dostal krutý zásah florbalkou do ruky
53:48 Nekuda si nyní málem dal vlastní gól když se pokoušel poslat míček za bránu na svého spoluhráče
53:16 Zbrklá situace před domácí bránou gólem neskončila, ale chybělo málo
52:46 Ústí v plném počtu
51:45 Hrstka opět drží svůj tým
51:00 Ústí v oslabení inkasovalo již druhou branku a Teplice se tak dostávají do prvního vedení v tomto utkání
50:59 GÓL FD Teplice! 2:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Marek Nekuda, asistoval #12 Jan Koštoval (2:3)
50:44 Ústí ve třech s prvním osobním trestem
50:43 Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B - osobní trest
50:43 Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování
50:06 Uvidíme jak se Ústí popasuje s dalším oslabením
50:05 Vyloučen hráč #15 Patrik Šredl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za opakované přestupky
49:26 Budeme opět vylučovat
48:54 Zeman opět jednoruč si udržel míček při své výpravě za bránu teplických
48:10 Kučaba si nezpracoval backhandovku od Horáka a o míček přichází
47:32 Strnad pouze do obránců
46:47 Ústí se bohužel nepodařilo oslabbení ubránit a tak je stav utkání znovu vyrovnaný
46:46 GÓL FD Teplice! 2:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #12 Jan Koštoval (2:2)
46:24 Gebhardt brutálně přestřelil domácí bránu v situaci 4 na 2
45:55 Ústí ve čtyřech, uvidíme jak se s tím popasuje. Srovnají Teplice stav utkání?
45:49 Vyloučen hráč #29 Jan Vaca družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za opakované přestupky
45:10 Hlavsa se vytáhl skvělým zákrokem rukou, kterým vyrazil míček mimo hřiště
44:36 Kučaba slepě zkusil vystřelit z otočky, ale mimo
44:03 Zeman zkusil zvednou míček backhandem těsně u Hlavsy, ale ten ho hlavou vykryl a gól to tedy není
43:19 Kučaba měl smůlu a pro krosovku od Grosseho se nenatáhl
43:16 Hlavsa skvěle hlavou
42:37 Hrstka má více stěstí než rozumu, tuto prudkou střelu hostí chytil ani o tom nevěděl
41:50 Zemam pálí, ale míček se od obránce odráží vysoko nad hřiště
40:48 Teplice zbrkle rozehrály na útočné polovině a o míček tím tak přišly
40:04 Hra je už přerušena kvůli míčku uópět mimo hrací plochu
40:01 Poslední vhazování znovu pro tým domácích
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:59 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #15 Patrik Šredl, asistoval #99 Jiří Strnad (2:1)
39:32 Míček se odráží od Hrstky a Horák ho pro jistotu odpaluje mimo hřiště, aby se vyhnul nebezpečí
39:00 Poslední minuta druhé třetiny
38:23 Skóre máme opět bez rozdílu, předpokládáme tedy, že se hra ještě hodně vyhrotí
38:22 GÓL FD Teplice! 1:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Tobiáš Tychler, asistoval #31 Ondřej Rejcha (1:1)
38:02 Teplice se snaží rozehrát z vlastní poloviny
37:07 Teplickým se nedaří zakončit. Mají smůlu na slepé přihrávky.
36:48 Hra ještě více přitvrzuje, už mnám tady létají i lokty
35:49 Míček projel Hlavsovi mezi nohama, odrazil se záhadným způsobem o břevno a vletěl zpět do hry. Divící se Nekuda s Grossem z toho až spadli na zem.
35:09 Neskutečný přesun od Hlavsy brání dalšímu ústeckému gólu
34:42 Strnad přelétl přes teplického útočníka a končií na zemi před vlastní bránou
33:49 Atmosféra v hale by se dala krájet
33:45 Grosse sebral míček rozjetému útočníkovi přímo z čepele
33:05 A máme tady i první rozšláplý míček
32:48 Olexa se pokusil obehrát dve domácí hráče, ale nezdařilo se mu to a míček končí mimo hřiště
31:52 Domácí se postarali o první branku tohoto utkání po úmorných 31 minutách tvrdé hry
31:51 GÓL Florbal Ústí B! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #14 Filip Kučaba (1:0)
31:01 Domácí v plném počtu opět bez vstřelené či inkasované branky
30:54 Hrstka opět chytá
30:33 Schneider netrefuje tutovku za Hrstkovu nohu
29:53 Nekuda tvrdě pálí, ale Hrstka chytá do rukou
29:29 Teplice v plném počtu a rovnou do přesilovky
29:02 Budeme zhruba půl minuty hrát 4 na 4
29:01 Vyloučen hráč #24 Vladimír Štorek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
28:33 Bude se opět vylučovat, tentokrát na strané ústecké
27:30 Ústí má další šanci vstřelit první branku tohoto utkání
27:29 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
26:50 A bude se vylučovat
25:11 Horák zkusil backhandem a míček skončil Hlavsovi pod nohou
24:31 Hlavsa se vytáhl pár skvělými zákroky a stále si drží čisté konto
23:31 Zeman trefuje pouze boční síťku
22:44 Gebhardt tvrdě střílí ze standartky na středu, ale trefuje pouze Hrstkovu helmu
22:19 Nikolič skvěle zabránil zády prudcé střele hostí
21:44 Nyní už i Ústí přitvrzuje
21:05 Míček opět létá z hřiště pryč, asi se mu u nás nelíbí
20:22 Schneider tvrdě pálí Hrstkovi do hrudi
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:58 Bratschaedl se pokusil backhandem doklepnout míček za Hrstku, ale nepodařilo se mu to a míček mají domácí na poslední 2 vteřiny
19:25 Šredl si projel za bránou hostí, ale do zakončení se nedostal
18:38 Rejcha trefuje břevno Hrstkovy brány
18:01 Zeman se pokusil o kličku, ale míček mu sjel z hokejky a končí před domácí bránou na domácích florbalkách
17:25 Fiala měl šanci vystřelit do prázdné brány, ale radši si míček zpracoval na polovině a následně o něj přišel
16:48 Hra se nám už začíná vyhrocovat, žádnému týmu se nedaří dát gól
16:14 Teplice znovu v pěti
15:13 Teplice hrají tvrdou hru na útočné polovině, i když jenom ve čtyřech
14:13 Vyloučen hráč #71 Marek Nekuda družstva FD Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka
11:20 Ústí v 5 na 3, třeba nám padne nějaká branka
11:19 Vyloučen hráč #13 David Gebhardt družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
10:21 Ústí nyní v přesilovce, uvidíme, jak se s ní popasují
10:20 Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
10:00 Jsme v polovině první třetiny a stav je zatím bezbrankový
09:33 Nikolič se sklouzl a projel Schneiderovi mezi nohama
08:45 Šnobr také v šanci do prázdné, ale míček projel pouze kolem domácí brány
08:10 Štorek z výtoče trefuje pouze obranu hostí
07:24 Kučaba v obrovské šanci pálit do prázdné trefuje pouze břevno a míček se odráží mimo hrací plochu
06:22 Koštoval byl ve veliké šanci protlačit míček za ležícího Hrstku, byl ale zastaven pohotovým domácím obráncem
05:25 Hrstka se předčasně přesunul, ale míček se naštěstí pro něj za jeho záda nedostal
04:48 Míček nám tady létá z hřiště jako by byl žabička
04:05 Olexa si s Bratschaedlem přihrávali u mantinelu a pokusili se o výběh do útoku, míček jim byl ale sebrán a zklidněn na domácí polovině
03:07 Hosté se pokaždé probojují až k domácí bráně, ale obrana jejich střely velmi dobře blokuje
02:00 Domácí obrali v souboji za bránou nebezpečného hráče hostí
01:23 Hra se nám zatím přelévá ze strany na stranu
00:03 Úvodní buly pro tým domácích
00:01 Buly pro Teplice
00:01 Úvodní buly pro tým domácích
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání. Očekáváme napjatou hru plnou zvratů.