• 62 61:43
    3:4
    ()

Kralupy Wolves - FbC Barracudas Slaný 3:4p
branky: 42. Jakub Manek, 48. Petr Husťák, 50. Tomáš Veselý - 4. Stanislav Prokop, 29. Tomáš Richtr, 53. Jiří Rafaj, 62. Stanislav Prokop; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Omar Hammami 12 - Vojtěch Hlava 19; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): Špatnej výkon. Honzovi přeju brzké uzdravení. Nazdar
65:00 Komentář hostů Nolč Adam (Trenér): Velice těžké utkání plné soubojů a faulů. škoda že jsme nedokázali držet standard naší obrany i ve třetí třetině. bod navíc v prodloužení z horké půdy kralp bude velice cenný. Děkujeme  soupeřům za těžké utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
61:43 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop bez asistence (3:4)
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
52:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #26 Václav Linhart (3:3)
49:26 Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:11 GÓL Kralupy Wolves! 3:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #18 Tomáš Veselý, asistoval #10 Kristián Malík (3:2)
48:12 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #21 Tomáš Richtr.
47:31 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #81 Jakub Manek (2:2)
41:05 GÓL Kralupy Wolves! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #18 Tomáš Veselý (1:2)
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
31:07 Vyloučen hráč #26 Václav Linhart družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
28:52 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #24 Petr Hartman (0:2)
25:25 Vyloučen hráč #23 Matyáš Růžička družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:25 Vyloučen hráč #81 Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 9:3
18:57 Vyloučen hráč #3 Jiří Rafaj družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
17:20 Vyloučen hráč #91 Jakub Kocourek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání
12:19 Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost
03:06 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #88 Adam Nolč (0:1)