5:6
    Ondřej RICHTR
    ()

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Barracudas Slaný 5:6
branky: 24. Zdeněk Fanta, 26. Jaroslav Rybka, 29. Ondřej Kopta, 33. Jan Pokorný, 44. Jan Jupa - 22. Václav Linhart, 29. Stanislav Prokop, 30. Adam Nolč, 54. David Mistrík, 55. Jiří Rafaj, 56. Ondřej Richtr; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Šimek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 23 - Tomáš Cmíral 26; po třetinách: 0:0, 4:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Co na to říci, rozhodil nás jeden zbytečný gól a prostě jsme to soupeři darovali.
60:00 Komentář hostů Cmíral Tomáš (Trenér): Pozitivem dnešního zápasu je herní čas od 16 hodin a posledních 6 minut kdy jsme konečně trochu zabrali. Díky soupeří :-)
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
55:33 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
55:33 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr bez asistence (5:6)
55:33 Hosté otočili průběh utkání.
54:50 Slaný po tlaku vyrovnává
54:03 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #18 Tomáš Cmíral (5:5)
53:32 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #19 Antonín Pertlík (5:4)
53:32 Slaný se přibližuje ve skore.
53:20 Litvínov se spíše stáhl a brání
48:05 Litvínov dobře využívá volného prostoru.
47:00 Slaný se snaží, co nejvíc střílet, ale Litvínov dobře brání.
43:42 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #78 Jan Jupa, asistoval #22 Jaroslav Rybka (5:3)
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají opět hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:55 Slaný v závěru třetiny tlačil na domácí tým.
38:00 Kopýtko zachytil přihrávku před bránou.
32:59 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #38 Jan Pokorný, asistoval #9 Jiří Jelínek (4:3)
32:59 Litvínov a Slaný se přetahují o skore a domácí zatím vedou.
31:21 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:18 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #20 Patrik Martinovský (3:3)
28:55 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (3:2)
28:26 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:2)
27:59 Litvínov vybojoval míček.
25:04 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #66 Zdeněk Fanta (2:1)
24:40 Litvínov využívá protiútoku a vyrovnává na 1:1
24:20 Vyloučen hráč #7 Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
23:46 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (1:1)
22:40 Hosté využili tlaku a vedou 1:0
21:43 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #29 Radek Šťovíček (0:1)
20:01 Buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:50 Rybka zblokoval střelu.
19:00 Vybíral chytil jasný gol.
18:20 Více ze hry má teď Slaný.
18:00 Průběh zápasu je stále stejný.
12:10 Zápas je zatám velmi vyrovnaný a je to ze strany na stranu.
07:49 Litvínov si vytvořil hezkou šanci.
04:50 Slaný tvrdě napadá Litvínskou obranu.