• 59 58:17
    5:10
    ()

Florbal Ústí B - 1.FBC DDM Děčín IV 5:10
branky: 8. Tomislav Matějka, 14. Jan Samuel Polák, 31. Karel Klíma, 40. Tomislav Matějka, 52. Pavel Zeman - 4. Matouš Dašek, 18. Petr Slánský, 20. Marek Sochor, 20. Vladislav Vrátil, 23. Jan Bräuer, 43. Petr Fišer, 45. Jan Fidler, 53. Kryštof Loubek, 55. Adam Závěrka, 59. Marek Sochor; rozhodčí: Erik Demi - David Scholz; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Hrstka 18 - Adam Havriljak 31; po třetinách: 2:4, 2:1, 1:5
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Tohle vítězství si celý tým zaslouží. Pro nás bylo důležité, že jsme po 2.třetině stále vedli a oproti jiným duelům tak nemuseli dotahovat, což se projevilo především v našich hlavách. Zároveň jsme vyvarovali většímu počtu chyb a mohli se spolehnout na Adama v brance. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Místo abychom si užívali posledního slunka, tak jsme si dneska vychutnali parádní tří chodové menu - nejprve sladkokyselou polévku, pak ragů z hořčáků a jehně a nakonec čískake alá Hynek. Soupeř nám dneska udělil lekci, jak se hrají taková utkání. Beru to na sebe, vyhořeli jsme takticky a já i v momentu. Místo snížení na rozdíl 1 přišel direkt jak od Attilky. Děkujeme všem, který to dneska přežili.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:53 Strnad neskutečný blok.
58:17 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:10
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (5:10)
57:34 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání
57:04 Brauer běžel sám na bránu, ale Matějka ho zbavuje míčku.
56:08 Horák dneska předvadí skvělý výkon.
55:30 Nergl dostal nahrávku před prázdnou bránu, ale minul.
54:17 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:9
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #48 Adam Závěrka, asistoval #94 Jan Fidler (5:9)
52:00 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:8
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Kryštof Loubek bez asistence (5:8)
51:30 GÓL Florbal Ústí B! 5:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #64 Pavel Zeman, asistoval #28 Leoš Nergl (5:7)
50:16 Polák krásná střela, ale golman chytil.
48:09 Horák opět stříli z půlky, ale střela letí mimo.
48:04 Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #4 Vladislav Vrátil.
44:19 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #12 David Matza (4:7)
44:19 Fidler neskutečná výtoč a střílí gól.
42:44 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #72 Petr Fišer, asistoval #4 Vladislav Vrátil (4:6)
41:20 Nebezpečná střela Štěpánka ale golman chytá.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:17 GÓL Florbal Ústí B! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #64 Pavel Zeman (4:5)
39:17 Zeman dává přihrávku na Tomína a ten pak zakončuje.
38:42 Horák střílí z půlky ale střela přes obránce neprošla.
34:50 Tomíno dobrá střela, ale golman hostí vychytal.
30:25 GÓL Florbal Ústí B! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 Karel Klíma bez asistence (3:5)
30:25 Klíma neskutečná akce a dává gól.
22:32 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #94 Jan Fidler (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 14:10
19:59 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil, asistoval #21 Kryštof Loubek (2:4)
19:55 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #94 Jan Fidler (2:3)
17:52 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #89 Petr Slánský, asistoval #16 Matouš Dašek (2:2)
13:10 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #99 Jiří Strnad (2:1)
07:07 GÓL Florbal Ústí B! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #68 Jiří Horák (1:1)
03:58 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #21 Kryštof Loubek (0:1)
00:01 Úvodní bule pro Děčín.