• 59 58:38
    2
    Pavel ZEMAN

Sokol Rudná - Florbal Ústí B 5:6
branky: 1. Jan Josef Brychta, 10. Jan Karásek, 16. František Novosad, 19. Adam Pivoňka, 54. Štěpán Hanzl - 24. Pavel Zeman, 34. Filip Kučaba, 39. Pavel Zeman, 45. Jan Samuel Polák, 46. Patrik Šredl, 57. Jan Samuel Polák; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Dominik Kameš 17 - Vojtěch Pražák 18; po třetinách: 4:0, 0:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Hluchý Marek (Trenér): Tohle se nemůže stát. Nepochopitelně jsme nechali ve druhé třetině soupeře vrátit do utkání a ujíždějící vlak se již nepovedlo zachytit. Lekce, nad kterou se musíme zastavit a rychle se dát dohromady na další utkání pozítří. Děkuji všem zúčastněným za zápas, Ústí gratuluji k vítězství a přeji klidnější cestu domů.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Říkali jsme si, že dnešní zápas nám nastaví zrcadlo. Nejprve ho nastavil Koňasovi, který jel přes Prahu a první třetinu byl hlavou ještě v koloně. Od druhé třetiny jsme začali hrát jednoduše a domácí naopak úple vypadli ze hry. Martine, byla to rychta. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
60:00 Velké emoce na obou stranách, ale hosté se svou bojovností nejen vrátili do utkání, ale dokonce si z Rudné odváží všechny 3 body, i když prohrávali již 0:4. Děkuji vám za pozornost a přeji vám pěkný zbytek večera a hráčům Ústí šťastnou cestu domů. Nashledanou
59:15 Rudná v 6
58:38 Vyloučen hráč #65 Pavel Zeman družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
58:38 Zeman byl až moc aktivní při napadání a dostává menší trest.
58:15 Výhoda pro domácí!
56:42 GÓL Florbal Ústí B! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #17 Patrik Šredl (5:6)
56:42 Studená sprcha pro Rudnou. Polák z poloviny hřiště trefuje krátkým švihem přesně levou šibenici domácí svatyně.
56:00 Domácí získali potřebný impuls a snaží se zvrátit utkání na svou stranu. Karásek z dobré příležitosti míjí.
54:00 A domácí fandové začínají více fandit a přejí si další gól.
53:58 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #17 Tomáš Bubeník (5:5)
53:58 Konečně velká euforie i z publika a jedno hromové "Góóól". Bubeník našel crossem Hanzla, jenž suverenní bombou vyrovnává!
53:25 Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování florbalky
53:25 Brychta se snažil vytočit před branku ke střele, kdy byl zastaven pouze za cenu menšího trestu pro hosty. Příležitost pro domácí
51:51 Domácí zkouší promíchat sestavou k dodání potřebného impulsu
51:32 Timeout Sokol Rudná
51:20 Zatímco hosté jsou silně povzbuzeni aktuálním stavem utkání.
50:00 Utkání sleduje 89 diváků, děkujeme
49:15 Větší přímočarost a přesnost. To domácím nyní nejvíce chybí.
47:55 Kameš D. si pohlídal svou bližší tyč.
45:20 GÓL Florbal Ústí B! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #17 Patrik Šredl, asistoval #65 Pavel Zeman (4:5)
45:20 Ústí obrací vývoj utkání ve svůj prospěch rychlou kombinací na osu a střelou z první. Nejen hráči, ale i domácí fanoušci úplně opaření.
44:47 GÓL Florbal Ústí B! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #39 Jan Samuel Polák bez asistence (4:4)
44:47 Polák je ten, který odčaroval kouzlo západní branky a ještě ji i dokonale vymetl. Začínáme od "nuly"
43:45 Hanzl využil rozvášné debaty hostující obrany s rozhodčím a rychlou rozehrou našel Vojtěcha Dejma, ale Pražák se neuvěřitelně přesunul.
43:00 Emoce se nám začínají velmi šířit.
41:25 Jeho bratr Martin naopak na druhé straně pozdravil Pražáka.
40:53 Dominik Kameš a jeho další rychlý přesun
40:01 Jak Ústí skončilo druhé dějství, začíná i to závěrečné.
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
40:00 Ústí chytilo druhý dech, začalo mít i více ze hry, dostávat se do šancí a vysokou efektivitou se dokázalo vrátit zpět do hry a zadělat na pořádné drama. Rudná musí nalézt svou pohodu a klid z prvního dějství, jinak by taky dobře rozehraný zápas mohli ztratit a důležité body přenechat urputným bojovníkům ze Severozápadu Čech. Nikam neodcházejte, za 10 minut nás čeká vyvrcholení této zápletky.
38:14 GÓL Florbal Ústí B! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #65 Pavel Zeman, asistoval #99 Jiří Strnad (4:3)
38:14 O pár vteřin později se však Zeman prodral kolem mantinelu a nekompromisně zavěsil.
38:02 Nergl se chytá za hlavu, kdy jen těsně minul levou šibenici domácí branky.
37:12 Góly nám dnes zatím padají pouze do jediné branky. Nyní tu západní zkoušel odčarovat Matěj Dejm, ale bez úspěchu.
36:15 Další rychlý přesun Kameše D. proti střele Grosse
35:20 Rudná složitě hledá protihru
33:48 GÓL Florbal Ústí B! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #19 Jindřich Grosse (4:2)
33:48 Na tohle už ale ani domácí brankář nemohl stačit. Ústí je svou aktivitou odměněn další brankou a vrací se do utkání.
32:20 Skvělý Dominik Kameš teď podržel svůj tým rychlým skokem k levé tyči
31:43 Hosté v plném počtu
31:25 Brychta dobře tažená střela, ale pravačka Pražáka vystavila stopku.
29:43 Vyloučen hráč #68 Jiří Horák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:43 Kameš M.se už obtáčel do samostatného úniku, ale k zemi ho svalil Horák a dostává menší trest.
29:26 Ústí se probouzí a povzbuzeni vstřelenou brankou lítají jako kdyby měli raketový pohon.
27:44 Hanzl našel křižnou přihrávkou volného Slepičku, který však z první trefuje přesně se přesunujícího Pražáka.
26:33 Špaček skvěle zastoupil roli posledního a zastavil nebezpečně se vyvíjející přečíslení 2na1
23:51 GÓL Florbal Ústí B! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #65 Pavel Zeman, asistoval #39 Jan Samuel Polák (4:1)
23:51 Před Kamešem byl silný provoz, čehož si dobře všimli i hosté při rozehrávce na půlce. Vlaštovka od Zemana našla přesně své hnízdo.
22:35 Brychta si narazil s Vojáčkem, ovšem příhra na dlouhou ruku zamezila důraznějšímu zakončení.
20:35 Grosse měl nyní před sebou úplně volný kout branky, ale ani sám netuší, proč se v daný okamžik rozhodl ještě nahrávat. To již domácí obrana kryje.
20:01 I tentokrát první střetnutí v dějství pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 10:5
20:00 Máme za sebou první třetinu utkání, kdy jsme kromě první minuty utkání sledovali pozvolné rozjíždění motorů. Druhá polovina tohoto dějství byla již pro oko diváka více zajímavější. I když zatím padají branky jen do jedné sítě, tak Ústí i v 10 lidech srdnatě bojuje. Uvidíme, co nám aktéři dále předvedou.
18:27 GÓL Sokol Rudná! 4:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #17 Tomáš Bubeník (4:0)
18:27 Rána z milosti od domácího kapitána Adama Pivoňky znamená využití přesilové hry a vedení 4:0
17:53 Vyloučen hráč #69 Jakub Koník družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
17:53 První oficiální přesilovou hru si zahrají domácí.
15:33 GÓL Sokol Rudná! 3:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #21 Marek Vojáček (3:0)
15:33 Domácí přidávají 3. branku. Pražák přes clonu pouze vyrazil míček před sebe a úplně dezorientovaně odkryl přesně část branky, kam Novosad pohodlně doklepl míček do sítě.
14:50 Vážnější přesný zákrok Pražáka
13:57 Vstřelená branka přidala na aktivitě i střel na obě strany. Ale vždy šlo akorát o babiččino pohlazení, než o větší příležitost
09:28 GÓL Sokol Rudná! 2:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (2:0)
09:28 Myšlenku jsme sotva řekli nahlas a domácí přidávají druhou branku. Opravdu hodně šťastnou. Hostující hráč z rohu poslal balónek přímo do Pražáka a vznikla dost nepřehledná situace. Z ní vyšel jako vítěz Adam Pivoňka, který jen přihrál Karáskovi jeden sladký dezert.
09:14 Jak říká můj kolega: "Šachová partie po odebrání jednoho pěšáka pokračuje"
06:29 Od vstřelené branky čekáme na další přímou střelu na branku. Sledujeme jedno velké dobývání na jedné straně a chytré vyčkávání na straně druhé.
04:57 Karásek chytře zpoza branky hledal na ose hřiště spoluhráče, ale jeho přihrávku dobře vystihl hostující blok. Vzniklý protiútok domácí obrana hasí za vteřinu 12.
03:32 Ústí se pomalu dostává do utkání a pomalu vystrkuje růžky, ovšem bez přímého ohrožení Kameše.
00:51 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #21 Marek Vojáček (1:0)
00:51 Aktivní vstup domácích do utkání je přeci jen odměněn brzkou brankou. Brychta byl zcela osamocený na ose hřiště a svou utáhlou střelou našel mezírku mezi rukou a tělem Pražáka.
00:42 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #26 Martin Špaček.
00:42 K němu se postavil Martin Špaček, který si Pražáka rozhýbal a položil, ale beckendovou kličkou hostujícího brankáře nepřehodil.
00:42 Nařízeno trestné střílení po další hbité návštěvě Karáska!
00:30 Karásek jako první provětral rychlost obrany Ústí, jestli náhodou ještě nejsou myšlenkami někde v koloně.
00:01 Úvodní buly po boji pro domácí
00:00 Přeji všem čtenářům krásný večer. Mé jméno je Lukáš Beran a vítám vás u dohrávky 6. kola Divize mezi domácím Sokolem z Rudné a Florbalem Ústí B. Čeká nás souboj o důležité body v nesmírně vyrovnaném středu tabulky, tudíž o větší vzrušení by nemusela být nouze. Začínáme v 18:30, tak nikam neodcházejte.