• 59 58:47
    14:6
    (Maxa)

Wizards DDM SO Praha 10 - SK BIVOJ LITVÍNOV 14:6
branky: 7. Tomáš Branžovský, 15. Tomáš Branžovský, 18. Sebastian Maxa, 19. Matyáš Kronovetr, 21. Filip Műller, 34. Sebastian Maxa, 35. Sebastian Maxa, 44. Jakub Sedliský, 45. Prokop Kočař, 46. Daniel Kronďák, 53. Prokop Kočař, 56. Filip Műller, 59. Matyáš Kronovetr, 59. Tomáš Branžovský - 9. Filip Samuel Dušek, 14. Jakub Daniel Larson, 18. Ondřej Kopta, 27. Rudolf Klement, 42. Jaroslav Rybka, 49. Filip Fišer; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vít Svojše 13 - Jiří Vybíral 25; po třetinách: 4:3, 3:1, 7:2
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Dneska nám hrozně dlouho trvalo dostat se do tempa, bylo na nás znát, že jsme vrchol týdne měli už s Chomutovem v úterý. Nechtělo se nám a vypadalo to, že si jdeme jen tak zapinkat. Do obrany jsme byli laxní a nechávali soupeři zbytečný prostor. Postupně jsme se ale rozehráli a soupeř, který přijel v šibeničním počtu deseti lidí fyzicky odpadal. Třetí třetina už byla zcela v naší režii a jsem rád, že jsme se rozstříleli a přidali i celkem dost gólů. Děkujeme divákům za podporu, soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Děkuji všem našim hráčům za předvedené výkony. Škoda opět velkého počtu zbytečných vyloučení, s těmi to na body budeme dotahovat jen velmi těžko.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
58:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 14:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #12 Daniel Maxa (14:6)
58:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #13 Petr Krob (13:6)
55:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #22 Martin Lazárek (12:6)
52:56 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
52:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #97 Kryštof Počta (11:6)
48:28 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #7 Filip Fišer, asistoval #11 Martin Marek (10:6)
45:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #69 Daniel Kronďák, asistoval #12 Daniel Maxa (10:5)
44:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař bez asistence (9:5)
43:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #22 Martin Lazárek (8:5)
43:03 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
41:39 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #5 Rudolf Klement (7:5)
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
37:51 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (7:4)
33:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #22 Martin Lazárek (6:4)
33:18 Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou
26:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Rudolf Klement, asistoval #29 Filip Samuel Dušek (5:4)
20:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
20:00 Střely v 1. části: 13:8
18:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #22 Martin Lazárek (4:3)
17:55 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #11 Martin Marek (3:3)
17:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #12 Daniel Maxa (3:2)
14:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
13:53 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Daniel Larson, asistoval #5 Rudolf Klement (1:2)
08:39 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Filip Samuel Dušek, asistoval #7 Filip Fišer (1:1)
06:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #36 Sebastian Maxa (1:0)