2

1

4.

Florbal Ústí B - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:7pn
branky: 3. Hynek Nikolič, 13. Filip Kučaba, 19. Hynek Nikolič, 30. Patrik Šredl, 53. Filip Kučaba, 54. Hynek Nikolič, 56. Filip Kučaba, N Patrik Šredl - 7. Jaroslav Rybka, 15. Jaroslav Rybka, 34. Filip Nevšímal, 35. Rudolf Klement, 42. Ondřej Kopta, 50. Jaroslav Rybka, 58. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 1:3 + Filip Nevšímal 4; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Mudroch 23 - Jiří Vybíral 26; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:3, 0:0
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Na tento víkend jsme si zkrátka ukrojili trochu větší krajíc a únava ze včera byla znát. Ne důslednost v bránění a zbytečně ztracené body nás mohou na konci sezony mrzet. Každopádně velké díky soupeři, na rozdíl od včerejška, za férové utkání.
Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): No už bylo na čase, ten diesel se po těch letech prostě rozjíždí pomaleji. Leoš málem od válu, ale naštěstí dneska nebyl, tak se vyhrálo. Přesilovky nás málem stály zápas, bych asi radši zakázal. Ve třetí třetině jsme ukázali morál a 2 body se počítají. Díky
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč #28 Patrik Šredl a vstřelil rozhodující gól (8:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč #22 Jaroslav Rybka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč #28 Patrik Šredl a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč #19 Jindřich Grosse , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč #29 Filip Samuel Dušek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč #5 Rudolf Klement , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč #14 Filip Kučaba , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
64:30 Zatím se Litvínov drží na polovině Ústí
60:02 A máme tu prodloužení 3 na 3, první střely se hned po dvou vteřinách ujímají hosté
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
58:18 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
57:16 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #16 Martin Strejček (7:7)
55:52 Vybíral hezky vychytal ústeckou střelu
55:26 GÓL Florbal Ústí B! 7:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #28 Patrik Šredl (7:6)
55:20 Ústí se drží u branky hostů
53:49 GÓL Florbal Ústí B! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #28 Patrik Šredl (6:6)
52:11 GÓL Florbal Ústí B! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #19 Jindřich Grosse (5:6)
49:16 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #29 Filip Samuel Dušek (4:6)
48:00 Kapitán hostů si skvěle vyjel sám na bránu, ovšem minul
47:43 Litvínovští zatím skvěle zvládají oslabení
46:36 Vyloučen hráč #14 Filip Nevšímal družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za hrubost
43:50 Ústí pod tlakem Bivoje
43:15 Hra se přesouvá ze strany na stranu
41:38 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (4:5)
40:00 Třetí buly patří Ústí
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
34:28 Standartka pro Litvínov
34:24 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Rudolf Klement, asistoval #22 Jaroslav Rybka (4:4)
33:22 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Filip Nevšímal, asistoval #72 Ondřej Kopta (4:3)
33:22 Krásná branka Nevšímala
29:50 GÓL Florbal Ústí B! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Patrik Šredl, asistoval #69 Jakub Koník (4:2)
27:48 Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
26:41 Krásná souhra Ústeckých před bránou Litvínova, ale branka nepadla
25:36 Vybíral úžasně chytá
23:19 Brankář Mudroch předvedl krásný zákrok
20:00 Buly druhé třetiny pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 13:8
18:38 GÓL Florbal Ústí B! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (3:2)
16:15 Rychlý protiútok Litvínovský brankou nekončí
15:02 Nebezpečnou střelu Kaprhála vychytává Mudroch
14:16 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #78 Jan Jupa (2:2)
12:20 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
12:20 A máme tu první standartku zápasu a hned je z toho gól
11:41 Vyloučen hráč #68 Martin Dvořák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou
08:00 Krásná souhra Ústeckých před brankou Litvínova, bohužel gól nebyl
07:42 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
06:58 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #66 Zdeněk Fanta (1:1)
06:58 Krásná souhra Litvínovských hráčů končí gólem
06:23 Vyloučen hráč #30 Tomáš Kratochvíl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez florbalky
05:46 Střela Nevšímala byla pěkně zablokována
04:03 Střela Jupy šla mimo
02:34 GÓL Florbal Ústí B! 1:0
02:34 Nikolič doráží a je z toho gól
01:49 Ústí hraje rychlou hru
00:00 Buly pro domácí