2

0

2.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Intevo Třinec  7:6pn
branky: 4. David Heczko, 8. Patrik Vykoupil, 10. Adam Javorský, 12. Jakub Mamula, 23. David Heczko, 45. Matěj Vrátný, N Patrik Vykoupil - 17. Patrik Rusz, 35. Pavel Sikora, 37. Filip Stryczek, 40. Daniel Otruba, 44. Pavel Sikora, 45. Jan Bajtek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Kubánek ? - Čeněk Mitrenga -6; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:5
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #74 Filip Stryczek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #4 Viktor Pyszko , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #22 Adam Javorský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #99 Patrik Vykoupil a vstřelil rozhodující gól (7:6).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:23 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Jan Bajtek, asistoval #22 Daniel Otruba (6:6)
44:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #48 František Skořupa (6:5)
43:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Pavel Sikora bez asistence (5:5)
42:56 Timeout FBC Intevo Třinec
42:56 Vyloučen hráč #74 Filip Stryczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
42:56 Vyloučen hráč #37 Matyáš Pawlas družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
39:37 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Daniel Otruba, asistoval #18 Štěpán Toráč (5:4)
36:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Filip Stryczek, asistoval #13 Jan Bajtek (5:3)
34:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Pavel Sikora, asistoval #19 Tomáš Polok (5:2)
28:54 Vyloučen hráč #25 Sebastien Mikulec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
22:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #65 Marek Zabral (5:1)
16:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Patrik Rusz, asistoval #3 Štěpán Pilch (4:1)
15:54 Vyloučen hráč #18 Jan Gelnar družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
11:57 Vyloučen hráč #11 David Heczko družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zdržování hry
11:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #84 Jakub Mamula, asistoval #22 Adam Javorský (4:0)
09:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský bez asistence (3:0)
07:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #22 Adam Javorský (2:0)
03:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #53 Daniel Válek (1:0)