• 45 44:17
    6:4
    ()

Fbc Strakonice - Wizards DDM SO Praha 10 6:4
branky: 19. Vítek Mikeš, 21. Václav Kotrc, 23. Vítek Mikeš, 34. Jan Janda, 44. Jan Janda, 45. Adam Šperlín - 19. Mikuláš Holub, 39. Lukáš Kainz, 41. Mikuláš Holub, 45. Mikuláš Holub; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký 15 - David Pršala 27; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:3
45:00 Střely ve 3. části: 12:9
44:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #66 Mikuláš Holub z trestného střílení (6:4)
44:17 GÓL Fbc Strakonice! 6:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #7 Vítek Mikeš (6:3)
43:58 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
43:07 GÓL Fbc Strakonice! 5:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #97 Václav Kotrc (5:3)
40:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #66 Mikuláš Holub, asistoval #91 Viktor Miller (4:3)
39:12 Vyloučen hráč #11 Alexandr Nedopil družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
38:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #93 Lukáš Kainz, asistoval #19 Lukáš Formánek (4:2)
33:53 GÓL Fbc Strakonice! 4:1
30:00 Střely ve 2. části: 11:5
22:15 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #37 Matěj Fringoš (3:1)
20:30 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #97 Václav Kotrc, asistoval #37 Matěj Fringoš (2:1)
18:35 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #97 Václav Kotrc (1:1)
18:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #66 Mikuláš Holub, asistoval #26 Martin Dynybil (0:1)
17:38 Vyloučen hráč #23 Jan Janda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 10:5
14:30 Musím říci že tohle je opravdu vyrovnaný zápas dvou anglických velikánů. Stav stále 0:0
10:00 Hráč 26 z týmu wizards má hodně fresh mulet
08:00 Skoré zatím 0:0 bludi tady dobře betonujou. Až někdy budu chtít vybetonovat dvorek tak jim zavolam
07:30 Děkujeme paní forejtové za úklid krve :))))))))
06:00 ten blud tady vylil docela dostr krve jakože teče to až k nám:DDD
05:04 Hráč s číslem 97 si skoro odštípl prst. Létá tady litry a litry krve.
03:55 Zápas je zatim velice vyhrocenej. Jedna jedovatá střela za druhou
00:01 Vítejte na finale manchester city vs manchester united