5:10
    Jan JANDA
    (Mikeš)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Fbc Strakonice 5:10
branky: 2. Matyáš Hrych, 6. Filip Prokop, 10. Jakub Rataj, 10. Filip Prokop, 35. Jakub Kraus - 8. Adam Šperlín, 13. Václav Kotrc, 17. Jan Janda, 18. Adam Šperlín, 19. Adam Miklas, 28. Vítek Mikeš, 32. Adam Šperlín, 40. Adam Miklas, 43. Adam Šperlín, 45. Jan Janda; rozhodčí: Miloš Janda - David Staněk; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Novák 30 - Matyáš Kopecký 18; po třetinách: 4:2, 0:4, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 8:15
44:33 GÓL Fbc Strakonice! 5:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #7 Vítek Mikeš (5:10)
43:00 Je po zápase, Strakonice střílí další gol.
42:59 GÓL Fbc Strakonice! 5:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #7 Vítek Mikeš (5:9)
42:13 Vyloučen hráč #68 Ondřej Macko družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
40:51 Závěr utkání patří hostům. Ti právě přidali už osmou branku a od další domácí zachránil Tom Novák.
39:51 GÓL Fbc Strakonice! 5:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #17 Adam Miklas, asistoval #7 Vítek Mikeš (5:8)
38:30 Maty Hrych na lavičce: "Já už nemůžu"
37:10 Janda na trestné též jak doma. Šance pro domácí. Teď je ta pravá chvíle.
36:10 Vyloučen hráč #23 Jan Janda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:16 Domácí snížili díky kapitánovi a náhle jsou aktivnější.
34:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #14 Jakub Kraus, asistoval #92 Filip Prokop (5:7)
34:05 Kraus pálí vedle. Ještě minutka přesilovky.
33:24 Vyloučen hráč #23 Jan Janda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
33:10 Budeme vylučovat, domácí v šesti.
32:45 Začíná to s domácími vypadat zle. Věřme, že se jim ale ještě podaří vyrovnat, tempo hry je vyrovnané
31:44 GÓL Fbc Strakonice! 4:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #97 Václav Kotrc (4:7)
31:07 Rataj pálí do bloku. Strakonice v pěti
30:00 Střely ve 2. části: 6:16
29:50 Kotrc dnes podruhé na trestné. Sníží domácí?
29:28 Vyloučen hráč #97 Václav Kotrc družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
28:53 Zvoní tyč po střele domácího Rataje. škoda :(
27:18 GÓL Fbc Strakonice! 4:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #8 Adam Šperlín (4:6)
26:31 Zámek od hostujícího celku, domácí se však v čele se skvělým Novákem brání
25:35 Ratajova sekačka a Staněk nekompromisně vylučuje.
24:37 Vyloučen hráč #48 Jakub Rataj družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
23:44 Ondra Macko, přezdívaný Jágr, předvedl dobrý blok. Druhou střelu chytá Novák
22:35 Fíla Prokop si pohrává s míčkem. Jak jsme zvyklí, dokázal obejít tři hráče. Poté balon ztratil :(
21:20 Tomáš Novák drží svůj tým, teď vyzrál na střílejícího Nedopila.
20:09 Za delší konec teď tahají Strakonice. Podařilo se jim otočit vývoj utkání.
18:32 GÓL Fbc Strakonice! 4:5
17:29 Hosté dvěma slepenými goly srovnávají skore zápasu.
17:19 GÓL Fbc Strakonice! 4:4
16:36 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #17 Adam Miklas (4:3)
16:05 Nedopil do boční sítě
15:37 Janda sám před Novákem, ten kryje i dorážku!!
15:00 Střely v 1. části: 9:9
13:01 Sledujeme opravdovou přestřelku. Kdo vzejde nakonec jako vítěz?
12:01 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #97 Václav Kotrc, asistoval #23 Jan Janda (4:2)
11:33 Domácí se brání seč mohou, Novák skvěle čape
10:50 Vyloučen hráč #14 Jakub Kraus družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
09:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #92 Filip Prokop, asistoval #14 Jakub Kraus (4:1)
09:51 Filip Prokop, tento talentovaný bek, má dnes opravdu den
09:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Jakub Rataj, asistoval #68 Ondřej Macko (3:1)
09:44 Fantázia. Rataj vymetá všechny pavouky chýnovské tělocvičny. 3:1
09:02 Skvělý press od Pištěka, škoda zakončení.
07:45 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #40 Adam Kamel (2:1)
07:43 Šperlín snižuje pěknou střelou nad rameno.
07:15 Hosté začínají vystrkovat růžky, měli ted dvě dobré šance. Novák drží.
06:34 Janda pálí vedle, následně fauluje domácího Rataje.
05:48 Domácí si podmanili úvod utkání, jsou jasně lepším celkem.
05:28 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #92 Filip Prokop, asistoval #72 Tomáš Novák (2:0)
03:55 Vyloučen hráč #97 Václav Kotrc družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
02:50 Zvoní tyč milevské branky.
01:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #4 Matyáš Hrych, asistoval #88 Tadeáš Dušek (1:0)
01:22 Domácí využívají velké chyby hostí v obraně.1:0
00:35 Výborný save Nováka po střele Jandy
00:00 Vítáme vás u online sledování zápasu 1. dorostenecké ligy mezi domácím Došwihem a hosty ze Strakonic. Jedná se o jihočeské derby, proto lze očekávat lítý boj, třeba i s golovou přestřelkou. Nezbývá mi než popřát vám, z místa činu, tedy dnes chýnovské sportovní haly, hezkou podívanou.