1

0

4.

FAT PIPE Start98 - FBC Draci Říčany 2:1pn
branky: 17. Dominik Moers, N Dominik Moers - 24. Filip Svoboda; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Otakar Janoušek ? - Jakub Mrázek ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #32 Dominik Moers a vstřelil rozhodující gól (2:1).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #27 Antonín Lávička , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #75 David Klekner , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #29 Matěj Hronek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #85 Jan Juriš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #7 Filip Svoboda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #88 Aleš Sulan , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:22 Vyloučen hráč #75 David Klekner družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
35:29 Vyloučen hráč #88 Aleš Sulan družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
31:28 Vyloučen hráč #88 Maxim Friedl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za zvedání florbalky
25:11 Vyloučen hráč #87 Oliver Blaho družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
23:11 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Filip Svoboda, asistoval #30 Filip Borl (1:1)
20:30 Vyloučen hráč #19 Matěj Bezstarosti družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
16:56 GÓL FAT PIPE Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #32 Dominik Moers, asistoval #85 Jan Juriš (1:0)