7:3
    Daniel HAVEL
    (Majer)

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 7:3
branky: 6. Sebastian Jandík, 15. Jan Hlávka, 21. Jakub Vašata, 23. Jakub Nerad, 25. Sebastian Jandík, 37. Jakub Nerad, 45. Jakub Vašata - 18. Martin Hanuš, 39. Marek Flašar, 45. Daniel Havel; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Janeček -3 - Tadeáš Václavek -7; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:2
45:00 A je hotovo! Oba týmy prokázali, že florbal hrát umí. Vítězně odchází z utkání FbC Hradec Králové. Finální skóre je 7:3.
44:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #29 Vojtěch Majer (7:3)
44:55 Náchod v samotném závěru zápasu ještě upravuje skóre, nicméně je již rozhodnuto...
44:03 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #97 Přemek Hanzlík (7:2)
44:03 Uvolnění z levého mantinelu končí dalším gólem pro Hradec. Stav je 7:2
41:45 Náchod ve velké šanci míjí bránu...
40:00 Tyčka! Hradecký útočník se natáhl ke střele ze zátahu, kontrukce drží...
38:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #28 Marek Flašar, asistoval #61 Martin Hanuš (6:2)
38:47 Rychlá výměna mezi náchodskými hráči končí gólem.
37:30 S postupem času přibývá soubojů, nicméně obě strany je drží v rámci pravidel. Většinou :)
36:44 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #44 Jakub Vašata (6:1)
36:44 Nádherná individuální šance končí gólem. Hradec vede 6:1.
35:10 Náchodský brankář se nenechal zaskočit střelou z první, a tak stále drží náchodské šance naživu.
33:50 Hradec teď delší chvíli na balónku, defenziva Náchoda však drží.
32:50 Velmi dobrá střela Hradce, ale brankář drží...
32:11 Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou a šance jsou na obou stranách.
31:30 Individuální chyba Náchoda gólem nekončí a Náchod tak, proto opět na balónku.
31:00 Náchod ani na dvakrát nevstřelil gól, nicméně chybělo málo...
30:30 Hradec přečkal horkou chvilku pod tlakem a bude rozehrávat z rohu.
30:10 První buly třetí třetiny vyhrává Náchod a hned se hrne do útoku
30:00 Hradec zatím prokazuje na hříšti svou dominanci, uvidíme, co přinese třetí třetina.
29:30 Skvělá průniková nahrávka obránce Hradce končí před brankou soupeře, avšak útočník gól nedal.
27:11 Vyloučen hráč #97 Přemek Hanzlík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
24:06 Tímto zdravíme Poldyse. AGENT 007
24:05 Na sokole panuje polojasno vítr v nárazech až 20km/h jako když se Poldys rozejde. AGENT 007
24:04 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 Sebastian Jandík, asistoval #77 Jan Hlávka (5:1)
22:20 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #97 Přemek Hanzlík (4:1)
20:54 Souček si jde sednout na trestnou lavici za sekání, za mě úplně zbytečné. AGENT 007
20:53 Vyloučen hráč #96 Lukáš Souček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
20:33 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:1
20:25 Na hřišti se nic moc neděje jen nějaké šance na straně Hradce. AGENR 00:7
17:01 Fantastický gol od Náchoda jak FC Barcelona v primeu s Messim. AGENT 007
17:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #28 Marek Flašar (2:1)
15:07 Takže teď jsem zjistli jak se píší online takže vás budu o všem informovat. AGENT 007
14:48 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Jan Hlávka, asistoval #11 Marek Řada (2:0)
05:07 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 Sebastian Jandík bez asistence (1:0)