0

0

0.

FbC Hradec Králové - FLORBAL JABLONEC 6:5pn
branky: 11. Tomáš Chleborád, 11. Adam Hazuka, 25. Adam Hazuka, 33. Adam Klobučar, 36. Marek Řada, N Adam Hazuka - 10. Bohdan Pakhomov, 19. Jakub Starý, 21. Patrik Půta, 37. Michal Chvátal, 37. Jakub Starý; rozhodčí: Jiří Němec - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Kuťák 10 - Adam Staněk 16; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč #80 Michal Chvátal , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč #32 Bohdan Pakhomov a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč #10 Lukáš Sláma , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #83 Adam Klobučar a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #23 Adam Hazuka a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #25 Max Bondy a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
39:50 Vyloučen hráč #11 Štěpán Cyprián družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání
36:53 Timeout FbC Hradec Králové
36:53 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #49 Jakub Starý, asistoval #23 Lukáš Desenský (5:5)
36:17 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #80 Michal Chvátal, asistoval #10 Lukáš Sláma (5:4)
35:47 Timeout FLORBAL JABLONEC
35:47 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #11 Marek Řada, asistoval #36 Jiří Krček (5:3)
32:03 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #83 Adam Klobučar, asistoval #34 Jakub Císař (4:3)
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
28:01 Vyloučen hráč #18 Jan Votroubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
24:40 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #23 Adam Hazuka bez asistence (3:3)
20:57 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #16 Patrik Půta, asistoval #49 Jakub Starý (2:3)
18:43 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #49 Jakub Starý bez asistence (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 8:2
11:27 Vyloučen hráč #55 Jakub Šiml družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
10:17 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #23 Adam Hazuka bez asistence (2:1)
10:09 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #35 Tomáš Chleborád, asistoval #22 Jakub Vejs (1:1)
09:16 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #32 Bohdan Pakhomov bez asistence (0:1)