0

2

2.

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 3:4pn
branky: 19. Jaroslav Krechňák, 22. Jaroslav Krechňák, 41. Radim Šlechta - 12. Jan Kovář, 26. Jan Michanek, 33. Vojtěch Daňo, N Kryštof Josef Kalijanko; rozhodčí: Jitka Jedličková - Adam Krs; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Denny Šimon ? - Matěj Petrlík ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1
Komentář hostů Linc Petr (Trenér): Komentář trenéra hostů: Florbalovou krásu poslední zápas turnaje postrádal, ale pro dobré rozpoložení hráčů do dalšího průběhu sezony, kdy začneme překlápět naše výkony do kvality, byl tento den důležitým nastartováním. Tě bůh!
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #90 Kryštof Josef Kalijanko a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #43 Rudolf Voják , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #14 Tobiáš Fojtík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #36 Petr Holeček , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
42:54 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
42:54 Vyloučen hráč #39 Vojtěch Daňo družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
40:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta bez asistence (3:3)
33:50 Vyloučen hráč #97 Adam Rohusch družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
32:53 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #39 Vojtěch Daňo, asistoval #29 Vít Sobek (2:3)
31:44 Vyloučen hráč #24 Ondřej Kakrda družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
25:14 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Jan Michanek, asistoval #29 Vít Sobek (2:2)
21:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák bez asistence (2:1)
18:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #36 Petr Holeček (1:1)
16:10 Vyloučen hráč #90 Kryštof Josef Kalijanko družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
11:14 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Jan Kovář, asistoval #42 Jan Michanek (0:1)