1

0

3.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:4pn
branky: 10. Ondřej Nedavaška, 27. Petr Vincenz, 28. Matěj Maršálek, 36. Šimon Diviš, N David Nováček - 21. James Joseph Cirelli, 29. Filip Ticháček, 31. Ondřej Balý, 44. Jan Machačný; rozhodčí: Šimon Dubský - Marek Schober; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Tomáš Novák 15 - Jan Čepička 22; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #64 Ondřej Balý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #83 Martin Kadečka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #24 Oliver Med , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #89 David Nováček a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #12 René Voleský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #6 Matěj Pokorný , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
44:00 Wopršalek mohl rozhodnout.
43:11 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Jan Machačný, asistoval #64 Ondřej Balý (4:4)
42:42 Slavia hodně chce,
41:39 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání
40:57 Balý vybojoval standardku, ale jeho rána pak minula o pěkný kus branku.
40:40 To je velká šance na srovnání. Bohemka byla v šesti.
40:20 Wopršalek měl několik možností proti Novákovi. Ovšem ten zavřel svou svatyni.
39:23 Bugala se dral do střely, ovšem neměl kudy.
39:02 Voleský číhal za bukem. Otočkou se neprosadil.
37:35 Sadílek se mohl prosadit po zisku míčku. Štruncovu chybu nepotrestal.
37:00 Hraje se hodně tvrdě. Standardka pro Bohemku.
35:32 Tohle se Čepičkovi nepovedlo, kopl si míček od Diviše přímo do vinglu.
35:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Diviš, asistoval #42 Matěj Maršálek (4:3)
33:14 Hra pokračuje. Martinu Fantovi sportovně zatleskala celá hala, když ji opouštěl na nosítkách záchranné služby.
32:36 Nepřijemné zranění. Fanta padl ošklivě na mantinel.
31:19 Gól povzbudil Slavii. Za Bohemku odpovídá Pokorný, ale zakončoval na dlouhou ruku.
30:26 Balý srovnal povedenou ranou.
30:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #96 Ondřej Wopršalek (3:3)
30:15 Slavie pokračuje v přesilovce.
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
29:28 Kadečka vystihl rozehrávku. Minul růžek.
29:19 Vyloučen hráč #31 Matyáš Sadílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
28:53 Balý kolem branky kroutil míček, za záda Nováka ho dostal Ticháček.
28:34 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #29 Filip Ticháček, asistoval #64 Ondřej Balý (3:2)
27:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #42 Matěj Maršálek, asistoval #6 Matěj Pokorný (3:1)
27:04 Bohemka je na míčku lepší, po Vincenzově brance byli znovu v šanci.
26:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #89 David Nováček (2:1)
24:49 Vyloučen hráč #17 Dominik Štrunc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
24:28 Nadějná standardka, Bohemka si s ní neporadila.
24:10 Bugala oběhl branku, míček za Čepičku nedostal.
23:29 Slavii vyhovuje méně hráčů. Balý a Jendrichovský měli další šanci. Po nich ještě jednou v šanci Cirelli.
22:54 Balý měl šanci i ve třech, ale nedal.
22:16 Vyloučen hráč #16 Pavel Vrkoč družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
22:16 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
22:14 Výborná šance pro Vincenze!
21:11 Přesilovku má Bohemka, ale Slávie udržela cenné vteřiny na polovině soupeře.
20:45 Vyloučen hráč #22 Jan Machačný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:11 Ze všech šancí Bohemky těží Slavie. Cirelli se prosadil proti Novákovi.
20:10 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #21 James Joseph Cirelli, asistoval #88 Matyáš Holý (1:1)
19:40 Blažkova rána na Čepičku, před ním pálil Pokorný.
18:23 Nedakvaška ve vyložené šanci. Čepička zasáhl skvěle.
17:27 Na hřišti se místo florbalu řeší fairplay.
15:10 Bohemians se znovu tlačí do branky Slavie.
15:00 Střely v 1. části: 8:5
14:50 Krofta mohl jít opět sám, ale míček si zamotal pod nohama.
12:55 Agresivita Bohemians vedla k několika střelám, ale pokaždé stál v cestě vynikající Čepička.
10:57 Tři zákroky pro Čepičku! Výborně zasáhl gólman Slavie.
10:18 Machačného rána až za mantinel. Tohle mohlo být i zajímavější.
09:17 Důraz na brankovišti se vyplatil Bohemce.
09:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #27 Ondřej Nedavaška bez asistence (1:0)
07:18 Jendrichovský poslal pas na Ticháčka, gólman Bohemky dobře zakročil.
05:02 Slavia zatím v přesilovce není nebezpečná.
03:13 Vyloučen hráč #97 Šimon Diviš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
02:30 Otto Krofta byl sám před brankou klokanů. Šanci zahodil.
01:16 V prvních střídáních má míček na svých holích Bohemka a tlačí se do zakončení.
00:10 Zápas mezi Bohemians a Slavií můžete sledovat i na platformě ceskyflorbal.tv.