7:4
    Václav KRAMEL
    (Němeček)

FBC Letka Toman Finance Group - ASK Orka Čelákovice 7:4
branky: 10. Vojtěch Blana, 14. Jakub Vít, 16. Vojtěch Šimík, 32. David Svoboda, 38. Jan Vojáček, 48. Ondřej Balner, 59. Martin Döhner - 47. Petr Němeček, 48. Matěj Čech, 60. Jakub Čáp, 60. Václav Kramel; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tomáš Petr 15 - Dominik Hanuš 27; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 17:10
59:24 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #85 Petr Němeček (7:4)
59:19 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (7:3)
59:18 Dobrá rána od kapitáná hostí, ale ještě lepší zákrok domácího brankáře Petra.
58:06 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 7:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #8 Vojtěch Šimík (7:2)
56:55 VOjáček prošel přes celé hřiště a nahrával volnému Čechovi, tomu se podařilo vystřelit, ale pouze do golmana. Více sil ke konci zápasu mají rozhodně domácí. Čelákovicím se podařilo vstřelit dva rychlé goly, ale to bylo asi spíše nekoncentrace Letky.
54:29 Sympatické je, že Čelákovice se pořád snaží a nevypouštějí závěr zápasu.
51:36 Vojáček mířil do teploměru jak se říká, ale golmam hostů stihl přiklapnou ruku k tělu.
50:00 Jareš(Čelákovice) pálil snad až od středového kruhu, ale pouze do prostřed, kde samozřejmě byl postavený Petr.
48:40 Tak to byla vcelku rychlá odpověď od domácí Letky.
47:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #14 Filip Kočí (6:2)
47:50 Tak pozor, řekl bych, že taková klasická třetí třetina od domácíhc borců. Dva rychlé góly od Čelákovic a rázem se může měnit ráz utkání.
47:12 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Matěj Čech, asistoval #71 Daniel Korych (5:2)
46:49 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček bez asistence (5:1)
42:51 Peterek(Letka) vybojoval míček, podíval se a vystřelil, ale pouze do prostřed brankáře.
41:05 Přesilová hrá skončila a Letka tuto výhodou nevyužila.
40:36 Letka začíná třetí třetinu a má k dobru stále jednoho hráče, protože hrají přesilovou hru.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:55 Více se toho v této třetině už nestane, Letka má velmi pohodlný náskok do třetí části.
38:54 Vyloučen hráč #47 Daniel Bárta družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká florbalka
37:15 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #2 Vojtěch Blana (5:0)
37:04 Vojáček(Letka) chtěl vystřelit z otočky, ale vypadalo to, že se zamotal až moc, takže rána letěla mimo bránu.
34:30 Dokonce se probudili i diváci a hned je lepší atmosféra.
32:40 Něměček(Čelákovice) napadá vysoko, ale Peterek se nedá a s klidnou hlavou rozehrává.
31:05 Ale nakonec z toho těží Letka a opět navyšuje své skore. Vypadá to, že Čelákovice nemají moc sil.
31:02 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #40 Dan Peterek (4:0)
29:00 Standardní situace pro Čelákovice. A rána letěla do tyče pouze a Letka se po této akci dosttávají pod tlak.
25:24 Čelákovice mají za 5 minut v druhé třetině stejný počet střel jako v první třetině. Ale nemají zatím žádné vyložené šance.
24:30 Toška(letka) dostal krásnou přihráku, ale dostatečně nesklopil čepel, takže rána šla vysoko nad.
22:22 Čech(Letka) mohl opět měnit skore, ale nedotlačil míček do brány.
20:03 Vzhůru do druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 8:2
19:22 Letka má pohodlný náskok, tak snad si to udrží po celý zápas.
15:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Vojtěch Šimík, asistoval #97 David Svoboda (3:0)
15:08 Vít(Letka) sice ani neví jak, ale každý gol se počítá. Nejprve u vlastní brány ztratil míček, který opět získal prakticky projel celé hřiště a když nevíš co, tak vystřel.
13:33 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Jakub Vít bez asistence (2:0)
12:22 Hranický přihrával na Vojáček, sice riskantně přes střed, ale prošlo to. Nakonec Vojáček vracel zpátky, ovšem Hranický pálil mimo.
10:12 Letka se ujímá vedení. Čelákovice směrem dopředu toho zatím moc nepředvádějí.
09:25 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #12 Jan Hranický (1:0)
07:33 Čech(Letka) mířil do horní časti brány, ale rána letěla o trochu výš.
06:30 Šimík(Letka) tečoval před bránou, ale golman hostí na poslední chvíli stačil zareagovat.
03:21 Blana(Letka) bojuje jako lev uprostřed hřiště. Více aktivnější je Letka.
01:16 První střela zápasu, kterou vypálil Vojáček(Letka) ovšem pouze do chráničů golmana hostí.
00:01 Dobrý den, vítám vás u dnešního utkání. Letka už ví, že bude hrát play-down, ale budou se prát o lepší postavení v tabulce.