55
  • 55 54:27
    Hattrick

FbC Plzeň - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:1
branky: 34. Josef Tomášek, 42. Adam Karel, 48. Jakub Klápa, 51. Ondřej Horažďovský, 53. Ondřej Horažďovský - 16. Martin Nagy; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:3 + Michal Malec 4; využití: 3:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Martin Bezděk 24 - Filip Létal 17; po třetinách: 0:1, 1:0, 4:0
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
60:00 A máme tu konec zápasu, ve kterém Plzeň získává 3 zasloužené a hlavně důležité body.
56:48 Plzeň by netrefené brány na prstech ruky nenapočítala.
54:47 Hosté cítí tlak času a tak si žáadají oddechový čas.
54:44 Brno neztrácí čas a jdou rovnou do hry v 6.
54:27 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
52:19 GÓL FbC Plzeň! 5:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #22 Štěpán Plachý (5:1)
52:19 Král přesilovek? Horažďovský opět ukazuje svojí mušku.
51:11 Velbloudům ještě zbývají necelé 2 minuty, uvidíme jak je využijí.
50:53 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #73 Josef Tomášek (4:1)
50:53 Nekompromisní střela Horažďovsého si našla své místo.
49:29 Na Zábranovi si dnes brněnští hráči smlsávají. Teď se plzeňský útočník při návratu hezky proletěl. Rozhodčí tento zákrok trestá trestem 2+2. Brněnští však protestují, že Zábran situaci přihrál.
49:23 Vyloučen hráč #20 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2+2 minuty za hrubost
49:13 Nepříjemná přízemní střela od obránce Hattricku.
47:53 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Jakub Klápa, asistoval #69 Adam Karel (3:1)
47:53 Karel vytahuje hru a přesnou nahrávkou vyhledává Klápu, ten jen uklízí do sítě a jde se slavit.
47:32 Khek brání svoji branku doslova vším, co má.
45:12 Hra je momentálně dost monnotóní, oba týmy spíše čekají.
41:03 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Karel, asistoval #90 Jakub Klápa (2:1)
41:03 Duo Klápa - Karel se Plzni určitě zalíbí. Po perfektní nahrávce Karel uklízí do prázdné brány.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:54 Perfektní klička Wintera, kterou brněnského hráče doslova vykoupal ve vlastním potu, bohužel nebyla tak slavná, střela totiž minula bránu.
38:17 Hattrick teď zamyká domácí na jejich polovině a způsobuje jim nemalé potíže.
37:56 Tečovaná střela by pro Bezděka byla velmi nepříjemná, naštěstí minula bránu.
36:05 Zábran vytahuje míček a pefektní nahravkou shazuje na volného Vyčíchla, ten bohužel i přes odkrytou bránu tutovku neporoměňuje.
33:11 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #39 Václav Zábran (1:1)
33:11 Milimetrová nahrávka Zábrana na Tomáška přinesla své ovoce! Velbloudi jsou zpět ve hře!
31:51 Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za opakované přestupky
31:26 Nepříjemná situace před Plzeňskou brankou, kdy míček padal za Bezděka. Ten naštěstí včas zareagoval a míček vyrazil.
28:41 Vyloučen hráč #3 Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
28:41 Khek si počkal na hráče Hattricku a podrazil mu nohy. Hra je tedy 4v4.
27:43 Vyloučen hráč #13 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:43 Na Karla přišel tvrdý nečistý souboj, kterým byl doslova vysypán ze hřiště. Tento zákrok však naštěstí nezůstal bez povšimnutí rozhodčího a velbloudi si tak zahrají druhou přesilovku.
27:35 Krásná ukázka Karlovo individuálních kvalit a sebevědomí na míčku.
26:07 Hájek sám před bránou! Jeho klasická střela však na brankáře Hattricku nestačila.
25:18 Plachý, i přes jeho dlouhou pauzu, předvádí výborné výkony.
23:01 Další tyčka! Tentokrát z hole Mentrbergera.
21:38 Pefektni střela Klápy bohužel trefuje tyčku. Karlova dorážka míjí bránu.
20:25 První akce Hattricku i přes jejich hru ve 4.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:19 Velice povedená přesilová hra zatím Plzni nepřinesla ovoce.
18:37 Vyloučen hráč #65 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení
18:37 Některý z Brněnských odvážlivců si dovolil bránit ve hře mohutnému Němečkovi. Vlivem plzeňské střídačky rozhodčí odpískal dvouminutový trest.
16:15 Němeček pefektní zisk! Míček posouvá na Horaždovského a ten běží sám na bránu. Volí zakončení kličkou, vlivem rychlosti však trefuje pouze boční síť.
15:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #87 Nikolas Zouhar (0:1)
15:21 Rychlou souhrou z mantinelu na střed se dostává Brno do vedení.
13:21 Bezděk opět pacifikuje další střelu, dnes velbloudy opravdu nenechává napospas.
11:06 Vyčíchlo získal míček z nepovedené brněnské nahrávky, soupeře obhodil a zadovkou na Tomáška vytvořil nadějnou akci, ta bohužel skončila Zábranovo střelou mimo.
09:42 Jedovatá střela vyslaná od Brněnského obránce, Bezděk ji však zneškodnil.
08:15 Hájek nenaskenoval a posílá fatální nahravku přímo na čepel soupeře. Naštěstí se sám z chyby vykoupil blokem střely.
06:10 Naprosto perfektní zisk Täubera.
05:47 Horaďovský v předbrankovém prostoru, střela bohužel zblokována.
04:39 Bezděk hasí jednu z mnoha gólovek Brna.
03:45 Hronek právě prošel domácí obranou jako by tam ani nebyla.
01:48 Tatranské duo posil, Karel a Klápa, připravují první akci domácích. Přízemní střela Klápy však na brněnského golmana nestačila.
01:19 Ve hře zatím vidíme převážně tým hostů.
00:01 Úvodní vhazování ve propěch Hattricku.
00:00 Krásný nedělní podvečer, vítáme Vás 21. kola 1. ligy mužů. Dnes plzeňský tým čeká jeden z nejdůležitějších zápasů sezóny, ve kterém hrají v podstatě o vše...