1

3.

série

FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 4:5pn
branky: 22. Jan Hranický, 44. David Svoboda, 44. Ondřej Balner, 55. Vojtěch Blana - 6. Viktor Chaloupka, 7. Filip Kovářík, 15. Martin Škorpa, 16. Filip Kovářík, N Matěj Netrefa; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 27 - Tadeáš Hendlinger 26; po třetinách: 0:4, 1:0, 3:0, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #12 Jan Hranický , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #68 Martin Škorpa , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #97 David Svoboda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #15 Matěj Netrefa a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #27 Ondřej Balner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #10 Vojtěch Bagin , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
64:00 Oba týmy jsou opatrné směrem dozadu, každá chyba může rozhodnout.
62:15 Gryz mohl rozhodnout, ale netrefil míček ideálně.
61:22 Zacha si udělal jednoho hráče a chtěl přihrávat na Košarištana, ale ten byl pokrytý.
60:01 Máme tady prodloužení a hraje se tři na tři, takže to může být rychlá akce.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:21 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
59:00 Poslední minuta hry a vyoadá to na prodloužení.
55:22 Začínáme od znovu prakticky tedy, Letka srovnala a když už to dorovnali určitě budou chtít vyhrát za tři body.
54:29 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #97 David Svoboda (4:4)
52:25 Slaběňák nahrává do rohu tam je Peterek, jneže ten ztrácí a dopředu jde Start, naštěstí se domácí obránci stihli vrátit.
50:43 Valenta(Start) po delší době prověřil domácího golmana.
48:51 Domácích je teď všude plné hřiště a hosté se nesmí nechat zahandbit protože už mají jen jeden gol k dobru.
46:54 Dokonce se probudili i diváci a už to tu nezní jak někde na pohřbu, protože tu bylo hrobové ticho.
44:38 Vstup domácím vyšel náramně a stejně jako Start dali dva rychlé goly za sebou.
43:56 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #27 Ondřej Balner bez asistence (3:4)
43:40 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #12 Jan Hranický (2:4)
41:46 Domácí Letka výrazně aktivnější oproti zbylým třetinám, ale je pouze začátek. Domácí trenér také velice aktvivní.
40:50 První střela ve třetině od Gryze, ale pouze do náruče golmana hostí.
40:01 Máme před sebou možná poslední část zápasu uvidíme kolik Letce zbylo sil.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:25 Přesilovka hostí byla mnohem nezpečnější než měli domácí, gol z toho ovšem nepadl a vypadá to, že se skore v této třetině už měnit nebude.
37:59 Letka měla obrovské štěstí Bagin nejprve trefil tyč, a do prázdné chtěl dorážet Josefovič. Ovšem na svém místě stál Gryz a odpálil míček do bezpečí.
36:33 Vyloučen hráč #40 Dan Peterek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:43 Rozehrávka z rohu pro Letku. Míček letí za bránu a tam ho má v moci Radošovký, který střílí, ale míček tečuje pryč jeden z obráncu Startu.
29:53 Bazala domácí golman teď nevěděl kde má míček nakonec ho udržel před čárou a skore se nemění. Letka sice dala gol, ale od té doby si nevypracovali nějakou další větší šanci.
28:36 Šimík(Letka) měl obrovskou šanci, ale golman hostí se skvělé stačil přemístit.
26:47 Domácí nevyužili přesilovou hru a hráč který seděl na trestné měl možnost ke vstřelení golu, ale nakonec ho stihl Šincl pokrýt.
25:51 Polovina trestu je za námi a Letka neměla pořádnou šanci v této přesilovce.
24:48 Letka má k dobru přesilovou hru a ideální příležitost ke vstřelení branky. Zatím tomu chybí nějaká překvapivá přihrávka.
24:33 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
21:59 Domácí se dočkali golu a začali třetinu dobře. Dohner chtěl procpat střelu mezi obrácem Startu, ale ten jeho pokud zmařil a míček šel za hrací plochu.
21:30 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #95 Tomáš Zach (1:4)
20:01 Vzhůru do druhé třetiny očekávám od Letky zlepšený výkon o 100%
20:00 Střely v 1. části: 3:11
19:26 První třetina je téměř u konce a pokud Letka nezapne zbylé motory, pokud vůbec nějaké zapli. Jinak to zavání pěkným debaklem pro domácí tým.
17:29 Slaběňák(Letka) dostal přihrávku a mířil určitě na bránu, ale rána mu nesedla a šlo to mimo.
16:02 Letka dneska drží míček, a pak si nechá vstřelit dva rychlé goly za sebou.
15:03 GÓL FAT PIPE Start98! 0:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #95 Filip Kovářík, asistoval #10 Vojtěch Bagin (0:4)
14:37 GÓL FAT PIPE Start98! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #44 Viktor Chaloupka (0:3)
13:00 Standardní situace pro Letku. Ne tak nakonec jen rozehrávka z rohu. Nakonec z toho bylo to, že směrem dopředu šli hosté a golman Letky měl plné ruce a nohy práce.
09:33 Hranický chtěl opět prověřit pozornost, ale do rány mu vběhl jeden z obrácnů Startu. Letka směrem dopředu zatím nic moc. Sice mají míček podkontrolou, ale pouze na své půlce a od tama se těžko dává gol.
07:50 Domácí Letka pět minut drží prakticky míček a má ho pod kontrolou, pak nějaká ztráta koncentrace nebo trošku více důrazu od Startu a už prohrávají o dva góly. První gol otočka a střela na bližší tyč.
06:15 GÓL FAT PIPE Start98! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #95 Filip Kovářík, asistoval #94 Ondřej Valenta (0:2)
05:46 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 Viktor Chaloupka bez asistence (0:1)
03:48 Hranický dostal příhrávku a měl nabito na střelu z první, bohužel trefil jen dobře přesunutého golmana do prostřed těla.
03:19 Hosté se podívali také před bránu domácího golmana a ten má první zákrok.
01:20 Domácí zatím mají míček na svých holích. Zach čeká a váhá s rozehrávkou.
00:01 První buly utkání vyhráli hosté. Letka bude potřebovat dneska vyhrát za tři body, protože dno tabulky se klukům určitě nelíbí a rádi by si zahrali spíše play off než play down.