• 58 57:40
    2
    Ondřej ČECH

Bulldogs Brno - FBC Letka Toman Finance Group 9:4
branky: 10. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 11. Adam Vágner, 31. Lukáš Gregr, 32. Filip Sedmera, 37. Richard Kalousek, 40. Lukáš Mráz, 47. Petr Koláčný, 52. Filip Sedmera, 55. Matyáš Bohuslav Vidaillac - 5. Jan Vojáček, 24. David Svoboda, 35. Jan Vojáček, 46. Martin Döhner; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 13 - Tomáš Petr 25; po třetinách: 2:1, 4:2, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:47 Vidaillac útočil na hattrick, těsně minul.
59:10 Skvělý Petr proti Gregrovi.
57:40 Vyloučen hráč #15 Ondřej Čech družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
56:46 Domácí nepolevují a snaží se vytvářet další šance.
54:25 GÓL Bulldogs Brno! 9:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #29 Filip Sedmera (9:4)
54:25 Vidaillac se s ničím nepáral, prásknul do míčku z voleje a propálil vše.
51:58 GÓL Bulldogs Brno! 8:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Filip Sedmera bez asistence (8:4)
51:58 Sedmerova jedovatá střela propadla Petrovi mezi rukama a domácí zvyšují svůj náskok.
50:26 Na druhé straně teď Haltmar podržel domácí.
50:00 Domácí si teď vypracovali několik skvělých šancí. Hosty teď skvěle podržel Petr v bráně.
49:33 Sedmerova tečovaná střela nadělala vrásky Petrovi.
46:55 GÓL Bulldogs Brno! 7:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #86 Adam Zukal (7:4)
46:55 Koláčný si našel míček před bránou hostí a prostřeluje Petra.
45:36 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #13 Matyáš Gryz (6:4)
45:36 Gryz našel na mantinelu Dönera a ten zápěstím snižuje.
45:01 Opět vysoký nápřah Gregra, tentokrát však vysoko nad.
42:10 Letka si připravila šanci  do prázdné brány. Míček však málem přeletěl halu.
40:45 Vágner místo střely zašlápl míček.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:25 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #77 Richard Kalousek (6:3)
39:25 Mráz sebral odražený míček od zadního mantinelu a posouvá domácí do trháku.
36:47 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Richard Kalousek, asistoval #61 Martin Svatoň (5:3)
36:47 Svatoň byl sám v dobré pozici na zakončení, ale ještě našel volného Kalouska a ten už to měl snadné.
34:21 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček z trestného střílení (4:3)
34:21 Vojáček nepohrdnul nabídnutým samostatným nájezdem a našel mezírku pod Haltmarovou nohou.
31:28 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Filip Sedmera, asistoval #16 Šimon Czernek (4:2)
31:28 Sedmera rozešťastnil domácí fanoušky podruhé v krátkém sledu, když využil volného prostoru na středu.
30:45 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #77 Richard Kalousek (3:2)
30:45 Gregr svým nechytatelným příklepem prostřelil vše co mu stálo v cestě.
29:24 Břevno, lajna a ven po šanci Letky. Domácí teď měli štěstí.
28:30 Lahůdka pro Petra po dalekonosné střele Vidaillaca.
25:55 Haltmarovi teď musí zvonit v uších po bombě Vojáčka do helmy.
25:00 Pavliš prověřil Haltmara v bráně.
23:20 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #22 Jan Vojáček (2:2)
23:20 Hosté na úplném konci přesilovky srovnávají.
21:25 Vyloučen hráč #77 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
20:01 Domácí vyhrávají úvodní buly 2. třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:45 Hosté v samém závěru orazítkovali tyč Haltmarovy brány.
19:15 Zemánek sám před brankou... nedal.
17:22 Jeden z hráču Letky krásným odpalem jak z baseballu jen těsně netrefil bránu.
15:30 Nejprve brejk hostů skvělým návratem zastavil Kalousek, poté se na druhé straně vyznamenal Petr, když Svatoňovu bombu elegantně lapnul do jedné ruky.
14:00 Hra se teď přelívá nahoru dolů.
10:04 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner bez asistence (2:1)
10:04 Vágner se dostal k odraženému balónku a zasunul pod Petrem. Domácí tak rychle otáčí stav zápasu.
09:05 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #21 Michal Pešák (1:1)
09:03 VIdaillac z velkého úhlu krásně vymetl pavučinky na bližší tyči Letky.
08:39 Pešák svým klasickým hřebíkem trefil břevno brány Petra.
06:40 Domácí jsou po prvním gólu lehce opaření.
04:37 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #15 Ondřej Čech (0:1)
04:37 Letka z první šance dává gól po dost kuriózním a šťastném gólu.
02:30 Vidaillac hledal krosovkou Valachoviče. Letka však přihrávku přečetla.
00:20 Zukal dostal od Kladiva vánoční dáreček, když mu naservíroval míček do prádné brány. Ten trestuhodně netrefil bránu.