3:6
    Štěpán KOUŘIL
    (Fanta)

FAT PIPE Start98 - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:6
branky: 13. Lukáš Kafka, 16. Matěj Netrefa, 50. Jakub Dufek - 4. Michal Konrád, 10. Filip Švábík, 25. Ondřej Valeš, 29. Aleš Fanta, 39. Martin Kadlec, 60. Štěpán Kouřil; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 29 - Michal Prokeš 25; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
59:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #9 Aleš Fanta (3:6)
59:31 Chyba Startu a Kouřil se trefuje do prázdné branky.
59:00 Domácí jsou do šesti bez brankáře.
58:34 Start se ještě snaží skórovat, ale moc času jim nezbývá.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:43 Prokeš skáče po míčku, aby zachránil situaci.
55:37 Netrefa nadhazuje před branku, ale Kulík nedokázal dorazit.
54:40 Synek blokuje Dufkovu střelu z půlky.
53:23 Opět střílí Kulík, Prokeš jeho střelu ale vyráží helmou.
52:31 Kulík prověřuje Prokeše.
51:11 Bezpalec padá po souboji na mantinel, ale zákrok na vyloučení to nebyl.
50:13 Bočkovi se nepovedla střela a Fridrich si bere ujetý míček.
49:23 GÓL FAT PIPE Start98! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #30 Jakub Dufek, asistoval #81 Albert Kulík (3:5)
49:23 Dufek se po několika marných pokusech dát gól konečně trefil a snižuje tak ztrátu.
48:30 Josefovič v šanci, lae trefuje nohu Prokeše.
47:20 Synej promachuje šanci.
45:16 Kafka trefuje tyčku.
42:31 Brněnský útočník v drsnějším souboji končí za mantinelem na své střídačce, tak si alespoň rovnou vystřídal.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Start vstoupí do třetí třetiny s třígólovou ztrátou. Uvidíme, jestli ji stihnou dohnat.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #38 Lukáš Boček (2:5)
38:09 Kadlec dostává skvělou nahrávku a může střílet.
37:30 Kafka skvěle v souboji u mantinelu.
36:42 Dufek střílí do prázdné branky, ale Prokeš se stíhá vrátit a střelu mu překazit.
35:20 Na chvíli se hra uklidnila a poslední dvě minuty nám nepřinesly žádnou akci.
32:45 Dufkova střela třefuje Prokeše, kteý vyráží.
30:30 Po chybě brněnské obrany měl Kulík šanci vystřelit, ale trvalo mu to dloho, až se obránci stihli vrátit a jeho střelu zablokovat.
28:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #47 Štěpán Kouřil (2:4)
28:46 Po střele Fanty tu opět máme dvougólový rozdíl.
27:55 Start se trochu zvchopil, ale stále prohrává o gól.
24:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #10 Patrik Synek (2:3)
24:36 Valeš prostřelil Ditricha.
23:46 Rozehrávka domácích v rohu hostů končí na druhé straně hřiště.
22:44 Josefovič zblokoval střelu Nechvátala.
21:30 Netrefa omylem zblokoval před brankou hostů střelu svého spoluhráče a odražený míček se mu do branky doklepnout nepodařilo.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Druhá třetina začne stejně nerozhodně jako ta první. Uvidíme, jak se hra bude dále vyvíjet.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:22 Josefovič se vrátil do hřiště, a domácí tak přečkali oslabení.
16:22 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
16:22 Hosté si zahrají první přesilovku zápasu.
16:15 Odložené vyloučení a Brno jde do šesti bez brankáře.
15:53 GÓL FAT PIPE Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa bez asistence (2:2)
15:33 Netrefa vyrovnává po střele ze zášvihu z půlky.
13:39 Start je zatím méně sehraný než Brno, které je díky tomu více na míčku.
12:32 GÓL FAT PIPE Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #65 Lukáš Kafka bez asistence (1:2)
12:32 Lukáš Kafka si vybojoval míček a střílí gól.
09:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #38 Lukáš Boček (0:2)
09:22 Švabík poslal jednduchou střelu po zemi, které si nikdo ale nevšiml a zvyšuje.
08:56 Bagin překazil akci dvou rozběhnutých brněnských útočníků.
06:21 Start držl míček a vymyslel akci, která nakonec ale skončila za mantinelem.
03:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #35 Viktor Kejík (0:1)
03:47 Konrád otevírá skóre zápasu.
03:13 Kafka před brankou hostů padá po zákroku obránce Brna a díky tomu bude mít Start rozehrávku.
01:02 První šance domácích nevyšla
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase, kde se proti sobě utká FAT PIPE Start98 a Sokol Brno I EMKOCase Gullivers.