• 58 57:04
    2
    Martin ĎURIŠKA

FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:0
branky: 13. Jan Vojáček, 16. Vojtěch Blana, 27. Jan Vojáček, 31. Jan Vojáček, 34. Vojtěch Šimík; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2 + Tomáš Zach OS:4; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 34 - Lukáš Bauer 10, Jakub Pechura 9; po třetinách: 2:0, 3:0, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 8:18
58:06 Poslední dvě minuty hry. Letka už nemá kam spěchat v poklidu dohráváva přesilovou hru.
57:04 Vyloučen hráč #33 Martin Ďuriška družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
56:33 Letka v 6 lidech a možná bude hrát další přesilovou hru.
56:17 Převaha střel ve třetí třetině je jednoznačně ve prospěch Znojma.
55:51 Znojmo se sice v přesilovce snažilo něco udělat se zápasem, ale už nemají síly.
55:00 Slaběňák(Letka) mířil k pravé tyči, tam však stihl vystrčit nohu brankář a zabránil golu.
53:56 Zach se zbytečně nechal vyloučit na 2 minuty a ktomu nafasoval osobní trest deset minut, takže zápas pro něj skončil.
52:49 Vyloučen hráč #95 Tomáš Zach družstva FBC Letka Toman Finance Group - osobní trest
52:49 Vyloučen hráč #95 Tomáš Zach družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nesportovní chování
50:20 Vojáček(Letka) připravil velkou šanci pro Šimíka, ten však minul a okamžitě se chytal za hlavu, protože toto byla velká šance. Brána byla odkryta z větší části.
49:15 Krásná akce od první lajny, jen tomu chyběla třešnička na dortu v podobě golu. Gryz na Peterka, ten si povodil golmana, ten už byl na zemi a moc toho nesvedl, ale ještě mu pomohl obránce.
47:13 Nějaké nesrovnalosti rozhodčí si k sobě přizval Nováka(Znojmo) a velmi důrazně ho upozornil, že takhle to nepůjde.
44:15 Šímík(Letka) prošel přes dva hráče a ještě vystřelil, ale rána mu nevyšla dle jeho představ. Na míčku Znojmo. Za bránou bojuje Novák, ale v moci už má míček Letka a začíná zase od své brány. Vojáček bude čekat na pohyb svých spoluhráčů.  Tak nakonec ne, vzal to na svá bedra a šel středem.
41:26 Další nepřesná rána od Znojma, možná to bude i povrchem.
40:30 Máme před sebou poslední třetinu zápasu. Vavřina(Znojmo) chtěl ohrozit domácího golmana, ale střela mu nesedla vůbec.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:59 Velice slušná hra Letky i v druhé třetině. Viděli jsme už nájezd, gol v oslabení v přesilové hře.
38:15 Místo toho však má Letka možnost další přesilové hry.
37:56 Vyloučen hráč #75 Martin Vavřina družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za opakované přestupky
37:44 Další zbklokovaná střela, která se nedostala k domácímu golmanovi, dneska toto Letce jde. Znojmo se pokouší vrátit do zápasu nebo spíše dát gol do šatny, ale zatím to moc nejde.
36:27 Zach(Letka) zachránil teď jasný gól Znojma, protože golman Letky už byl překonán, ale Zach svou holí dokázal zabránit golu.
34:52 Letka se dneska v tent významný den nějak rozstřílela a zatím nedala Znojmu moc šanci se nějak dostat do zápasu. Dokonce donutili vystřídat golmany, takže bránu Znojma hájí Pechura.
33:28 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Vojtěch Šimík bez asistence (5:0)
33:28 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Jakub Pechura družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
32:33 Kucharič(Znojmo) se natahoval po přihrávce, kterou dostal před bránou, ale i když je velkého vzrůstu, tak nedošáhl na míček.
31:22 A opět krásná florbalová paráda od domácího kapitána a ještě k tomu v oslabení, kdy si položil na zem golmana hostí a jen ho krásně a decentně přehodil.
30:28 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #13 Matyáš Gryz (4:0)
29:07 Přesilovou hru si vyzkouší i hosté. Ovšem drahocenný čas teď pro svůj tým vyboojoval Blana.
28:41 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Šimík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
26:55 Tak to byla rána tohodle zápasu. Vojáček napřáhl z velké dálky a rána zaplula krásně k pravé tyči. Golman toho asi moc neviděl. V dalším útok se backhandem pokusil prověřit golmana Gryz.
26:04 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #23 Martin Döhner (3:0)
24:56 Vyloučen hráč #46 Libor Kuba družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
24:55 Krásnou individiuální akci provedl Dohner(Letka) kdy se toho nebál a šel mezi tři hráče Znojma. O míček sice přišel, ale nedovoleně a rozhodčí to viděl.
24:00 Snížit Kucharič, ale nevyzrál na domácího golmana. A ve velké šanci byli domácí. Slaběňák chtěl ještě vracet na volného Šimíka, ale do přihrávky ještě vystrčil nohu jeden z obránců Znojma.
22:59 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #92 Tomáš Kucharič.
20:50 Peterek(Letka) bojoval o míček, ale bylo to až příliš, protože rozhodčí mu zapískal tento útočný faul.
20:01 Vzhůru do druhé třetiny. Buly opět v moci domácích. Hosté zkoušejí napadat, ale na míčku už jsou opět domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:55 Více se toho v první třetině už nestane. Letka aktivnější a dobře blokovala střely.
18:26 Krásná akce Letky, kdy na jejím konci byl Slaběňák, ale bohužel chtěl dávat nahoru, ale přestřelil.
17:21 Rána z velké dálky od Vlčka(Znojmo) rána sice vyletěla golmanovi z náruče, ale následně si to už pohlídal.
15:58 Nakonec využitá přesilová hra pro Letku. A vypadá to, že domácí nemají dosta chcou přidat ještě jeden gol do šatny.
15:23 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #97 David Svoboda (2:0)
14:20 Letka může navýšit skóre zápasu, protože má k dispozici přesilovou hru. Zatím drží Znojmo v zámku, ale nepřichází žádná pořádná střela. Začíná se zase od obránců. Vojáček zkusil vystřelit z velké dálky.
13:52 Letka zaslouženě vede, Znojmo toho směrem dopředu moc nepředvedlo, alespoň prozatím ne.
12:00 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
11:33 Vavřina(Znojmo) šel ve dvou proti golmanovi Letky a vzal to svá bedra, ale míček mu sjel z čepele, a tak nedokázal dobře zamířit ani na dvakrát.
09:26 Novák(Znojmo) doléhal za bránou na Čecha, ten si s ním ale poradil a nenechal si vzít míček. V nebezpečné šanci byli hosté, už to vypadalo, že Přibil bude dávat to prázné, ale nankonec mu do rány stihl dát svpu hůl jeden z obránců Letky.
07:41 Vypadalo to na tyč, kterou trefil Svoboda(Letka) ale bylo to z velkého úhlu.
05:25 Zatím aktivnější na míčku Letka, i když teď se pokusil o střelu Vavřina(Znojmo).
04:52 Šimík(Letka) se dostal prakticky sám před bránkáře, ale dlouho mířil a střela šla přímo do hrudi golmana hostí.
03:12 Blana(Letka) se protáhl kolem mantinelu až před bránu, tak vracel na svého spoluhráče, ten to napálil pouze do dobře postaveného bránkáře hostí.
02:21 Standardná situace pro Znojmo, ale nakonec z této výhody nebylo nic.
01:01 A první šance i na straně domácích, Dohner chtěl žabičkou najít svého spoluhráče, ale přihrávka mu nevyšla.
00:35 První pokus o šanci měli hosté, ale Vavřina střílel pouze do nohy jednoho z obrácnů Letky.
00:01 Máme tady začátek utkání, úvodní buly vyhrál tým domácích.