• 59 58:36
    2
    Petr WEST

FBC Letka Toman Finance Group - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 2:4
branky: 28. Petr West, 53. Jan Slaběňák - 10. Lukáš Kubíček, 40. Ladislav Gál, 47. Vlastimil Červenka, 58. David Ležatka; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 12 - Adam Kohút 13; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
59:59 Více už se toho dnes nestane, domácí měli šance, ale špatná koncovka rozhodla o tom, že tři body dnes putují do Otrokovic.
58:52 Bohužel Letka jde do čtyř za špatné střídání a lehce jim to pokazilo plán na hru v šesti lidech.
58:36 Vyloučen hráč #52 Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání
58:08 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
57:54 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #15 Martin Ležatka (2:4)
56:24 Letka drží v zámku Otrokovice, ti se brání zuby nehty.
54:55 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
54:50 Letka v šesti lidech, možná to bude přesilová hra.
54:23 Peterek(Letka) mohl srovnat skore, měl sice poloprázdnou bránu, protože golman hostí se nestsčil přesunout, ale v cestě byla ještě jedna překážka a to byl obránce Otrokovic, který svým tělem zabránil golu.
53:06 Tak to byla opravdová paráda od Vojáčka, který prošel přes celé hřiště, udělal si u toho tři hráče a přihrál ještě volnému Slaběňákovi a ten se nemýlil, toto bylo oprvadu na zlatou helmu.
52:12 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #22 Jan Vojáček (2:3)
51:14 Domácí se sice snaží, ale Otrokovice si tento výsledek bedlivě střeží.
49:08 Domácí Letka to bude mít těžké, protože sice mají velké šance, ale chybí jim klid na koncovce.
47:51 Bohužel první vyloučení pro domácí a hosté využívají této výhody.
46:51 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #7 Tomáš Sovják (1:3)
46:00 Vyloučen hráč #14 Jakub Galia družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
45:37 Košarišťan(Letka) střílel na bránu, ale jeden z hráčů Otrokovic zblokoval míček, ale nepřiznal se k této teči, takže na míčku hosté.
44:03 V tomto zápase není moc střel na bránu, třeba teď máme za sebou přes tři minuty hry a ani jeden tým nevystřelil. Skoro po čtyřech minutách vyslala Letka první střelu ve třetí třetině. Hlavně domácí se musí tlačit více do střel, protože nemají na co čekat. Hosté si zatím vše hlídají. Na rozehrávce Letka a Blana zkouší projít přes dva hráče.
41:50 Blana(Letka) rameno na rameno s ohlavu vyšším Ležatkou, ale nevzdal se a vybojoval míček pro svůj tým.
41:04 Standardní situace pro Otrokovice, ale Letka měla dobře postavený obranný blok.
40:01 A máme před sebou poslední třetinu nebo bude dneska na programu ještě prodloužení? To se dozvíme za zhruba 20 minut.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:30 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #6 Vlastimil Červenka (1:2)
38:51 Otrokovice tlačí při konci druhé třetiny, budou chtít dát dol do šatny, ale Letka je zatím proti.
37:04 Kubíček(Otrokovice) mířil na blížší tyč, ale trefil pouze boční síť.
34:23 Obrovské šance teď marní Letka, které nemůže najít recept na koncovku. Klidně už to mohlo být 3:1.
32:58 Košarišťan na Dohnera, ten měl snad dvě až tři šance na vstřelení golu, ale golman hostí byl proti.
31:06 Krásná kombinace od Otrokovic, ale chyběla tomu třešnička na dortu a tu mohl přidat Šeďa, ovšem trestuhodně minul do poloprázdné brány. V dalším útoku opět Šeďa, ale proti němu vyjel domácí golman. Obrana Letky teď dvakrát zahořela a mohli toho litovat domácí.
28:35 Blana dával na Košarišťan, ten dával na bránu z první, rána byla ovšem zablokovaná.
27:40 West dostal krásnou přihrávku na střelu z první a tu také využil a pro domácí konečně vstřeluje gol.
27:17 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #40 Dan Peterek (1:1)
24:58 Domácí lavička teď chtěla trest pro soupeře, ale rozhodčí byl jiného názoru.
23:23 Gál(Otrokovice) měl velkou šanci na navýšení skóre, udělal to zkušeně podíval se a zamířil mezi nohy domácí brankáře, ale ten stačil zaklapnout mezeru.
22:03 Vojáček(Letka) dostal možnost v podobě trestného střílení, ale bohužel základ je trefit bránu a tu netrefil. Takže se pokračuje za stejného stavu.
21:37 Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #22 Jan Vojáček.
20:01 Vzhůru do druhé třetiny. Míček získali po buly opět hosté. Ale první střelu vyslal domácí Šimík. Ale dlouho mířil a rána letěle do středu.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:22 Peterek(Letka) už už chtěl střílet, ale míček mu v ten moment přeskočil přes hůl. Tak to vypadá, že skóre se měnit už nebude.
17:55 Letka by určitě chtěla dát gol do šatny, ale přes obranu Otrokovic je to těžké.
15:31 Svoboda(Letka) dostal krásnou přihrávku přes střed na střelu z otočky, ale golman hostí viděl a neměl větší problémy s touto střelou.
13:34 Košarišťan(Letka) si krásně pohrál s obráncem a vyjel z poza branky a chtěl střílet z otočky. Vystřelil, trefil pouze boční síťku.
12:48 Slaběňák(Letka) bojuje jako lev o míček. Musel ovšem trošku ubrat na síle, protože by mu jinak rozhodčí odpískal faul.
10:21 Tak naopak se Otrokovice dočkaly úvodní branky. Chuť na vyrovnání dostal Galia(Letka) udělal si kličku u mantinelu a tím se zbavil svého obránce, pak si to namířil  směr brána, ale opět rána letěla mimo. Domácí by potřebovali seřidit mířidla.
09:32 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #28 Lukáš Kubíček, asistoval #33 Ladislav Gál (0:1)
08:30 Na svém místě stál Bazala a podržel svůj tým.
06:30 Více šanci má momentálně Letka, naopak Otrokovice se nemohou přiblížit k bráně Letky. Možná to teď změní standardní situace, ale z velké dálky. Naopak do šance se dostal Košarišťan(Letka) ovšem netrefil dobře, chtěl sice dávat do horního růžku, ale minul.
04:59 Letka po lehce slabších minutách zápasu se také dostala slušně do tempa.
03:06 Lehké zmatky před bránou Otrokovic, obrovská šance pro Letku, škoda, že to nepřetavili v gol.
01:43 Letka na míčku, zatím pouze ve svém obranném pásmu. Až teď se dostal k bráně West, ale neohrozil jí.
01:05 Javořík(Otrokovice) udělal drzou, ale účinnou kličku a obelhal tak svého protihráče.
00:01 Dobrý den, máme tady začátek utkání. Otrokovice na nic nečekají a jdou do utkání na plné obrátky.