5:2
    Michael PETRÁŇ
    (Špalek)

ASK Orka Čelákovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:2
branky: 31. Vojtěch Strnad, 33. Vojtěch Strnad, 44. Tomáš Červinka, 55. Jakub Čáp, 60. Michael Petráň - 26. Michal Malec, 56. Michal Malec; rozhodčí: Jiří Jelínek - Tomáš Kostinek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 26 - Ondřej Kolajta 24; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:59 Děkujeme, že jste byli dneska s námi na tomto kolotoči a snad se uvidíme i příště.
59:59 V hale se rozeznívá poslední písknutí od rozhodčích a u Hattricku tak zavlála špatná nálada.
59:32 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #10 Michael Petráň, asistoval #9 Ondřej Špalek (5:2)
59:32 Orka zvyšuje do prázdné branky a stav je tak 5:2.
59:00 Právě probíhá poslední minuta dnešního utkání a Hanuš si připisuje opět krásný zákrok.
58:29 Tichý jen tak tak vyráží míček z velkého brankoviště.
57:51 Hosté se neúprosně snaží střílet co to jde ale zatím neúspěšně.
56:58 Hosté jsou znovu v šesti a Seibert láme hokejku.
55:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec, asistoval #13 Jiří Halama (4:2)
55:31 Hattrick nyní snižuje na 4:2.
55:10 Hosté jsou v šesti.
54:42 Hanuš chytá ránu a výhoda pro domácí.
54:07 Bule pro hostí.
54:06 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:06 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #77 Daniel Richtr (4:1)
54:06 Čáp nyní zvyšuje náskok Orky na 4:1. Dnes je to velmi zajímavý zápas.
53:57 Korych přihrává na Zoubka který je však v rohu hřiště sražen na zem.
52:09 Halama střílí z půlky hřiště a Hanuš vyráží helmou. Petráň střílí ale jeho střela je zastavena soupeřem těsně před bránou.
50:49 Malec odhazuje Richterovi florbalku a to se mu samozřejmě nelíbí.
50:02 Verner prochází přes útok až k obraně tam míček přihrává spoluhráči ale jejich nahrávka byla zachycena.
49:29 Seibert tečuje střelu od Bednáře a zachraňuje tak Hanuše.
48:38 Hattrick se snaží dohnat náskok Orky ale bohužel se mu zatím nedaří.
47:49 Výhoda pro Hattrick. Procházka se dostal až k Hanušovi ale střela byla neúspěšná.
46:55 Čáp rozehrává z rohu a Orka kombinuje.
45:49 Špalek teď nestihl zachytit přihrávku od Jakoba a hostí jsoiu opět na míčku.
45:00 Několik přihrávek Hattriku ale Hanuš je stále v pozoru.
44:13 Slezák křičí na svého spoluhráče aby mu přihrál ten ho však přes hluk v hale neslyší.
43:23 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #93 Tomáš Červinka, asistoval #10 Michael Petráň (3:1)
43:23 Pozor pozor! Orka se nyní dostává do dvou bodového náskoku díky Červinkovi.
43:21 Vypadá to že je konec vyloučení a je to bez bodu.
42:40 Domácí jsou zatím stále na balónku a rozhodně to nechtějí měnit.
42:02 Seibert těsně míjí branku.
41:22 Vyloučen hráč #47 Daniel Bárta družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání
41:22 Vyloučen hráč #52 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
41:22 Máme tu vyloučení na obou stranách a oba celky si tak vyzkouší hru ve čtyřech.
41:10 Střela z dálky avšak Hanuš opět pohotový.
40:02 Poslední bule pro Hattrick. Bednář už po čtvrté dominuje v buly.
40:01 Zahajujeme třetí část zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:59 Druhá část je ukončena a stav je zatím 2:1 pro Orku.
39:39 Hattrick krásně útočí a dostávají se tak na bolónek a prověřují Hanuše. Nyní je v rohu ostrý souboj který vyhrávají hosté.
38:17 Zapletal ověřil útok domácích. Ten ho zatím nepropouští a domácí se dostávají na útočnou polovinu.
37:09 Hra je rychlá a začíná být i lehce agresivní.
36:10 Domácí na balónku a vteřiny oslabení se krátí. Orka je opět v pěti a snaží se dostat zpět na balón.
35:29 Výhoda pro domácí.
35:18 Atmosféra v hale by se dala krájet.
34:23 Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
34:08 Seibert znova vyloučen. Nepříjemná situace pro Orku.
33:30 Hosté rozehrávají z rohu ale střela znovu tečována.
32:30 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad bez asistence (2:1)
32:30 Procházka prověřuje Hanuš ten má však zatím velmi krásný přehled. Ale pozor na druhé straně se dostává k brance Strnad a střílí gól. A Orka se tak dostává do vedení.
31:59 Verner se nemůže dostat přes útok a dostává tak výhodu.
30:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #17 Jakub Čáp (1:1)
30:59 Orka vyrovnává a můžeme hrát dál.
30:49 Seibert je kárán rozhodčím.
30:09 Červinka výborně stínoval přihrávku, bohužel bez zakončení.
29:58 Orka předvádí krásné oslabení.
29:10 Na pár vteřin se hra přesunula na polovinu hostí ale už jsme zase zpátky na domácí části a Hanuš opět krásně chytáááá!
28:25 Korych se ze všech sil snaží sebrat hostím míček. Hosté střílejí na bránu ale neúspěšně.
27:59 Hosté si nyní vyzkouší přesilovou hru.
26:45 Hosté na balónku a napětí na lavičce Orky roste. Hanuš nyní jen tak tak vyráží střelu nohou a Doutnáč se ještě snaží dostat střelu co nejdále od branky.
26:00 Orka svou šanci promarnila a hosté se nyní dostávají do vedení.
25:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec, asistoval #70 Matěj Hronek (0:1)
25:39 Orka znovu na balónku snažící se překvapit obranu hostí.
25:05 Grycova střela byla sražena a Orka se tak pokusí dostat k balónku.
24:14 Orka má nyní možnost si znovu zkusit přesilovou hru. Ale Hronek se dostal až k Hanušovi a ten však opět chytá.
24:00 Vyloučen hráč #7 Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
23:49 Červinka neúspěšný v útoku.
22:45 Domácí ztrácí míček a Hattrick se tak mohl pokusit dostat přes útok ale na poslední chvíli se dostávají zpět na balónek.
21:59 Přesilovka nepřinesla své ovoce.
20:59 Doutnáč znova střílí a nyní pouze do boční sítě branky.
20:36 Doutnáčova střela tečována.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny je pro domácí.
20:01 Hosté si ještě před začátkem mění branku.
20:01 Jsme zpět a druhá třetina může začít.
20:00 Střely v 1. části: 13:12
19:59 Rozhodčí píská konec třetiny a stav je stále 0:0.
19:05 Vyloučen hráč #13 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení
19:05 Máme tu první vyloučení v dnešním zápase a Orka si tak může zkusit přesilovou hru.
18:56 Halama teď přerušuje několik nahrávek mezi domácími.
18:10 Převážnou část první třetiny se hraje na domácí půlce.
17:34 Zoubek střílí z půlky ale zatím bez bodu.
16:42 Velmi rychlá situace míček létal ze strany na stranu ale Hanuš byl stále v pozoru.
16:18 Slezák otečkoval míčkem Seiberta.
15:20 Strnad se nedostal k dorážce.
14:39 Korych střílí dvě střely ale obě neúspěšné.
14:10 Bárta předvedl krásný blok a střela tak letěla mimo hřiště.
13:29 Malec nyní opravdu překvapil Hanuše, ten však střelu vyráží helmou.
12:46 Standartka pro Orku.
12:18 Kapitán domácích střílí na brankáře ale střela je tečována.
11:32 Na obou stranách je prozatím velmi obtížné nějak brankáře překvapit.
10:10 Seibert se nyní těsně vyhýbá tomu aby ztratil balón. Petráň už též vyzkoušel brankáře hostí.
09:25 Čáp teď krásně vyráží přihrávku ze které mohl být gól.
09:03 Hosté rozehrávají z rohu ale Hanuš s přehledem chytá.
08:01 Verner se také snaží překvapit brankáře hostí ale ten stále výborně střelu vyráží.
07:23 Hronek nyní těsně míjí bránu a domácí se tak dostávají k balónku.
06:57 Špaček měl nyní obrovskou příležitost vstřelit gól ale na poslední chvíli mu v tom jeden z hostí zabránil.
06:10 Hanuš nyní velmi krásně chytá střelu ze středu hřiště.
05:45 Hra se nyní přerušila kvůli poškozenému míčku.
05:09 Výhoda pro hostí.
04:49 Korych ztrácí na polovině a pro hostující je to tak skvělá příležitost.
03:59 Jakob poprvé otestoval gólmana.  A to samé se stalo i na druhé straně kde byl otestován i Hanuš.
03:16 Hattrick je velmi aktivní v útoku.
02:25 Tichý střílí z dálky ale střela neprošla až na gólmana.
01:45 Domácí zatím pořád na balónku.
00:45 Nyní i domácí prochází až do rohu hřiště k hostím ale neúspěšně a vrací se zpět na svou polovinu.
00:31 Hattrick se snaží obejít obranu ale zatím se jim to moc nedaří.
00:01 Úvodní bule pro hostí.
00:00 Oba celky právě nastupují a zachvíli můžeme začít.
00:00 Dobrý den, vítejte na dnešním utkání kde proti sobě nastoupí domácí ASK Orka Čelákovice a hostující celek FBŠ Hummel Hattrick Brno.