60
  • 60 59:56
    Matěj STŮJ

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Kanonýři Kladno 7:4
branky: 3. Jiří Halama, 13. Adam Jiříček, 18. Matěj Hronek, 19. Nikolas Zouhar, 24. Lukáš Vlach, 37. Tadeáš Gryc, 57. René Slezák - 20. Matěj Čika, 31. Matyáš Bachmaier, 37. Matěj Čika, 58. Martin Fojtík; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 40 - Ivan Ponomarev 19; po třetinách: 4:1, 2:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:19
59:56 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #11 Matěj Stůj.
59:56 Stůj trefil jen Steigera do břicha.
59:56 Hosté pojedí ješte trestné střílení.
59:09 Slezák netrefil balonek, který byl poslán Jiříčkem.
58:42 Fojtík z otočky na středu jen do rohu.
57:51 Domácí se brání zuby nehty.
57:16 GÓL Kanonýři Kladno! 7:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #8 Tomáš Svačinka (7:4)
57:16 Hostům se asi na čtvrtý pokus podařilo snížit.
56:54 Zouhar zkusil střelu do prázdné trefil jen Bachmaiera.
56:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák bez asistence (7:3)
56:07 Slezák navyšuje střelou do prázdné branky.
55:46 Hosté zkouší hru v šesti.
55:41 Timeout Kanonýři Kladno
55:22 Hosté po tlaku trefují jen obránce.
53:46 Hronek si prohodil obránce a spěchal na branku, kterou v zápětí netrefil.
52:48 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #10 Matyáš Bachmaier.
52:48 Bachmaier při trestné střílení trefuje jen tyč.
52:06 Gryc po oběhnutí obránce netrefil branku.
51:22 Hosté nevyužili ani této početní výhody.
50:32 Malec zachraňuje situaci vysokým fotbalovým výkopem.
50:08 Chroust trefil špatně balonek po krosu a rozehrávat budou domácí.
49:18 Vyloučen hráč #30 Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
49:18 Hosté opět ve hře 5 na 4.
48:22 Bachmaier z poloviny po zemi jen do kolene Steigera.
47:54 Janda backhandem trefuje pouze nohu Steigera.
47:11 Bednář se snažil najít Malce, našel jen ruce Ponomareva.
45:31 Teď si nejsem jistý jestli měl Zouhar záměr střílet nebo nahrávat, každopádně je to po dlouhé době první střela domácích na bránu.
44:48 Svačinka od mantinelu jen vedle brány.
44:04 Steiger po špatném výhozu chytá hned střelu a po ní i dorážku.
43:18 Novák trefuje jen bránícího Suka.
42:56 Domácí zatím více brání než útočí. Můžeme tak vidět opravdové snažení hostů o zvrácení vývoje utkání.
42:15 Stůj jel po mantinelu až skoro do rohu kde trefil asi z půl metru Halamu.
41:46 Ani hosté nevyužili své druhé přesilové hry.
40:58 Steiger ležící na zádech vychytal střelu do prázdné branky.
40:20 Domácí vstoupili do třetiny ve čtyřech, Grycovi totiž pokračuje trest z druhé třetiny.
40:01 Úvodní bule 3. utkání vyhrávají opět domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:15
39:43 Vyloučen hráč #39 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
39:43 Hosté dostávají před koncem druhou přesilovou hru.
39:38 Vlach hledal Bednáře břed brankou, bohužel ho nenašel.
38:57 Malec zpracoval skakavý balonek a spěchal do útoku, jeho snažení mu překazil vlastní pád.
37:54 Svačinka příklepem míří jen do rohu.
37:08 Chroust trefuje od mantinelu pouze bránícího hráče.
36:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #39 Tadeáš Gryc, asistoval #96 René Slezák (6:3)
36:11 Gryc rychle odpovídá a vrací domácím vedení o tři branky.
36:04 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (5:3)
36:04 Čika se ocitl za obranou, kde si následně poradil se Stegerem
35:38 Bachmaierův nához Čika sráží do tyče.
34:20 Novák ze středu jen vedle branky.
33:12 Čika z první strefuje Steigera.
32:39 Jiříček pouze vedle branky.
31:53 Malec téměř z nulového úhlu trefuje Ponomareva.
30:48 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
30:48 I domácí mají možnost vstřelit gól v přesilové hře.
30:19 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #8 Tomáš Svačinka (5:2)
30:19 Bachmaier snižuje a využívá přesilové hry.
29:53 Hosté vstřelili gól, který neplatí. Důvodem je útočící hráč v malém brankovišti.
29:23 Bachmaier trefuje pouze klečící hráče před ním.
28:56 Vyloučen hráč #50 Adam Jiříček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
28:56 Je to tu, hosté jdou do hry 5 na 4.
28:18 Jiříček si pomohl faulem, díky tomu hosté mají výhodu odloženého vyloučení.
27:36 Zeisel po sklepnutí Procházky bránu netrefuje.
27:00 Hosté po půl minutovém snažení o gól stříleli pouze za mantinel.
25:40 Svačinka chtěl využít špatně postavené zdi, balonek skončil jen za mantinelem.
24:39 Domácí přečkali divočejší část, kdy nebyli úplně dobře početně zastoupeni na obrané polovině.
23:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach bez asistence (5:1)
23:29 Hosté se nedomluvili a Ponomarev musel odkopnout míček, balonek skončil na čepeli Vlacha a ten si už s brankářem hostí věděl rady.
23:04 Slezák z poloviny vyslal dobrou střelu, které v cestě stál soupeř stojící před bránou.
22:40 Kůra čistým zákrokem získal balonek.
21:37 Svačinka si připisuje první střelu na branku v druhé třetině, branku však nestřelil.
20:49 Gryc hledal Bednáře, našel jen bránicí soupeře.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny po vzoru 1. vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
19:33 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #95 Marek Veselý (4:1)
19:33 Čika snižuje po položení a prostřelení Steigera.
19:03 Morávek nahrával na střed Bednářovi, trefil pouze čepel obránce.
18:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #50 Adam Jiříček (4:0)
18:17 Domácí se dostali z tlaku hostí, následně Jiříček našel volného Zouhara, který si poradil s Ponomarevem
17:39 Bednář bravurně vypíchl Veselému balonek.
17:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #87 Nikolas Zouhar (3:0)
17:03 Hronek se dostal za obránce a zahrál Ponomarevovi na housle.
16:41 Hosté začali pressovat, domácí se z jejich tlaku dostali.
15:47 Zouhar s Hronkem si v protiútoku vyměnili balonek, gól nevstřelili.
15:23 Gryc po standartní situaci ze středu pálil pouze do protihráče.
14:37 Zouhar zkoušel vracet na střed Malcovi, obránci však byli proti.
13:47 Chroust zkoušel střílet od mantinelu, trefil pouze Steigera.
12:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #50 Adam Jiříček, asistoval #96 René Slezák (2:0)
12:46 Slezák hledal na středu Zouhara, ten balonek netrefil. Šance se chopil Jiříček, který už byl neomylný.
11:58 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
11:58 Domácí si zahrají první přesilovou hru tohoto utkání.
11:00 Vlach z rohu vracel na střed Slezákovi, nahrávka mu skočila Ponomarevovi do ruk.
09:40 Hosté z rozehrávky ze středu nevytěžili ani střelu na bránu.
09:28 Halama vystihl kros soupeře.
08:23 Novák z poloviny pouze mimo bránu.
07:34 Suk skvěle prošel na útočnou polovinu, po jeho přihrávce Slezák trefil pouze blok.
06:34 Malec vybojoval míček a poslal křižnou náhru na Hronka, který si neporadil s Ponomarevem.
05:29 Gryc ubránil Jandu a domácí spěchají do útoku.
04:30 Domácí se dostali skvělou kombinací na útočnou polovinu, na jejímž konci byl Zouhar, ten balonek bohužel netrefil.
03:27 Bednář zkusil pálit, trefil však pouze protihráče.
02:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Jiří Halama, asistoval #50 Adam Jiříček (1:0)
02:13 Halama trefuje odkrytou branku a domácí jdou do vedení.
02:05 Gryc ze středu mířil na zadní tyč, Ponomarev střelu vytěsnil skvělým zákrok své levé ruky.
01:32 I hostující Janda prověřil Steigera.
00:24 Vlach první střelou prověřuje Ponomareva.
00:01 Úvodní bule dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00 Vítáme vás na onlinu zápasu 5.kola 1.ligy mužů.