1

2

3.

FbC Plzeň - DDQ Florbal Chomutov 3:4pn
branky: 3. Tomáš Němeček, 15. Josef Tomášek, 53. Václav Zábran - 12. Erich Kellermann, 17. Erich Kellermann, 27. Michal Skuhrovec, N Filip Samuel Dušek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 143; zásahy brankářů: Martin Bezděk 23 - Martin Frühbauer 19; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:0, 0:0
65:00 Komentář domácí
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #68 Matěj Šebek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva DDQ Florbal Chomutov hráč #22 Filip Samuel Dušek a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #62 Matěj Vošta , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva DDQ Florbal Chomutov hráč #19 Jakub Štěrba a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #90 Matěj Čelakovský a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář hostí
64:38 Hráč hosů Klement pálí tutovku! Velbloudi jsou zpět ve hře!
63:26 Oba týmy postupují opatrně, jde tady přeci o drahocenné body.
62:27 Täuber opět faulován, získává rozehru pro svůj tým a příležitost k prostřídání hráčů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
58:25 Horažďovský nebyl po úniku dohrán úplně čistě, leží za bránou hostů, bez trestu chomutovského hráče.
57:22 Opět Zábran pálí na bránu, brankář hostů předvádí skvělé výkony!
56:58 Timeout DDQ Florbal Chomutov
55:13 Šebek dlouhým výhozem získává drahocenný čas pro svůj tým.
54:14 Díváme se na smršť tvrdých střel ze strany hostů.
53:24 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
52:25 GÓL FbC Plzeň! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #90 Matěj Čelakovský (3:3)
52:25 Zábran dostává velbloudy k remízovému skóre 3:3.
51:59 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
51:59 Täuber a jeho tým se konečně dočkal sladké odměny v podobě přesilové hry.
51:45 Täuber je faulován několikrát v řadě. Fanoušci si toho všímají a protestují.
47:35 Výčíchlo se pokouší dorážet Voštovu střelu, bohužel marně.
45:11 Hosté si dávají rozdílovou přihrávku do prázné brány, Bezděk se však položil a špičkou situaci zachránil. Neuvěřitelné!
44:21 Čelakovský si vodí hosty jako na vodítku.
42:45 Nadějný únik hostů končí v rohu.
41:27 Plachý předvádí riskantní kličky na obranné půlce.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:07 Povedená střela od chomutovského hráče končí jenom v boční síti branky domácích.
38:15 Pečlivá rozehra domácích nese své ovoce.
36:52 Hra rozhodně není stojatá. Následuje jedna šance za druhou a to od obou týmů.
35:02 Horažďovský trefuje míček ze vzduchu, bohužel jeho teč míjí bránu.
32:50 Čelakovský ukázkově vypressoval míček a i přes fakt, že jsou domácí v oslabení se dostává do gólové situace.
32:17 Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:09 Plachý naskakuje do zápasu a hned pálí do brankáře hostů.
30:04 Täuber řevem oplakavá tutovku z předbrankového prosotru.
27:51 Chomutovský hráč Holovej provokativně nabíhá na střídačku domácích.
26:00 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #13 Tomáš Novotný (2:3)
26:00 Přízemní střela se odráží od boty a končí v brankové síti domácích.
25:44 Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
25:20 Rozhodčí zvedá ruku a domácí čeká první hra ve 4.
22:48 Zábran netrefuje o milimetry odkrytou bránu.
22:04 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
22:04 Plzenští opět v přesilové hře, snad se bude dařit i tentokrát.
21:46 Tomášek střílí ze středu, bohužel do bloku.
20:33 Jedovatá chomutovská akce je bez problémů vyražena Bezděkem.
20:01 Do druhé třetiny vstupují na míčku hosté.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:43 Rozhodčí varuje domácí na dohrávání situací.
18:20 Pranice před bránou domácích! Naštěstí výborně zažehnána.
18:00 Vyčíchlo se snaží vyvýjet tlak, hosté však svoji rozehrávku nechávají poklidnou.
16:57 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #51 Adam Martin (2:2)
16:57 Po pohotové rohové rozehrávce hostů hosté dorovnávají.
14:46 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #39 Václav Zábran (2:1)
14:46 Tomášek ukončuje chomutovskou hru ve 4 skvělým gólem a skóre je tak 2:1 pro Plzeňské velbloudy!
14:14 Vyloučen hráč #42 Filip Nevšímal družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
14:14 Nevybíravý zákrok momentálně zraněného Nevšímala byl potrestán 2 minutovým trestem.
13:59 Na obrání Mrvíka byli třeba 4 chomutovští hráči.
11:18 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #42 Filip Nevšímal (1:1)
11:18 Kellermannova střela od mantinelu si našla místečko mezi tyčkou a rukou Bezděka.
09:35 Chomutovská střela zakončená tečí jen tak tak míjí bránu velbloudů.
07:58 Vošta Chomutovské přečíslení ukončuje obětavým blokem.
06:03 Tvrdá střela Manase bohužel nenašla svoji skulinku.
05:12 Vyčíchlo získává útočné pásmo pro svoji lajnu.
02:38 Plzenští hosty rozhodně nešetří a po rychlém úniku se dostávají do vedení.
02:37 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #21 Filip Nový (1:0)
02:18 Po individuální chybě Manase domácí brána v ohrožení! Naštěstí Bezděk připraven.
01:27 Voštovi se nepovedlo individuálně prosadit ve středním pásmu.
00:01 Zahajovací vhazování vyhrává tým hostů.