6:5
    Jakub ČÁP
    (Seibert)

ASK Orka Čelákovice - FAT PIPE Start98 6:5p
branky: 5. Jakub Čáp, 10. Tomáš Červinka, 10. Jakub Čáp, 20. Jakub Seibert, 51. Jakub Seibert, 64. Jakub Čáp - 18. Matěj Netrefa, 27. Filip Bezpalec, 40. Tomáš Josefovič, 40. Vojtěch Bagin, 48. Martin Škorpa; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Aleš Zetek 26 - Ondřej Lupoměch 24; po třetinách: 4:1, 0:3, 1:1, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 4:1
64:47 Dnešní zápas je tedy tímto u konce. Děkujeme že jste se buď koukali na online a nebo jste četli zápis a těšíme se na Vás i příště. Krásný večer a dobrou noc!
64:39 Špalek se trefuje do stěny. A nyní se trefuje Čáp a rozhoduje tak o dnešním zápase o vítězství Orky.
63:47 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #92 Jakub Seibert (6:5)
63:34 Netrefa se bohužel dvakrát netrefil a brankář domácích vše chytá a odráží.
62:29 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za držení
62:29 Hráč hostí je vyloučen a tak se Orka může pokusit získat vítězství ve čtyřech.
62:29 Seibert se trefil do branky ale bohužel to byla vysoká hůl a tak se gól neuznává a hraje se dál.
62:02 Na obouch střídačkách se kluci střídají pouze po malých chvilkách. Martínek se snažil o rozhodujicí gól ale marně.
61:45 Hra je velmi rychlá a nebezpečná z obou stran.
60:00 Máme tady prodloužení, které potrvá 5 minut.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:54 Vypadá to že se nám hra přennese do prodloužení.
59:05 Korych leží na zemi, ale okamžitě se naštěstí zvedá a zápas je tak prozatím bez zranění.
58:45 Hosté nyní netrefili velmi zajímavou situaci.
57:28 Kapitán hostů se dostává  do rohu ale střela jde pouze do brankáře.
56:49 Špalek se konečně dostává na hřiště. Richtr doráží a neproměňuje.
56:23 Červinka zachraňuje domácí a dostávají se tak na balón.
54:39 Hra se poybuje ve vysokém tempu. Martínek otestoval gólmana hostů a ten je velice úspěšný.
53:30 Kulík nedohnal Bártu a ten se tak dostal na balón.
53:01 Stav je prozatím stejný na obou stranách a souboje tak vzrůstají.
52:59 Domácí ztrácí balónek, ale naštěstí pro ně se hosté netrefují.
51:48 Hosté jsou na balónku. Netrefa se snaží dostat před brankáře ale neúspěšně.
50:50 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert bez asistence (5:5)
50:50 Seibert konečně střílí gól.
50:45 Zetek byl sražen hráčem ale naštěstí se nikomu nic nestalo.
50:42 Orka se nyní může dostat zpět k remízovému stavu.
50:00 Orce se nedaří přesilová hra. A hosté jsou na balónku.
49:17 Zetek nyní krásně vyráží střelu svou helmou. A hned v zápětí slyšíme hvizd rozhodčích a je tu další vyloučení.
48:37 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
47:38 Nyní padá rozdílová branka a Orka se tak dostává do potíží.
47:37 GÓL FAT PIPE Start98! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #79 Martin Škorpa, asistoval #15 Matěj Netrefa (4:5)
47:25 Hosté se stále snaží, ale žádná střela zatím nepadla do brány.
47:01 V hale se rozeznívají zvuky hokejel které do sebe nepřetržitě naráží.
46:39 A máme tady vyloučení.
46:04 Kerze se snažil projít přes obranu domácích ale neúspěšně.
45:41 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká florbalka
45:41 Máme tady další přesilovou hru.
45:36 Sedlák likviduje break.
44:58 Doutnáč orazítkoval tyčku.
44:02 Hosté se snaží projít přes obranu domácích. Matoulek střílí ale netrefil se.
43:19 Seibert se snaží bránit brankáře co to jde.
42:59 Napětí v hale každou sekundou roste.
42:12 Sedlo minul bránu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:12 GÓL FAT PIPE Start98! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Vojtěch Bagin z trestného střílení (4:4)
39:12 Bagin z tresného střílení srovnává na 4:4
39:03 GÓL FAT PIPE Start98! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #40 Tomáš Josefovič, asistoval #2 Ondřej Kalach (4:3)
39:03 Josefovič dává branku z rohu velkého brankoviště a snižuje stav na 4:3
37:53 Zetek svoji pravou nohou vykopává balonek do rohu brány
33:21 Hra se přiostřuje na obou stranách
31:50 Hra v obraném pásmu orky, Start se tlačí do střel jak jen může.
31:50 Hra je rychlá nahoru- dolu
29:10 Překombinovaná akce Startu brankou nekončí
26:55 Zetek se dnes opravdu v brance nenudí, letá na něj jedna střela za druhou !
26:33 GÓL FAT PIPE Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #72 Filip Bezpalec, asistoval #15 Matěj Netrefa (4:2)
26:33 BEzpalec dostal balon až za záda Zetka a snižuje na 4:2
25:20 Balonek poletuje ze strany na stranu
23:42 Domácí zvládli oslabení bez inkasované branky
22:55 Netrefa nej mimo
22:47 Zetek likviduje další akci hostů
21:42 Vyloučen hráč #47 Daniel Bárta družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání
21:42 Domácí si zahrají oslabení za hru v 6
21:27 Zetek tygřím skokem likviduje samostatně uvolněného hráče.
20:32 Start98 do úvodu druhé třetiny vlétl dvěmi střelami na branáře Zetka, ten však vyráží.
20:01 Bule pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:58 První třetina se nesla v ostřejším duchu. Uvidíme co nám připraví třetina druhá.
19:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert, asistoval #93 Tomáš Červinka (4:1)
19:39 DOmácí Seibert zvyšuje na 4:1
17:45 GÓL FAT PIPE Start98! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa bez asistence (3:1)
17:45 Netrefa po samostatném úniku prostřeluje Zetka a snižuje stav zápasu na 3:1
16:42 Doutnáčova střela jen nad
15:50 Kulíkova střela jen do boční sítě, kde balonek vzal Zetek a dlouhým výhozem dal balonek hostujícímu brankářovi
15:26 Zoubkova střela jen do bloku
13:30 Červenka faulovaný a Orka má rozehru ze středu hřiště
12:22 Zetek nohou zachytil balonek a dlouhým výhozem poslal Richtra do útoku, ale balonek mu sjel
11:40 Zetek další pohotový zákrok!
10:40 Orka napadá v útočném pásmu
09:31 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #72 Vojtěch Strnad (3:0)
09:31 Duo Strnad-Čáp se prosazují po druhé v první třetině!
09:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #93 Tomáš Červinka, asistoval #18 Michal Fišera (2:0)
09:02 Po výběhu Fišery před branku a sklepnutí na střed na Červinku je stav 2:0
07:55 Zoubkova střela jen do bloku
07:00 Baginův únik zmařen Sedlákovou obranou.
05:50 Červinkova jedovka pouze do Lupoměcha.
05:15 Kulík nepříjemnou střelou ohrozil domácí branku, Zetek ale 100%!
04:25 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
04:25 Po kombinaci mezi Strnadem a Čápem získává Orka vedení.
03:55 Kalach od mantinelu jen mimo.
03:05 Martínek na středu ztrácí, ale jedovku chytá Zetek!
01:40 Domácí v útočném pásmu, zatím ale bez zakončení.
00:40 Z rozehry z rohu, hosté vytěžili pouze střelu, kterou domácí golman Zetek chytá.
00:01 Vhazování pro Start98
00:00 Vítáme Vás na dnešním zápase 4. kolo kde proti sobě nastoupí celky ASK Orka Čelákovice a FAT PIPE Start98.