9:4
    Petr LINC
    (Skuhrovec)

DDQ Florbal Chomutov - FbC Respect Hradec Králové 9:4
branky: 6. Ondřej Šarša, 20. Petr Linc, 24. Adam Martin, 33. Adam Martin, 42. Vojtěch Bernas, 47. Ondřej Halej, 51. Ondřej Šarša, 59. Hubert Hais, 60. Petr Linc - 1. Martin Krejčí, 2. Mikuláš Ryba, 57. Ondřej Kroutil, 59. Vít Heger; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:1 + Ondřej Kroutil 4; využití: 0:0; diváků: 306; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 20 - David Šimeček 26; po třetinách: 2:2, 2:0, 5:2
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:34 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 9:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #93 Michal Skuhrovec (9:4)
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:39 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #27 Hubert Hais, asistoval #33 Vojtěch Bernas (8:4)
58:14 Hradec se pokouší hrát bez brankáře.
58:09 Timeout FbC Respect Hradec Králové
58:09 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #37 Filip Nerad (7:4)
56:43 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #50 Ondřej Kroutil, asistoval #33 Milan Koubek (7:3)
56:09 Vyloučen hráč #14 Martin Krejčí družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
52:24 Domácí mají před sebou dlouhou přesilovou hru.
52:23 Vyloučen hráč #50 Ondřej Kroutil družstva FbC Respect Hradec Králové na 2+2 minuty za sekání
50:53 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 7:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #93 Michal Skuhrovec (7:2)
50:21 Hostující Gregor střílí, ale Frühbauer chytá.
46:13 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #93 Michal Skuhrovec (6:2)
45:14 Pokračujeme a brankář Frühbauer je v pořádku.
45:13 Menší závar před domácí brankou končí písknutím rozhodčího, kvůli zranění brankáře Frühbauera.
41:42 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas bez asistence (5:2)
41:07 Obránci hostů utekl míček z čepele a domácí Halej běžel sám na Šimečka, ale střela šla mimo.
40:01 Úvodní buly vyhrává Hradec
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:59 Trestné střílení družstva DDQ Florbal Chomutov neproměnil #51 Adam Martin.
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
36:30 Domácí hrají v plném počtu.
34:30 Vyloučen hráč #10 Erich Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
32:13 Domácí hráči navyšují náskok o dvě branky. V přečíslení 2 na 1 to Adam Martin vzal na sebe a nachytal Šimečka střelou na bližší tyč.
32:12 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #10 Erich Kellermann (4:2)
28:29 Ve druhé třetině toho zatím není moc k vidění.
25:44 Chomutov se snaží střílet z každé pozice, ale často netrefí branku.
24:50 Domácí Linc z rohu přihrává na Šaršu, který hned střílí, ale tento pokus letí jenom okolo branky.
23:48 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #19 Jakub Štěrba (3:2)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:38 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #86 Ondřej Halej (2:2)
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
16:56 Domácí hrají v plném počtu.
14:57 Hradec rozehrává z velkého brankoviště Chomutova, střílí, ale střela byla zblokována.
14:56 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:08 Domácí Klement teď měl problémy se skákavým míčkem v obranném pásmu.
07:19 Na hřišti je vidět hodně osobních soubojů a zápas se hraje ve vysokém tempu.
05:14 Tak je to tam!! Domácí Šarša překonává brankáře Šimečka.
05:04 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
01:52 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #24 Michal Rolín (0:2)
01:52 Teď se domácí hráči nedomluvili při rozehrávce hostů a máme tady podruhé míček v domácí brance.
00:50 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #14 Martin Krejčí, asistoval #92 Štěpán Heger (0:1)
00:50 Štěpán Heger našel krásnou přihrávkou Krejčího, který skóruje nad rameno Frühbauera.
00:01 Úvodní buly vyhrává Chomutov.
00:00 Vážení sportovní přátelé, z důvodu poruchy autobusu hostů se začátek utkání posouvá na 16:15.