2

1

3.

Kanonýři Kladno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 4:3pn
branky: 31. Matěj Čika, 44. Vojtěch Novák, 47. Matyáš Bachmaier, N Matyáš Bachmaier - 20. František Vykopal, 22. Josef Štourač, 54. David Ležatka; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 24 - Adam Kohút 28; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE hráč #77 Josef Štourač , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #10 Matyáš Bachmaier a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE hráč #15 Martin Ležatka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #11 Matěj Stůj a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE hráč #88 František Vykopal a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 4:3
64:25 Ani Tomášek nerozhodl o vítězi utkání.
62:04 Novák, který se probojoval až ke Kohútovi nestih zakončit.
60:55 Bachmaier hledá uličku, kudy může vyslat Tomáška.
60:00 Jdeme do prodloužení na 5 minut, oba týmy hrají po 3 hráčích.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:00 Probíhá poslední minuta základní části utkání.
58:29 Ležatka zastaven Svačinkou břed brankou.
54:31 Bachmaier válí sudy po zemi, výhoda pro Kladno.
53:48 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #77 Josef Štourač (3:3)
53:48 Ležatka přepadl Ponomareva a hosté tak vyrovnávají.
52:20 Chroust zpoza branky na volného Veselého před brankou, míček končí mimo hřiště.
50:16 Bachmaierova nadějná střela těsně míjí tyčku.
48:35 Sovják sbírá ztracený míček a střílí na branku, přes Kladenskou obranu však tentokrát nic neprojde.
46:39 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #8 Tomáš Svačinka (3:2)
46:39 Bchmaier vymetl pavučiny v Kohútově brance.
46:11 Kladno v plném počtu
44:46 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
44:46 Sudí přerušují Kladnu odložené vyloučení a hosté tak budou hrát ve 3.
44:11 Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
44:11 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
43:35 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #8 Tomáš Svačinka (2:2)
43:35 Kladno vyrovnává nečekanou střelou Nováka.
43:27 Fojtíkovi ani napodruhé nevyšla střela.
42:10 Kopeckého střela se nedostala k Ponomarevovi, hosté rozehrávají před velkým brankovištěm.
40:45 Gálovi nevyšla nahrávka a zajišťuje tak výhodu pro Kladno.
40:00 Buly do třetice pro Panthers.
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:47 Nebezpečný Ležatka zastaven Ponomarevem.
38:30 Nadějná akce Tomáška a Fojtíka navyrovnává skóre Kladna.
36:17 Chroust úspěšně vybojoval před brankou míček, vzápětí si ho však hosté berou zpět.
34:58 Panthers v plném počtu.
33:37 Svačinkova střela míjí břevno Kohútovy branky.
32:58 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:37 Kladno během odloženého vyloučení bez golmana.
30:13 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:2)
30:13 Domácí konečně prolamují ledy a přibližují se bodově k hostům.
29:33 Kohút předvedl skvélý zákrok a domácím tak dává najevo, že přes něho nic neprojde.
29:06 Bachmaier nestihl před brankou zpracovat míček a dostává se tak do rohu.
27:50 2. třetina se zatím nese ve stejném duchu jako ta předchozí. Hra je jen zřídka kdy přerušena sudími.
25:51 Šefčík dostává nebezpečnou nahrávku před vlastní branku, míček se u něho ani neohřeje a hned míří dopředu.
23:33 Panthers postupují opět s rozvahou, zatím jim tato taktika ale vychází.
21:22 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Štourač, asistoval #35 David Ležatka (0:2)
21:22 Po několika pokusech před brankou se podařilo hostům dostrkat míček za Ponomareva.
20:00 Buly pro Panthers.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:59 Máme tu konec velmi vyrovnané 1. třetiny. V té následující bychom mohli očekávat riskantnější postup obou týmů.
19:50 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (0:1)
19:35 Červenka nastrčil, Tadeáše Chrousta na mantinel, sudí ho ale na trestnou neposílají.
16:32 Před brankou Panthers je velmi husto, nikomu z domácích se však nedaří dostat míček do branky.
13:53 Janda z otočky trefuje pouze mantinel.
12:26 Nadějná šance bratří Chroustů končí v rukou hostů
11:12 Hübner nenechá Vykopala chvilku osamotě.
09:46 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:31 Sovják vypálil ze středu hřiště, ale mimo.
08:12 Hosté opět čekají s míčkem na své polovině a čekají na chybu Kladna, která zatím nepřichází.
06:21 Fišer vysílá Jandu před branku, ten ale nestíhá doběhnout míček.
04:21 Fojtík s míčkem před brankou nestihl zakončit.
01:42 Panthers začínají velmi opatrně, s míčkem delší dobu zůstávají na obranné polovině.
00:38 První střela Kladna odražena Kohútem za mantinel.
00:00 Úvodní buly pro Panthers.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi přivítat Vás na 2. utkání 1. ligy mužů. Utkají se domácí Kanonýři Kladno a Goldea PANTHERS OTROKOVICE. Utkání za několik minut začne. Ze zapisovatelského stolku přeji příjemnou zábavu.