• 60 59:18
    2
    Michaela ULBRICHOVÁ

FBC Dobruška - IBK Hradec Králové 4:0
branky: 31. Adriana Horáková, 52. Sandra Peterová, 52. Diana Peterová, 57. Diana Peterová; rozhodčí: Filip Neumann - Martin Korunka; vyloučení: 3:6; využití: 1:0; diváků: 225; zásahy brankářů: Karolína Špačková 24 - Markéta Rundštuková 53; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dneska podobný zápas jak včera, kdy jsme dobývali tuhou obranu soupeřek, které byly dobře připravené a bránily vším čím mohly a spousta našich pokusů končilo v bloku. Nicméně musím pochválit všechny hráčky. Vydrželi jsme v koncentraci a byli trpěliví a poctivou hrou si došli pro vítězství. Děkujeme našim divákům a našemu kotli, že nám pomohli dotáhnout základní část bez ztráty kytičky. Skvělá bilance, kterou si užijeme, ale od zítra zase začínáme od nuly a chystáme se na play-off. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): Super zápas, před plným hledištěm. Soupeř byl dnes šikovnější při hře s balónkem a zaslouženě bere tři body. My jsme 50 minut hráli koncentrovaný a bojovný výkon na hranicích našich možností. Za což děkuji týmu. Dvě derby v posledním hracím víkendu pro nás budou dobrou přípravou na play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 26:9
59:18 Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání
57:09 Vyloučen hráč #22 Natália Fernézová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
56:06 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #98 Eliška Buchalová (4:0)
56:06 Peterová Diana se dnes posazuje již podruhé!
55:32 Dnešní utkání sleduje 225 diváků, děkujeme!
55:08 Vyloučen hráč #10 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
55:08 V zápětí jsou vyloučeni i hosté, uvidíme hru 4 na 4
54:42 Vyloučen hráč #25 Veronika Eimannová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
54:04 Odložené vyloučení pro hosty, Eimannová si jde sednout
51:35 Timeout IBK Hradec Králové
51:35 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (3:0)
51:35 A hned se prosazuje i Peterová Diana!
51:18 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #20 Jitka Fleglová (2:0)
51:18 Důraz před brankou hostí a Sandra Peterová posílá svůj tým do dvoubrakového vedení
50:05 Vyloučen hráč #42 Lenka Ondráčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
50:05 Máme tu další vyloučení hostů, skončí tato přesilovka domácích v prospěch Dobrušky?
49:38 Krásná kombinace domácích, střela Bašové V. v brance nekončí
48:00 Únik Bartošové brankou nekončí, její střelu zblokovala obránkyně hostů
45:40 Začíná se nám přiostřovat, ošklivá dohrávka na Vávrovou, která končí za mantinelem
45:05 Hradec rozehrává na své útočné polovině, ale domácí mají vše pohlídané
44:40 Jedovka Buchalové přistála přímo na hrudi Rundštukové
44:00 Hostující golmanka znovu podržela svůj tým
43:30 Na balonku jsou zejména domácí
42:48 Rundštuková vyráží střelu Peterové S., domácí mají rozehrávku na útočné polovině
41:25 Miholová zblokovala střelu Bašové M.
33:00 Uvidíme co přinese první přesilovka hostí
32:37 Vyloučen hráč #24 Kateřina Poláčková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
30:38 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #25 Veronika Eimannová (1:0)
30:38 Horáková otevírá skóre vymetením pavučinek v brance hostí
29:00 Přihrávka Fleglové měla oči! Krásně našla Bašovou V., její střelu Rundštuková s přehledem chytá
28:08 Ani hradeckým hráčkám se nedaří prosadit na útočné půlce
27:17 Buchalové to dnes zvoní, jedno břevno pro Elišku
26:33 Natrénovaná standartka Dobrušky nekončí gólem
25:30 Ulbrichová zachytila nahrávku hostí a vysílá dlouhou  přihrávku na Peterovou D., ta branku o kousek míjí
24:47 Hodně obětavý blok hostující hráčky
23:34 Domácím se nejde prosadit na útočné polovině, všechny střely míří do bloků
20:01 Buly pro domácí, ale hosté na nic nečekají a vyrážejí na svou útočnou polovinu
20:00 Střely v 1. části: 20:7
19:30 Odložené vyloučení hostů, Buchalové zvoní tyčka
18:58 Hosté nedávají domácím nic zadarmo
17:30 Ani druhá přesilovka nepřinesla domácím žádné branky
16:26 Drahokoupilová poslala své protihráčky doslova na párek, zastavila ji až obránkyně domácích
15:26 Uvidíme další přesilovou hru  Dobrušky,
14:21 Fleglová udržuje balonek na své útočné polovině
12:45 Vyloučen hráč #35 Anna Miholová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:45 Nedovolený zákrok na Ulbrichovou, uvidíme první přesilovku/oslabení tohoto utkání
11:00 Jedličková vyslala jedovku na hostující golmanku, ta vyráží a na balonku jsou domácí
09:10 Slušný zmatek před brankou hostí, Rundštuková podržela své spoluhráčky
08:48 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #25 Iva Čečotková.
08:17 Bašová V. se dostala znovu ke střele, před ní se ale postavil "double" blok
07:21 Domácí kotel je slyšet od začátku třetiny!
00:01 Úvodní buly pro Dobrušku
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u posledního kola základní části, kde domácí celek FBC Dobruška hostí IBK Hradec Králové.