4:2
    Tamara PEVNÁ
    (Drápalová)

FBC Kutná Hora - Aligators Šitbořice 4:2
branky: 2. Kateřina Moravcová, 30. Kristýna Venclová, 32. Lucie Klepalová, 50. Natálie Beranová - 9. Denisa Wronková, 59. Tamara Pevná; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 20 - Sabina Dvořáčková 35; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Máme za sebou základní část a přepínáme do playoff. Vstup do utkání byl v pořádku, byť jsme nebyli tak často na míčku, ale soupeři jsme nedovolili žádné velké šance. Druhá třetina se nám stala osudnou. Nabídli jsme soupeřkám pár šancí po našich chybách a ony trestaly. Třetí třetinu hodnotím pozitivně. Měli jsme několik šancí, které však zůstaly nevyužity. Proměněná powerplay je pozitivem dále. Gratuluji soupeři a děkuji za pěkné a florbalové utkání, které muselo bavit všechny fanoušky, co si našli cestu. Pro naše fanoušky...děkujeme za podporu v základní části a těšíme se na Vás příští sobotu, kde vás budeme opravdu potřebovat v Křenovicích.
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Dnes jsme ukončili základní část a můžeme bilancovat. Samotný zápas dnes hodnotím kladně, byli jsme většinu zápasu na míčku a určovali hru. Bohužel mizerná produktivita nás připravila o větší gólový rozdíl. Ale to výsledkově nevadí. Do play-off budeme dál posílíme naše slabiny a budeme pilovat naše silné stránky. Děkuji holkám za předvedený výkon, jdeme dál za naším cílem.Soupeři děkuji za fér a krásné utkání, kdy se hrál celých 60 minut florbal. Přejeme mu hodně štěstí do play-off a klidnou cestu domů.
60:00 Děkujeme za online podporu a těšíme se na příště. Hezký zbytek dne a děkujeme paní Melicharové za pochvalu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:48 Němcová zkusila tvrdou střelu ze středu ale střelu jí zblokovala jedna z bránících hráček.
59:10 Hra se nám blíží ke konci a hostujícím hráčkám se podařilo vstřelit branku. Času už je ale málo a tak musí zabrat.
58:54 GÓL Aligators Šitbořice! 4:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #3 Tamara Pevná, asistoval #29 Petra Drápalová (4:2)
58:28 Domácí čeká necelá minuta oslabení 4 na 6. Uvidíme jak si s tím holky poradí.
57:45 Němcová si jde také posedět na trestnou a hru tak máme 4 na 4 ikdyž hosté to občas zkouší v pěti.
57:22 Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vysoká florbalka
56:46 Domácí mají možnost vylepšit si dnešní úspěšnost přesilové hry. Uvidíme jestli této situace využijí.
56:17 Vyloučen hráč #69 Martina Horáková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:00 Hosté si vzali oddechnový čas a zkouší to v šesti.
55:45 Timeout Aligators Šitbořice
55:17 Melicharová také pozorná a dlouhé nahození si pohlídala.
53:00 Helclová na hřišti a hned ve velké šanci. Gólmanka hostů ale opět pozorná a střelu si pohlídala.
52:50 Utkání se nám blíží ke konci ale 7 minut je stále hromada času. Domácí hráčky nesmí polevit pokud chtějí další 3 body z víkendu.
51:30 Hostující hráčky se stále nevzdávají a jsou velice aktivní. Nevychází jím jen pořádné zakončení.
49:37 Beranová své vyloučení odčinila tím že pak vletěla na hřiště a na polovině soupeřkám sebrala míček a sama utekla a zakončila. Tomu říkám vrácení.
49:36 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová bez asistence (4:1)
48:50 Forštová v samostatném úniku ale gólmanka hostů pozorná.
48:40 Přesilová hra je vyložene aktinější než přesilovka domácích.
47:45 Domácí si vyzkouší i oslabení a nyní je řada na hostujících hráčkách ukázat nám jak umí hrát svou početní převahu.
47:28 Vyloučen hráč #77 Natálie Beranová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
45:10 Hostujícíc hráčka se vrátila na hrací plochu a ihned si nabíhala dopředu. Nechybělo moc a s její nepříjemnou střelou by měla Melicharová co dělat.
44:16 Přesilová hra je za polovinou a zatím jsme neviděli žádnou větší akci domácích.
43:35 Domácí hráčky si dnes vyzkouší přesilovou hru. První vyloučení dnešního dne.
43:03 Vyloučen hráč #11 Gabriela Hamplová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:20 Spěváčková netrefuje prázdnou branku z úhlu.
41:10 Němcová trefuje gólmance masku.
40:10 Poslední zahajovací buly dnešního utkání opět pro domácí hráčky.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:55 Beranová na Forštovou a ta jen tak tak minula branku.
38:21 Hra je pořád velice aktivní ale o to také opatrnější.
36:32 Forštová v náběhu a přeskakuje gólmanku.
35:00 Holky ze Šitbořic se toho nebojí a je vidět že domácím hráčkám nedají nic zadarmo.
31:36 A máme tu další gól domácích hráček. Ale času zbývá ještě hodně a hostujcííc hráčky se rozhodně nezvdávají.
31:35 GÓL FBC Kutná Hora! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (3:1)
31:23 Velká mela před domácí brankou a už už to vypadalo že bude míček v brance ale Knížová zakročila a míček vytáhla a odpálila pryč.
30:00 A domácím hráčkám se tlak vyplatil. Najednou rychlí protiútok a bylo vyřešeno.
29:59 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (2:1)
29:24 Knížová v šanci ale minula branku,
28:33 Natálie Dubská opět v souboji tentokrát už ale opatrnější.
26:50 Hostující hráčky spoléhají spíše na nahazované přihrávky hluboko do útočné poloviny.
26:06 Melicharová zasahuje proti střele kterou vůbec neviděla.
24:48 Hra je o maličko opatrnější než v první třetině ale stále aktivní.
23:13 Rychlá akce domácích ale Klepalová o kousek přestřeluje.
21:54 Melicharová teď utěsnila prostor a nedovolila tak soupeřkám navýšit skóre.
20:15 Němcová na Trpišovskou ta zpět na Němcovou a ta vyslala prudkou střelu na gólmanku hostů. Ta s trochou stěstí míček chytá.
20:10 Změna stran a úvodní buly druhé třetiny opět pro domácí které se ihned pouští do útoku.
20:00 Střely v 1. části: 17:7
19:55 Natálie Dubská teď srolovala krásným ramínkem hostující hráčku která byla v samostatném úniku.
18:08 Klepalová v šanci ale gólmanka hostů skvěle vyskočila a vyrazila jí míček těsně před flórbalkou.
16:53 Ašenbrennerová teď trefuje pouze spojnici velice tvrdou střelou,
15:17 Knížová si připisuje důležitý blok.
13:58 Hostujcííc hráčky vsází spíše na rychlé přechody a dlouhé nahrávky. Je ale potřeba říct že jim to občas vyjde a je z toho velice nepříjemná situace. Domácí hráčky sází spíše na rychlé kratší nahrávky.
12:40 Moravcová se opět opřela do střely ale gólmanka hostů pozorná a střelu vyráží.
11:35 Forštová ve velké šanci ale na poslední chvíli jí jedna z hostujících obránkyň zblokovala střelu.
10:16 Polovina první třetiny za námi a stav utkání vyrovnaný. Oba celky se neustále snaží a sledujeme velice aktivní flórbal.
08:21 A je srovnáno. Domácím hráčkám nějak utekla hostující hráčka na střed a přesnou prudkou střelou překonává Melicharovou.
08:20 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #14 Denisa Wronková, asistoval #69 Martina Horáková (1:1)
06:59 Beranová na Forštovou a ta míček ve vzduchu pouze škrtá ale nedokázala mu dát potřebný směr.
05:58 Hostujcíí hráčky chtějí napravit chybičku a opět vyrovnat skóre.
04:21 Moravcová se teď musela proběhnout až na vlastní obrannou polovinu kam na sebe stáhla jednu z hostujících hráček. Poté už jí Němcová přiběhla na pomoc.
03:26 Melicharová si také připisuje první zákrok a zatím naprosto vklidu.
01:32 První gól dnešního utkání. Rychlá nahrávka z rohu hříště a nabíhající Moravcová z první posílá přízemní střelu a otevírá tak skóre dnešního dne.
01:31 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (1:0)
00:17 První střed soupeřek a flórbalka končí na tribuně. Zřejmě nás dnes čeká nebezpečný zápas.
00:10 Úvodní buly pro domácí hráčky ale hosté se ihned pouští do útoku.
00:00 Vítáme vás u dnešního online přenosu z 24. kola 1. ligy žen. Dnes se nám na palubovce představí domácí FBC Kutná Hora hostující Aligators Šitbořice. Domácí si po včerejší výhře budou přát navázat výhrou. Hostující hráčky si ale po včerejší prohře budou určitě přát dnes vyhrát. Bodový rozdíl mezi celky je 14 bodů ale víme že pořadí ani body nic neznamenají tak uvidíme jak si celky s dnešním utkáním poradí. Do začátku zápasu nám zbývá 15 minut a týmy už pomalu končí svou rozcvičku před hrou.  Speciální pozdrav posíláme paní Melicharové a doufáme že se zápis bude líbit.