Natálie DUBSKÁ
  • 60 59:47
    Kutná Hora

FBC Kutná Hora - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:1
branky: 4. Melánie Dubská, 27. Lucie Klepalová, 45. Melánie Dubská, 57. Lucie Spěváčková - 55. Šárka Zhébalová; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Ondřej Bekešský; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 18 - Nikola Vanďurková 36; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1
60:00 Komentář hostů Sklář Tomáš (Trenér): Děkujeme za krásný, kvalitní a fér zápas. Tým z Kutné Hory nám ukázal, že máme na čem pracovat. První třetina z naší strany pasivní, druhá třetina to trochu zlepšila a dokázali jsme se i prosadit a v poslední části nám chybělo štěstí. nDěkujeme rozhodčím a protiháčkám za fér zápas. Díky divákům a pořadatelům.
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Dnes jsme si řekli dva úkoly, které musíme plnit, abychom získali 3 body. A holky je beze zbytku 60 minut plnily. Za to si zaslouží palec nahoru. Zítra navážeme na dnešní hru a užijeme si poslední zápas základní části. Děkujeme soupeři za zápas, přejeme mu klidnou noc v KH a přejeme mu štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:59 A dnes máme dobojováno. I přes to že hráčky Z Brna do zápasu opravdu opřely tak dnešní výsledek dopadl lépe pro domácí. Tři body tedy dnes zůstávají na Klimešce a my se těšíme na zítřejší zápas který začíná v 15:00.
59:47 Timeout FBC Kutná Hora
59:47 Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:01 Hostující hráčky hrají v šesti.
58:36 Melicharová vyráží maskou v sitauci 3 na 1.
57:30 Domácí hráčky ale pořád tlačí a vypadá to že za ádnou cenu nechtějí dnešní zápas prohrát.
56:17 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková, asistoval #77 Natálie Beranová (4:1)
55:25 Hosté si berou timeout tak uvidíme co si na domácí vymyslí.
55:24 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:57 První gól pro hostující hráčky. To znamené že Melicharová dnes s nulou neodejde.
54:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #7 Linda Hyksová (3:1)
54:33 Němcová střílí ale Vanďurková opět vyráží hlavou.
53:10 Klepalová už neproměnila dvě obrovské šance. Uvidíme jestli se jí třetí už podaří.
52:05 Moravcová zkusila své štěstí střelou která ale končí mimo.
50:12 Posledních 10 minut na tabuli a my sledujeme pořád velice aktivní a zajímavý zápas.
48:31 Němcová se opět skvěle vrátila a pomohla tak Melicharové.
47:17 Venclová střílí ale Vanďurková rychlý přesun a zabránila gólu.
46:06 Hostující hráčky se nevzdávajíl
44:14 Neksutečný ťukec sester Dubských a Melánii sep odařilo ze vzdcuhu zakončit a navýšit náskok.
44:13 GÓL FBC Kutná Hora! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #11 Natálie Dubská (3:0)
43:27 Moravcová pomohla Melicharové a přerušila pěknou kombinaci hostujících hráček.
42:51 Venclová to opět zkouší ale Vanďurková připravená.
41:50 Velice nepříjemné oslabení pro domácí hráčky. Hostujícím hráčkám zatím přesilová hra velice vychází.
40:01 Třetí třetinu začneme s Němcovou na trestné lavici.
40:00 Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:10 Poslední dvě minuty byly lehce vlažnější. Uvidíme co přinese poslední minuta.
35:17 Melicharová další luxusní zákrok. Ašenbrennerová se vrátila před branku tak rychle a s některou hráčkou se potkala a poté padá na zem. Rozhodčí přerušuje hru.
33:54 Němcová vyslala dělovku kterou Vanďurková vyráží maskou mimo hřiště.
33:30 Dnes je to zatím dost souboj gólmanek. Obě drží svůj tým super zákroky.
32:49 Venclová je dnes jak utržená ze řetězu. Už chybí jen nějaké to štěstíčko do zakončení.
31:40 Za tuto přesilovku hostů jsme sledovali možná více střel než hostující hráčky.
30:31 Ašenbrennerové se nepovedl nájezd a nepomohla tak svému týmu k navýšení náskoku.
30:30 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #48 Sabina Ašenbrennerová.
29:43 Moravcová je na svém první vyloučení za sezónu. A to jsme si mysleli jak je to slušné devče.
29:42 Vyloučen hráč #38 Kateřina Moravcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
29:22 Sledujeme odložené vyloučení pro hosty.
26:06 První střelu vytáhla Vanďurková přesně na brankév čáře. Míček vyrazila ven ale ten se poodrážel až k volné Klepalové která to tam jednoduše doklepla.
26:05 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová bez asistence (2:0)
24:46 Knížová na poslední chvilku vytahuje míček který směřoval na branku. Hokejka byla o trochu víše než by měla a tak je pískána vysoká.
22:49 Melicharová si připisuje další zákrok maskou. Hostující hráčky se nebojí tolik jako v první třetině a jsou výrazně aktivnější.
22:13 Výborná čistě sráží soupeřku za mantinel.
20:35 Melicharová skvělý zákrok maskou po kliččce jedné z hostujících hráček.
20:10 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 14:4
19:22 Beranová a Forštová v šanci ale Vanďurková je nenechala.
18:00 Trpišovská teď neuvěřitelně vypíchla míček protihráčce.
16:20 A další dva skvělé zákroky Vanďurkové.
15:43 Neskutečný zákrok hostující gólmnaky. Ta nám dnes zatím předvádí neskutečné zákroky.
15:22 Výborná teď dostala nahrávku od Ašenbrennerové. Střílí ale pouze homerun a tak si došla vystřídat.
14:33 Asi minutu teď hostující hráčky tlačí na domácí. Poté přišla nepříjemná střela od jedné z hostujících hráček která naštěstí pro domácí končí nad brankou a mimo hřiště.
14:00 Nebezpečná kombinace hostujících hráček. Rychlé přesné nahrávky ale střela končí v bloku.
13:25 Beranová teď přeběhla míček a nezakončuje tak do prázdné.
12:42 Venclová na Moravcovou a ta střílí neskutečnou dělovku. Gólmanka hostů ale pozorná a míček končí za brankou.
11:48 Sledujeme druhou přesilovou hru domácích hráček. Podaří se jim náskok navýšit a zlepšit si tak úspěšnost na přesilové hry?
11:25 Vyloučen hráč #71 Zuzana Štěrbová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
10:10 Němcová teď předvedla neskutečný návrat a doběhla samotnou hráčku hostů čistě jí sebrala míček. Skvělá práce!
09:15 Spěváčková vyslala prudkou střelu ale hostující gólmanka si výborně poradila.
08:49 Klepalová ve velké šanci ale míček se jí nepodařilo zpracovat a nedošlo ani ke střele.
07:20 Ašenbrennerová a její tvrdá střela končí tečí jedné z hostujících obránkyň.
06:20 První přesilová hra pro domácí. Zatím jsme neviděli jedinou střelu.
04:55 Vyloučen hráč #28 Jana Skořinská družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:32 Nepříjemná střela nad pravé rameno. Gólmanka hostů si jen maskou srazila míček do branky.
03:31 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #6 Dominika Výborná (1:0)
02:19 Faul na středu hřiště. Hrají hosté.
01:10 Domácí teď nějakou chvilku na míčku ale žádná akce se nekoná.
00:30 Hosté se snaží dostat na útočnou polovinu ale zatím marně.
00:05 Úvodní buly pro hostující hráčky.
00:00 Hezký podvečer ze sportovní haly Klimeška. Dnes se v rámci 23. kola představí domácí FBC Kutná Hora proti hostujícím hráčkám FBŠ Hummel Hattrick Brno. Domácí jsou v tabulce na 2. místě. Hostujcííc hráčky zaujímají pozici 5. Bodobý rozdíl mezi oběma celky je pouze 6 bodů což není moc. Statisticky kromě přesilovek mají navrch domácí hráčky. Přesilové hry jim ale vůbec nevychází. Oba celky už se připravují na hřišti a za několik minut nám utkání začne.