()
  • 56 55:49
    SK Jihlava

FBŠ Hummel Hattrick Brno - EAV SK Jihlava 8:4
branky: 18. Linda Hyksová, 28. Linda Hyksová, 41. Linda Hyksová, 45. Šárka Zhébalová, 46. Zuzana Wilczek, 47. Jana Skořinská, 54. Tereza Mášová, 56. Veronika Praxová - 6. Tereza Vytisková, 35. Kateřina Bednářová, 39. Klára Šulová, 52. Kateřina Bednářová; rozhodčí: Radek Šafář - Vojtěch Novák; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Nikola Vanďurková -4 - Eva Kulíšková -8; po třetinách: 1:1, 1:2, 6:1
60:00 Komentář hostů Kittler Martin (Trenér): Dnešní zápas nebudu dlouze komentovat. Musíme se dát dokupy a začít hrát florbal. Děkujeme soupeři za utkání.  n
60:00 Komentář domácích Sklář Tomáš (Asistent trenéra): Po průměrné první třetině přišel propad výkonnostní propad v druhé dvacetiminutovce, kdy jsme soupeři kvůli vlastním individualním chybám darovali dva goly a pustili je do golového vedení. Do třetí třetiny jsme vstoupili v početní převaze, která se nám podařila využít a nastartovala obrat. V následujících minutách jsme proměnili snad všechno co šlo a zaslouženě zůstávají 3 body doma. Za třetí třetinu patří holkám velká pochvala, díky soupeři za zápas a hodně štěstí v dalších utkáních.
59:40 Hattrick ještě rychle obrací hru a Slováková se pokouší o další gól. Střelu však gólmanka chytá.
59:30 Nepřesné vyhození míčku od Slovákové, kdy po pokusu o vyhození končí míček za hrazením.
59:06 Poslední minuta zápasu je zde a Jihlava se snaží alespoň o snížení skóre. Brančíková jim nyní však šanci kazí zachycením přihrávky
58:37 Tenhle zápas si Hattrick už zkušeně hlídá a troufám si říct, že ke zvrácení skóre už určitě nedojde.
57:56 Jihlava sice tlačí a tlačí, ale přes obranu Hattricku se ne a ne dostat.
57:20 Obrana Hattricku zatím stále neprostupná. Vanďurková nyní vyráží střelu z rohu brány
56:40 Navzdory ubíhajícímu času Jihlava s rozehrávkou nějak extra nespěchá
56:00 Tohle bude Jihlava už těžko obracet. Nic není nemožné, ale brankový rozdíl 4 góly se 4 minutami do konce není pro Jihlavu úplně snadné
55:49 Timeout EAV SK Jihlava
55:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Veronika Praxová bez asistence (8:4)
54:55 Napětí na hřišti i momo něj začíná růst.
53:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Tereza Mášová, asistoval #22 Michaela Skřivánková (7:4)
53:58 Toto byl pro všechny tak trošku nečekaný gól, kdy Mášová vystřelila sice razantní střelu, ale bylo z velké dálky. Nicméně střela krásně propadla až za záda gólmanky hostí.
52:55 Tak trošku zmatená přihrávaná Hattricku kolem brány Jihlavy končí za hrazením. Jihlava bude rozehrávat.
51:52 S blížícím se koncem se zvyšuje tlak Jihlavy, která se zoufale snaží srovnat skóre, než hodiny ukáží 20 minut
51:18 GÓL EAV SK Jihlava! 6:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #16 Kateřina Bícová (6:4)
51:18 Bednářová prošla téměř celým hřištěm asi přes 3 hráčky Hattricku až do zakončení, kde se jí podařilo "schovat" svou střelu za obranu Hattricku, takže bylo chytání pro Vanďurkovou složité.
51:00 Po důrazné hře od Slovákové za vlastní bránou bude Jihlava rozehrávat z rohu od brány Hattricku
50:30 Bícová stahuje hru za vlastní bránu a bude se snažit přijít s rozehrávkou, která by mohla postlat Jihlavu zpět do utkání
49:50 Šorfová být o chvíli rychleji u míčku, tak to byla jasná gólovka. Bohužel pro ni byla gólmanka hostí na míčku dříve.
49:33 Brančíková obětavě blokuje střelu od útočnice Jihlavy.
48:52 Podešvová velmi aktivní v obranné aktivitě. Nedala soupeřce pokoj tak dlouho dokud neměla míček pod kontrolou.
48:24 Vanďurková chytá další ostrou střelu helmou. Ta snad dnes přišla na hlavičkovanou
47:40 Zhébalová a spol. opět předvádí krásný forechecking.
46:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #28 Jana Skořinská z trestného střílení (6:3)
46:48 Skořínská si hezky vyčkala na gólmanku hostí až se pohne směrem dopředu a natáhla ji na backhand odkud pak zasunula míček do brány.
46:48 Skřivánková se uvolnila kličkou na Bícovou a bleskurychlou přihrávkou poslala Zhébalovou do útoku. Ta byla faulována a pojede se nájezd
46:15 Střídačka Jihlavy nyní rozzlobená po tvrdé dohrávce Štěrbové. Ta se protihráčce omlouvá a vše se zdá v pořádku
45:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #17 Šárka Zhébalová (5:3)
45:52 Wilczek / Hyksová / Zhébalová Opět jsou to tyhle jména, které táhnou gólové skóre svého týmu dopředu.
44:50 Další dorážečka od Zhébalové. Snad natřikrát se pokusila zakončit, než míček skončil jinde.
44:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #7 Linda Hyksová (4:3)
44:20 Hyksová bere do gólové party i Zhébalovou a podílí se alespoň přihrávkou.
43:30 Brančíková se bije za vlastní bránou jako lvice. To se jí nakonec daří a vyváží společně se Štěrbovou míček do útoku.
43:00 Tempo Jihlavy se zvedlo po vyrovnávacím gólu
42:17 Střela Krčálové přizvednuta Zhébalovou a končí nad bránou Hattricku
41:40 Krčálové už došly nervy z patové "obehrávané" na středě hřiště a nalítla do dvou hráček jako uragán a ukořistila míček pro tým hostí.
40:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #16 Sabina Slováková (3:3)
40:27 Hattrick využit pomalejšího vstupu Jihlavy do třetí třetiny a po přihrávce od Slovákové prostřeluje Hyksová střelou z dálky gólmanku Jihlavy. To je HATTRICK PRO HYKSOVOU. Žádné čepice na hřišti však nepřiletěly.
40:10 Hattrick se rychle dostal do okupování brány Jihlavy.
40:00 To bylo opravdu málo času na to, aby Hattrick stihnul využít přesilovku. Druhá třetina končí a je to právě Hattrick, kdo nyní tahá za kratší konec provazu.
39:33 Vyloučen hráč #29 Markéta Jašková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za opakované přestupky
39:33 Dokáže Hattrick využít přesilové hry a srovnat do šatny skóre?
39:02 Poslední minuta třetiny je tu.
38:53 Vanďurková ma reflexy jako jezdci formule 1. Na poslední chvíli se jí dostala střela do zorného pole a bleskovým trhnutím hlavy ji vyrazila ven.
38:42 GÓL EAV SK Jihlava! 2:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová bez asistence (2:3)
37:50 Vypadá to na nepříjemý zásah do oblasti zubů a nosu.
37:50 Drobná zůstává po souboji ležet na hřišti, držíc se za obličej. Snad bude v pořádku
37:18 Tak to bylo rychlé otočení hry od Hattricku. Rozjetá Slováková si řekla o přihrávku od Wilczek dostihla míček těsně před rohem brány Jihlavy. Rychlou přihrávkou pak vrátila do středu hřiště na Hyksovou, která měla pouze málo času na zakončení. Málo času však způsobilo, že nebyla schopna přesně vystřelit. Tohle bylo velmi rychlé.
36:20 Cerchlanová urvala míček v souboji v rohu útočného pásma a hledala na středu hřiště Brančíkovou. Ta byla však obsazena a přihrávku neměla jak zpracovat a něco s ní udělat.
35:30 Podešvová staví v rohu za  vlastní bránou zeď rozjetému útoku Jihlavy.
34:56 GÓL EAV SK Jihlava! 2:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová bez asistence (2:2)
34:56 Nepovedená přihrávka Rozenbergové od vlastní střídačky umožnila Jihlavě přebrat míček po rychlé kombinaci zakončit za Vanďurkovou. Je vyrovnáno
34:30 Slováková s Wilczek uklidňuj hru u vlastní brány a budou rozehrávat.
33:22 Brančíková prochází středem hřiště jako nůž máslem. Následné kombinace se zbytkem útoku Hattricku však už tak hezky nejdou.
32:40 Hra je stále ve volnějším tempu, kdy sice dochází k přelévání hry ze strany na stranu, ale že bychom byli svědky nějaké razantní, nebo hry stylem nahoru-dolů, to se říci nedá.
32:16 Wilczek nyní střílí těsně nad horní roh brány Jihlavy!
31:44 Slováková blokuje střelu Jihlavy vlastním tělem po rozehrávce standardní situace na polovině hřiště. Dost možná tím zabraňuje inkasovanému gólu.
31:30 Wilczek a Rozenbergová budou nyní servírovat další útok Hattricku
31:18 Domácí střídačka opět v rozčarování, že zákrok na Šorfovou neskončil vyloučením hráčky Jihlavy. Rozhodčí však zdá se nechávají hru více plynout.
30:11 Drobná nyní ukazuje velké nasazení. Nejprve za bránou Jihlavy při útoku a následně pak i při obraně vlastní brány.
29:30 Rychlé otočení hry od Hyksové došlo po kombinaci se Zhébalovou až ke Slovákové, která zkouší střílet z dálky. Rána to byla jako z děla, ale bohužel mimo bránu. Pěkný pokus
28:40 Jihlava nyní trošku zahrozila střelou od Krčálové. Vanďurková sbírá na druhý pokus.
27:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #87 Tereza Brančíková (2:1)
27:42 Výtečná kombinace Hyksové s Brančíkovou končí v bráně Jihlavy po rychlém otočení hry, kdy byla před gólem v ohrožení Vanďurková, která si však se střelou poradila a pomohla hru otočit na druhou stranu, čehož nakonec útok Hattricku využívá
27:00 Bícová se pokusila prokličkovat obranou Hattricku. To se jí nedaří a obrana Hattricku ji nakonec ještě posílá k zemi.
26:42 Krčálová nyní vyzkoušela poslat bombu na Vanďurkovou. Střela jí však nesedla a jde mimo.
26:13 Hra je vyrovnaná, ale tempo hry není závratně velké. Zatím jsme svědky klidnější hry.
25:16 Hyksová teď střílí na Kulíškovou. Ocitla se po přihrávce od Zhébalové sama před gólmankou JIhlavy. Ta však střelu likviduje.
24:40 Šulová prověřuje Vanďurkovou velmi nepříjemnou střelou. Z ostrého úhlu střílí vysokou střelu, která však padá u brány a těsně míjí horní tyč
24:00 Praxová zkušeně obírá útočnici Jihlavy v rohu hřiště! Pěkná hra
23:29 Velká škoda od Wilczek! Nabídnutí zpoza brány Jihlavy do Zhébalové odmítla a míček pořádně netrefila z prostoru před bránou
22:49 Zhébalová opět sekána v útočném pásmu a bude z toho další standardní situace pro Hattrick.
22:30 Jihlava nyní zahrozila střelou na bránu od mantinelu. Střela po sražení však končí mimo bránu
21:50 Mášová se pokusila o uvolnění středem skrze 3 hráčky Jihlavy. Přes dvě jí to vyšlo, ale přes třetí už ne.
21:25 Podešvová zkušeně obírá útok Jihlavy o míček před vlastní bránou
20:50 Zhébalová byla sekána před bránou Jihlavy při snaze dorazit míček do brány. Navzdory rozčarování střídačky hostí, která viděla situaci opačně.
20:17 Druhá třetina nám začíná opatrnou rozehrávkou od Hattricku, který se ale nikam moc netlačí a spíše čeká na příležitost.
19:59 Po první třetině je jasné, že dnes máme před sebou ještě minimálně 40 min vyrovnaného a kvalitního florbalu. Skóre po prvním dějství je srovnané, stejně jako rozložení sil na hřišti.
19:33 Jihlava v poslední minutě zvedá tlak na bránu Hattricku. Tento tlak se ale potkává s ráznou odpovědí.
19:10 Jedovatá střela od Bednářové. Vanďurková sice nemusela zasahovat, ale padavá střela o moc neminula horní roh brány
18:20 Hyksová sražena na mantinel obranou Jihlavy. Tvrdá hra Hyksové se potkává se stejně tvrdou odpovědí. Tohle bude ještě zajímavé.
18:03 Brančíková v diskuzi s rozhodčím poté co se jí zdá, že sekání odpískal rozhodčí přesně opačně než podle ní proběhlo
17:40 Mášová zakládá další útok Hattricku z vlastní poloviny.
17:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #17 Šárka Zhébalová (1:1)
17:16 Hyksová se Zhébalovovou a Wilczek to konečně dotáhly do tak moc chtěného konce. Po krásné kombinaci a přihrávce od Zhébalové prostřeluje Hyksová brankářku Jihlavy.
16:30 Zhébalová s Hyksovou a Wilczek kombinovali za bránou avšak ani z toho gól ani gólová šance není.
15:52 Skřivánková si udělal výlet přes celé hříště a vypálila do dolního rohu brány. Brankářka Jihlavy s obtížemi vyráží pryč z brány
15:20 Po delší době se dostává Jihlava do útočného pásma a přečíslení. Obrana Hattricku však rychle šanci ničí.
14:36 Skořínská prověřila bránu Jihlavy střelou po přihrávce od Štěrbové, které se podařilo "ukrást" míček při rozehrávce obraně Jihlavy.
14:06 Václavíková doslova zbouraná na polovině u mantinelu hráčkami Jihlavy. Domácí střídačka reklamuje příliš volné posuzování zákroků rozhodčími.
13:15 Zhébalová s Hyksovou a Wilczek se snaží vybojovat střelu na bránu a gól.
12:40 Soušková se pokusila o brejk. Byla však zadržena obranou Jihlavy.
12:00 Bednářová prověřila Vanďurkovou razantní střelou! Ta však na stráži.
11:15 Velká šance Zhébalové! Po přihrávce od mantinelu od Wilczek dorážela do brány Jihlavy. Menší blok a rychlá přihrávka však byly na ni moc. Tohle bylo opravdu blízko
10:40 Wilczek zakládá s Rozenbergovou nový útok Hattricku zpoza vlastní brány.
10:20 Šorfová se zkouší prosadit do útočného pásma, ale obrana Jihlavy na místě.
09:35 Ukázka bránění od Skřivánkové! Unikající hráčku dostihla, obrala a nakonec ji ještě pro dobrý den udělala kličku.
08:50 Podešvová střílí z velké dálky na bránu Jihlavy. Je to však opravdu daleko a prostřeli změť těl se jí nedaří
07:54 Praxová bojuje za bránou Jihlavy bojuje o míč. Hattrick opravdu tlačí ve snaze srovnat skóre.
06:40 Hattrick dobývá bránu Jihlavy, ale tlak zatím nepřináší kýžené ovoce. Wilczek vrací domů
05:55 Skřivánková zkoušela dalekonosnou střelu od střídačky Jihlavy. Bohužel střela zblokována Souškovou, která clonila bránkářce, ale nestačila dělobuchu od Skřivánkové uhnout.
05:09 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková bez asistence (0:1)
05:09 Vytisková se v krásné hře uvolnila stažením míčku na pravou stranu Vanďurkové a prostřelila ji pod vytrčenou nohou. Jihlava si bere vedení v šesté minutě
04:35 Zhébalová s Hyksovou nyní opět v pokusu probít se do brány Hattricku. Zatím neúspěšně.
04:03 Hyksová v své tvrdé prosazovací hře před bránou Jihlavy. Byla však obklíčena a zbavena míčku.
03:42 Soušková srdnatě bojuje u mantinelu na vlastní polovině, ale bohužel končí za hrazením po jejím dotyku. Jihlava bude rozehrávat
03:20 Skřivánková zarazila brejk rozjeté Kittlerové na bránu Hattricku.
02:34 Bícová si vyzkoušela střelu, kterou se naučila pravděpodobně z golfového měsíčníku. Netrefila však míček
02:13 První zákrok Vanďurkové, které si vzala míček přímo z hokejky útočnice Jihlavy
01:45 Hra se nyní docela dlouho drží ve středním pásmu hřiště a týmy se vzájemně obírají a zkouší kombinovat dopředu
01:17 Dvořáková z Jihlavy promachuje naprázdno a zahazuje tak šanci, kterou jí poslalo před Vanďurkovou její křídlo. První zahrození od Jihlavy
00:52 Skřivánková uklidňuje hru pro Hattrick a rozehrává směrem vpřed
00:30 Jihlava otevírá zápas první kombinací před bránou Hattricku. Nic vážného z toho ale není