(Martincová)
  • 55 54:04
    Svitavy

Aligators Šitbořice - FbK TJ Svitavy 5:2
branky: 31. Kateřina Vokálová, 36. Karolína Kohoutková, 41. Eliška Hroudná, 49. Denisa Wronková, 55. Petra Drápalová - 23. Klára Minářová, 40. Lucie Prokešová; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 22 - Anna Bartošová 11; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:0
60:00 Komentář hostů Jirčík Luboš (Vedoucí): Další z řady neúspěšných zápasu v řadě. S týmem na kterého jsme si věřili a první třetina tonu herně i nasvědčovala ve zbytku zápasu jsme jako tým odešli. Soupeřky nás prehrály  jednoduchou a přesnou hrou  a trestaly naše chyby. Díky za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů
60:00 Komentář domácích Linhart Tomáš (Trenér): V prvních dvou třetinách se rovnoměrně střídaly pasáže, kdy měl navrch jeden tým a pak druhý. Ve třetí třetině jsme však přebrali otěže zápasu a holky vstřelily rozhodující góly. Co se týče obdržených gólů, tak se nás držela smůla. I když na tabuli svítí skóre 5:2, všechny góly jsme bohužel dali my. Holkám patří velká pochvala za skvěle zvládnuté utkání, ideální příprava před play-off. Díky divákům za výbornou atmosféru, našim marodům, kteří přišli podpořit a soupeři za fér utkání. Přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
57:11 Ponížilová zkouší z těžké pozice, trefuje však jen horní tyč
54:04 Timeout FbK TJ Svitavy
54:04 GÓL Aligators Šitbořice! 5:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #25 Veronika Martincová (5:2)
54:04 Hosté v reakci na vývoj utkání vybírají timeout a přeskupují taktiku
54:04 Drápalová mířenou přízemní střelou posílá domácí do ještě většího odskoku
53:17 Váńová zkusila ohrozit branku hostí z dálky, ale marně
50:43 Horáková blokuje veškeré pokusy Svitav na snížení stavu
48:28 GÓL Aligators Šitbořice! 4:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #14 Denisa Wronková, asistoval #11 Gabriela Hamplová (4:2)
48:28 Hamplová a Wronková předvedly skvělou tandemovou spolupráci a upevňují tak vedení svého týmu
48:00 Váňová jako superhrdina opět zachraňuje předbrankový prostor
46:12 Hamplová obratně odpaluje míček od své brány a zabraňuje tak gólu
44:44 Váňová skvěle brání brankoviště Dvořáčkové
42:57 Niklová sama v před brankovém prostoru, obrana ji však rychle dostoupila a nestihla tak zakončit
40:28 GÓL Aligators Šitbořice! 3:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #40 Eliška Hroudná, asistoval #29 Petra Drápalová (3:2)
40:28 Hroudná dalekonosnou střelou posílá domácí opět do vedení
40:14 Vokálová z dobré pozice jen o milimetry mimo levý dolní roh
40:01 Poslední buly tohoto utkání jde domácím
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:42 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 Lucie Prokešová, asistoval #88 Kateřina Daňková (2:2)
39:42 Prokešová perfektní milimetrovou střelou překonala golmanku domácích a skóre je opět vyrovnané
38:25 Mátlová o kousek míjí branku
35:01 GÓL Aligators Šitbořice! 2:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #66 Karolína Kohoutková, asistoval #11 Gabriela Hamplová (2:1)
35:01 Kohoutková neskutečnou peckou překonává golmanku hostí a dostává svůj tým do vedení
33:42 Niklová šikovnou kličkou přešla útočníky a ohrožuje bránu Aligators
32:10 Kršková v před brankovém prostoru nalezla balonek, ten se však odráží od obránkyně
30:02 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #21 Kateřina Vokálová, asistoval #18 Monika Zimolová (1:1)
30:02 Vokálová skvěle trefuje pod ruku a vyrovnává stav dnešního utkání
28:50 Minářová zkusila využít početní převahy a pálila z dálky, její střela však končí za mantinely
27:31 Vyloučen hráč #18 Monika Zimolová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za blokování florbalky
27:16 A budeme vylučovat, ruce sudích ukazují faul
26:51 Domácí vytváří tlak na půlce hostí
24:58 Zimolová pálí z výborné pozice před golmanem, Rubešová avšak předvedla skvělý zákrok a zabránila tak vyrovnání
22:47 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #81 Klára Minářová, asistoval #78 Sára Olšánová (0:1)
22:47 Minářová propasírovala míček za záda Dvořáčkové a otevírá tak účet dnešního utkání
12:20 Prokešová nedokázala prostřelit shluk hráček před bránou
10:20 Zimolová a Niklová se v souboji potkali hlavami, naštěstí se nic nestalo a obě pokračují v utkání
08:34 Niklová o píď přestřeluje a první gól utkání stále v nedohlednu
07:54 Ponížilová z výběhu strílí pouze o kousek od brány
07:40 Dvořáčková další bravurní zákrok
06:10 Hroudná vyslala pěknou střelu, ta však našla jen obránkynni
05:01 Dvořáčková teď předvedla bravurní skluz na volnou útočnici
04:01 Niklová hledala spoluhráčku, nicméně její přihrvka byla moc rychlá a skóre je stále vyrovnané
02:54 Mátlová jen o milimetry od úvodní branky dnešního utkání
02:01 Kohoutková vyvezla míček do předbrankového prostoru a našla Hamplovou, ta avšak nezakončila
01:44 Aligators pěkně drží Svitavy v zámku
01:33 Vyloučen hráč #7 Kateřina Ondrová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou
00:40 Ondrová zkusila střelu od půlící čáry nicméně Dvořáčkovou nepřekvapila
00:01 Úvodní buly jde hostům
00:00 Dobré odpoledne vážení diváci, dnes se v Křenovické sportovní hale odehraje 22. kole 1. ligy žen. V něm se utká domácí celek Aligators s FBK TJ Svitavy.