5:6
    Adéla KOZLOVÁ
    ()

Aligators Šitbořice - IBK Hradec Králové 5:6p
branky: 33. Petra Ondráčková, 51. Tereza Lengálová, 58. Sabina Mátlová, 59. Iva Váňová, 60. Petra Drápalová - 14. Markéta Dohnalová, 18. Šarlota Stehlíková, 34. Šarlota Stehlíková, 54. Iva Čečotková, 55. Aneta Zeiplová, 61. Adéla Kozlová; rozhodčí: Jakub Fabrika - Jakub Lejček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 26 - Barbora Kopecká 23; po třetinách: 0:2, 1:1, 4:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Do utkání jsme vstoupili lépe, ale položila nás opět první branka soupeře. Pak přišla druhá a my se dlouho nemohli vzpamatovat. Ve druhé třetině jsme na soupeře vlétl a přichystali si mnoho šancí, které však zůstaly nevyužity. I přes to, že jsme nakonec prohráli v prodloužení, tak takové utkání jsme potřebovali už dlouho...skvělý závěr v našem podání nám opět dokázal, že stačí jen chtít. Díky TÝME! Gratulace soupeři.
65:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): Dobře rozehraný zápas jsme si zkomplikovali nepovedeným závěrem. Celkově jsme udělali zbytečně moc chyb. Pozitivní je vzchopení se a výhra v prodloužení. Pro nás doufám přínosná zkušenost do dalších zápasů a do play off. Díky všem účastníkům za utkání v duchu fair play.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:50 GÓL IBK Hradec Králové! 5:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová bez asistence (5:6)
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrávají domácí.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:50 GÓL Aligators Šitbořice! 5:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #8 Iva Váňová (5:5)
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:38 Dvořáčková (Aligators) znovu opouští brankoviště.
58:31 GÓL Aligators Šitbořice! 4:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #8 Iva Váňová z trestného střílení (4:5)
57:20 Risk se domácím zatím vyplácí a znovu odvolávají brankářku Dvořáčkovou.
57:10 GÓL Aligators Šitbořice! 3:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #6 Pavla Buráňová (3:5)
56:55 Domácí zkouší hru bez brankáře.
56:54 Timeout Aligators Šitbořice
56:42 Hosté hrají v plném počtu.
54:42 Vyloučen hráč #34 Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:16 Hostující hráčky dvěma rychlými góly navyšují skóre.
54:15 GÓL IBK Hradec Králové! 2:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #46 Aneta Zeiplová bez asistence (2:5)
53:54 GÓL IBK Hradec Králové! 2:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #25 Iva Čečotková bez asistence (2:4)
51:27 Skrumáž před brankou hostí. Sérii střel (naši analytici napočítali 5) dokázala brankářka Kopecká za přispění obrany zlikvidovat.
50:49 GÓL Aligators Šitbořice! 2:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová bez asistence (2:3)
50:30 Aligators dostanou šanci na reparát z přesilových her.
50:29 Vyloučen hráč #17 Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
47:16 Kohoutková (Aligators) se řítí sama na soupeřovu branku. K její smůle si míček pohodila příliš daleko.
46:06 Martincová (Aligators) se zjevila osamocená před brankou hostí. Její střela, ani následná dorážka Bosákové, neskončila v síti.
44:00 Hra se přelévá ze strany na stranu. Zatím bez významnější šance.
42:33 Domácí hrají v plném počtu.
40:33 Vyloučen hráč #3 Tamara Pevná družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:38 Hosté hrají v plném počtu.
36:17 Přesilovky jsou disciplínou, kterou musí domácí ještě potrénovat.
34:39 Domácí mají šanci ukázat svou hru v přesilovce.
34:38 Vyloučen hráč #20 Lucie Brabcová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
33:18 Odpověď na vstřelený gól domácích na sebe nenechala dlouho čekat. Střela Švehlíkové  od mantinelu končí za zády brankářky Dvořáčkové.
33:17 GÓL IBK Hradec Králové! 1:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (1:3)
32:52 Ondráčková překvapila střelou z velké vzdálenosti. Míček míří pod břevno branky hostí.
32:51 GÓL Aligators Šitbořice! 1:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #6 Pavla Buráňová (1:2)
32:28 Zeiplová (Hradec Králové) střílí z osy hřiště. Dvořáčková chytá.
31:43 Mátlová (Aligators) promáchla ve vyložené šanci před odkrytou brankou Kopecké.
29:21 Dvořáčková (Aligators) vytáhla další ze svých povedených zákroků.
28:09 I domácím se daří napadat rozehrávku soupeře.
26:44 Kohoutková (Aligators) střílí ze slibné pozice. O kousek mijí branku.
24:13 Kopecká (Hradec Králové) několika zákroky v krátkém časovém sledu drží dvoubrankové vedenní svého týmu.
23:34 Hráčky Hradce úspěšně napadají rozehrávku domácích.
21:00 Ve druhé třetině oba týmy pokračují v nastoleném tempu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:53 GÓL IBK Hradec Králové! 0:2
17:00 Hráčky hostí převzaly otěže zápasu.
16:19 Dvořáčková (Aligators) předvádí další úspěšné zákroky.
14:31 Dvořáčková (Aligators) čelí další salvě nebezpečný střel.
13:54 Vysoké napadání hostů nese své ovoce. Dohnalová otevírá skóre dnešního zápasu.
13:53 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #29 Tereza Hvězdová (0:1)
11:35 Chybu v rozehrávce domácích hasí pohotovým zákrokem Dvořáčková.
10:48 Kautská (Hradec Králové) střílí z osy hřiště, o kousek mijí branku domácích.
10:38 Lengálová (Aligators) se z čista jasna ocitla ve 100% šanci. Z bezprostřední vzdálenosti míří mimo.
08:34 Buráňová (Aligators) střílí z nebezpečné pozice. Trefuje pouze blok obrany hostí.
07:20 Hra se přelévá ze strany na stranu bez vyložených šancí.
04:50 Dvořáčková (Aligators) předvádí první zákrok zápasu.
02:00 Oba týmy vstoupily do zápasu ve vysokém tempu. Zatím bez střely na branku.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.