11:1
    Sára OLŠÁNOVÁ
    (Niklová)

FBC Dobruška - FbK TJ Svitavy 11:1
branky: 3. Diana Peterová, 19. Michaela Ulbrichová, 22. Vanesa Bašová, 22. Diana Peterová, 26. Diana Peterová, 31. Kateřina Poláčková, 35. Diana Peterová, 36. Victoria Bartošová, 39. Sandra Peterová, 52. Vanesa Bašová, 52. Magdaléna Bašová - 52. Sára Olšánová; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 142; zásahy brankářů: Karolína Špačková 15 - Anna Bartošová 26; po třetinách: 2:0, 7:0, 2:1
60:00 Komentář hostů Jirčík Luboš (Vedoucí): No tak do se opravdu nepovedlo. V první třetině jsme ještě dokázali držet krok a i párkrát zahrozit, ale ve druhé třetině se naplno projevila herní zkušenost našich soupeřek. Třetí třetina už byla o tom nedostat raketu a vymáznout nulu na výsledkové tabuli  na naší straně. Díky za zápas a divákům, kterých se tu seško požehnaně
60:00 Komentář domácích Vidlák Tomáš (Trenér): Dnes jsme se těšili před domácí publikum, které nám již chybělo. Jsme rádi, že jsme se velkému poču diváků odměnili 11 vstřelenými brankami a dalšími šancemi. Vydrželi jsme po celý zápas hrát aktivně, za což hráčky chválím. Soupeřkám děkuji za florbalový přístup k zápasu a přeji jim hodně štěstí do konce sezóny. Svým hráčkám děkuji za perfektní víkend a skvělým fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
55:50 Hra je opět velmi vyrovnaná.
53:36 Další dobrý zákrok golmanky hostů.
51:57 GÓL FbK TJ Svitavy! 11:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #78 Sára Olšánová, asistoval #68 Aneta Niklová (11:1)
51:57 První gól Svitav následuje po střele z bezprostřední blízkosti.
51:26 GÓL FBC Dobruška! 11:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #20 Jitka Fleglová (11:0)
51:26 Po vyhraném buly následuje další ryhlý gól.
51:17 GÓL FBC Dobruška! 10:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #20 Jitka Fleglová (10:0)
51:17 Dobruška skóruje po rozehře před Svitavskou brankou a navyšuje na 10:0.
49:50 Dobruška se drží v útoku.
47:40 Dobruška pod tlakem.
45:13 Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
45:06 Hostující golmanka nyní zachraňuje svůj tým.
44:06 Nebezpečná střela Svitav končí pouze blokem Dobrušky.
42:00 Hra jde nahoru a dolu pro oba týmy.
40:22 Svitavy hned ze začátku pod útokem.
40:00 Střely ve 2. části: 16:4
38:27 GÓL FBC Dobruška! 9:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová bez asistence (9:0)
38:27 Nebezpečná standardka Svitav končí únikem Dobrušské hráčky a gólem.
36:20 Nebezpečná akce Svitav končí jen střelou do středu brány.
35:00 GÓL FBC Dobruška! 8:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #25 Veronika Eimannová (8:0)
35:00 Střela z velkého brankoviště a je tu další gól Dobrušky.
34:21 GÓL FBC Dobruška! 7:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #52 Lucie Nádeníková (7:0)
34:21 Dobruška navyšuje po konci přesilovky.
32:50 Svitavy v oslabení, ale nepouštějí Dobrušku k žádným střelám.
31:44 Vyloučen hráč #21 Lenka Kolínková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
30:36 GÓL FBC Dobruška! 6:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (6:0)
30:36 Dobruška znovu navyšuje.
29:35 Svitavy útočí, ale nedostávají se k žádným nebezpečným střelám.
28:25 Svitavy pod útokem.
25:48 GÓL FBC Dobruška! 5:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (5:0)
25:48 Dobruška získala míček a protiútok končí dalším gólem a navýšením skóre na 5:0.
25:30 Svitavy se nevzdávají a útočí, ale nedostávají se k zvláště nebezpečným střelám.
23:50 Oba tými nyní mají nebezpečné útoky.
21:48 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (4:0)
21:48 Dobruška znovu navyšuje.
21:18 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #11 Adriana Jedličková (3:0)
21:14 Útok Dobrušky a je tu další gól.
20:23 Dobruška rozehává za branou Svitav.
20:01 Buly pro Dobrušku.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:23 Další střely Dobrušky skvěle pochytala Svitavská golmanka.
19:10 Svitavy rozehrávají od své brány.
18:14 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #49 Michaela Ulbrichová, asistoval #13 Sandra Peterová (2:0)
18:14 Dorážka Dobrušky a je tu druhý gól zápasu.
16:56 Nebezpečný útok Svitav skončil několika nebezpečnými střelami a skvělým zákrokem obrany Dobrušky.
14:23 Svitavy mají první rozehru za bránou Dobrušky.
13:40 Hra se přelévá ze strany na stranu.
13:01 Dobruška pod tlakem a je tu další zákrok domácí golmanky.
11:06 Brankářka Špačková nyní zachraňuje svůj tým.
07:02 Dobruška v nebezpečné standardce.
05:20 Akce Svitav končí střelou mimo a protiútokem Dobrušky.
04:30 První akce Svitav končí dorážkou mimo bránu.
02:59 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (1:0)