• 60 59:21
    14:1
    (Ašenbrennerová)

FBC Kutná Hora - TJ Centropen Dačice 14:1
branky: 9. Dominika Výborná, 13. Kristýna Venclová, 13. Štěpánka Helclová, 18. Štěpánka Helclová, 20. Lucie Klepalová, 21. Natálie Trpišovská, 26. Lucie Klepalová, 26. Natálie Beranová, 29. Melánie Dubská, 30. Kateřina Moravcová, 31. Sabina Ašenbrennerová, 36. Štěpánka Helclová, 36. Dominika Výborná, 60. Melánie Dubská - 25. Denisa Kolářová; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Martin Preclík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Lucie Petráková 7 - Martina Miksová 10, Jana Vyrobíková 12; po třetinách: 5:0, 8:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Děkuji soupeři za férový zápas, který bavil asi především právě kutnohorské hráčky a příznivce. My jsme dnes bohužel velmi často ztráceli míčky, což vedlo k dalšímu vysilujícímu boji o jeho zisk a navíc nás to připravilo o více střeleckých pozic. Soupeř hrál dnes dobře a vyhrál zaslouženě. Přiznám se, že jsme byli dnes rádi za konec, jelikož to chvílemi vypadalo, že nebudeme mít zápas ani s kým dohrát. Chválím holky za bojovnost a za třetí třetinu, kdy ze sebe vše zvládly schodit, nerezignovaly ani za značně nepříznivého stavu a snažily se hrát s maximální snahou. Zítra od nuly.
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Děkujeme soupeři, že ve i v menším počtu hrál celých 60 minut florbal a nevynechal ani jeden souboj. My jsme dvě třetiny plnili pokyny a bylo to výsledkově vidět. V třetí třetině jsme se přepli do udržovacího módu, což je důvod k zamyšlení. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu klidnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:4
59:21 GÓL FBC Kutná Hora! 14:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (14:1)
58:00 Poslední dvě minutky utkání a oba týmy chtějí utkání už spíše dohrát.
54:00 Až na občasné drobné přesušení je hra víceméně nahoru dolů. Většinou jsou na míčku ale domácí.
49:56 Blahníková teď o kousek netrefuje branku po skvělé nahrávce Beranové.
48:33 První přesilová hra hostů je u konce a nedočkali jsme se jediné pořádné střely. Domácí si oslabení skoro celou dobu jeli ve svém tempu.
46:43 Přesilová hra pro hostující hráčky. Uvidíme s čím nás překvapí.
46:22 Vyloučen hráč #66 Barbora Blahníková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
44:14 Helclová si teď skvěle obhodila soupeřku ale narazila do rozhodčího. Hra je přerušená.
43:00 3. Část je taková spíše udržovací.
41:00 Klepalová ve velké šanci. Střelu si ale gólmanka hostů pohlídala.
40:00 Střely ve 2. části: 15:1
38:04 Melánie Dubská sama před gólmankou a opět netrefuje.
36:27 Domácí už mají slušný náskok ale hosté se nezvdávají.
35:51 GÓL FBC Kutná Hora! 13:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #12 Melánie Dubská (13:1)
35:02 Helclová si dneska připisuje hattrick.
35:01 GÓL FBC Kutná Hora! 12:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Štěpánka Helclová, asistoval #77 Natálie Beranová (12:1)
33:02 Vyrobíková teď v přesunu a krásně vyraženou maskou. Jen tak dál.
30:20 GÓL FBC Kutná Hora! 11:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #6 Dominika Výborná (11:1)
30:20 Přivítání nové gólmanky pro ní nedopadlo zrovna nejlépe a po chvilce obrdžela tvrdou střelu od Ašenbrennerové
29:26 Střídání brankáře. Nový brankář #58 Jana Vyrobíková družstva TJ Centropen Dačice
29:06 GÓL FBC Kutná Hora! 10:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #36 Kristýna Venclová (10:1)
28:50 Melánie Dubská konečně prolomila dnešní prokletí a po nahrávce od sestry trefuje zcela odkrytou branku.
28:49 GÓL FBC Kutná Hora! 9:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #11 Natálie Dubská (9:1)
26:59 Misková si připisuje další neskutečný zákrok v přesunu.
25:56 GÓL FBC Kutná Hora! 8:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová bez asistence (8:1)
25:50 Miksová neksutečné dva zákroky za sebou ale nikdo jí nepomohl a 3 střela už prošla.
25:48 GÓL FBC Kutná Hora! 7:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová, asistoval #36 Kristýna Venclová (7:1)
24:27 Neoivedené nahrávka před branku kde stála hostující hráčka. Ta jen nahrála na úplně volnou spoluhráčku a ta zavěšuje do prázdné.
24:26 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová, asistoval #18 Monika Hrnečková (6:1)
23:50 Beranová netrefuje prázdnou bránu.
22:53 Famózní zákrok Petrákové kdy jí obrana nechala v situaci 2 na Petrákovu.
20:56 Ale jsou to domácí hráčky které navyšují svůj náskok.
20:55 GÓL FBC Kutná Hora! 6:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #36 Kristýna Venclová (6:0)
20:05 Druhá třetina rozehraná a hosté  se ihned dostali k míčku.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:20 Domácí hráčky si ještě o gól polepšují a hned poté přichází od Helclové špatně rozehrané buly. Toho využila hostující hráčka a zkusila překvapit Petrákovou. Ta ale vklidu chytá.
19:15 GÓL FBC Kutná Hora! 5:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (5:0)
18:45 Zbývá něco málo přes minutku a domácím hráčkám se podařil nahnat slušný náskok. Uvidíme s čím příjdou hostující hráčky v druhé třetině.
17:55 GÓL FBC Kutná Hora! 4:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Štěpánka Helclová, asistoval #66 Barbora Blahníková (4:0)
16:19 Vypadá to že hostující hráčky jsou ze 3 gólů lehce rozhozené ale rozhodně se nedá říct že je rozhodnuto.
12:58 Dva rychlé góly za sebou. Druhý byl sice trochu se štěstím ale holt byla Štěpa ve správný čas na správném místě.
12:57 GÓL FBC Kutná Hora! 3:0
12:48 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová bez asistence (2:0)
12:34 Melánie Dubská si míček připravila na prázdnou branku. Ale poté přestřeluje z metru asi 4 metry nad branku.
10:32 Moravcová v šanci ale Miksová si střelu pohlídala.
10:17 Sestry Dubské obě šikovné a je z toho rozehrávka pro hostující hráčky.
08:20 O první branku dnešního utkání se postarala Výborná se svojí Výbornou střelou.
08:17 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #47 Nikola Knížová (1:0)
07:58 Miksová si připisuje další skvělý zákrok.
07:19 Němcová teď ve velké šanci ale těsně minula branku.
05:25 Přesilovka domácích a málem gól. Miksová ale zasahuje a drží tak hostující hráčky.
05:21 Vyloučen hráč #6 Denisa Kolářová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
03:22 Ani na jedné straně kromě tyčky žádná větší akce. Uvidíme kam se posuneme.
02:10 Na domácí straně cinká tyčka domácí si oddechují.
01:22 Dačice se ale dostavají k míčku a ukazují domácím že jim rozhodně nedají nic zadarmo.
00:05 Domácí vyhrávají úvodní buly a dostávají se do útoku.
00:00 Dobrý večer z haly Klimeška. Dnes se nám představí domácí Kutná Hora která v tabulce obsazuje 3. příčku. Soupeřkami budou slečny z TJ Centropen Dačice kterým se nedaří a v letošní sezóně ještě nemají jediný bod. Uvidíme jak se domácí s dnešním zápasem poperou. Často se proti týmům z nižší části tabulky hraje hůře. Bude to těsný zápas nebo jednoznačný výsledek? To se dozvíme již za 20 minut.