• 57 56:30
    2
    Andrea PLAVCOVÁ

TJ Centropen Dačice - FBC Dobruška 0:5
branky: 11. Victoria Bartošová, 27. Michaela Ulbrichová, 29. Magdaléna Bašová, 32. Adriana Horáková, 50. Kateřina Poláčková; rozhodčí: Pavel Chromý - Jan Novotný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martina Miksová 34 - Karolína Špačková 13; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Třetí vzájemný zápas s Dobruškou, z naší strany asi ten nejméně vydařený. V první třetině jsme srdnatě a velmi solidně zvládali bránit, což se vlastně dá říct o většině zápasu, ale až od druhé třetiny jsme se přestali bát hrát s balónkem a útočit. Vyložených příležitostí bylo ale pomálu. Rozhodně holkám nemůžu vytknout bojovnost, nasazení a snahu, na hřišti nechaly opravdu vše, za což jim děkuju. Soupeři děkuji za zápas, gratuluji k zasloužené výhře a přeji další úspěchy ve zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Vidlák Tomáš (Trenér): Pomalejší rozjezd, poté zlepšený pohyb a zvýšená aktivita, která přinesla vstřelené branky. První body v novém roce jsou tak naše a těšíme se zítra na domácí fanoušky. Hráčkám děkuji za předvedený výkon, zraněným přeji brzké uzdravení a soupeřkám do konce sezóny přeji vše dobré. Zdravíme naši výpravu ve Švédsku a naše muže, kteří se srdnatě byli s lídrem.
60:00 Střely ve 3. části: 3:13
56:30 Vyloučen hráč #7 Andrea Plavcová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
53:35 Jde vidět že i TJ Centropen Dačice se dokáže mnohokrát dostat na útočnou polovinu, kde skvěle zakončuje.
52:05 FBC Dobruška si vytváří skvělé šance, jenže obrana a golmanka TJ Centropen Dačice úspěšně vyráží či brání.
51:26 Timeout TJ Centropen Dačice
49:06 GÓL FBC Dobruška! 0:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #25 Veronika Eimannová (0:5)
41:30 TJ Cetropen Dačice a jejich přesilová hra, končí s mnoha šancemi, ale s žádným gólem.
46:20 FBC Dobruška dává gól z rozehry před bránou TJ Centropen Dačice.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:10 Vyloučen hráč #81 Veronika Kyšková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
31:46 GÓL FBC Dobruška! 0:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #25 Veronika Eimannová (0:4)
28:57 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová bez asistence (0:3)
26:20 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #49 Michaela Ulbrichová, asistoval #14 Vanesa Bašová (0:2)
20:40 Druhá třetina začala a u skvělého onlinu vás zdraví Šarlotka Láhodná.
20:00 Střely v 1. části: 3:16
10:53 Většina šancí patří FBC Dobrušce ale TJ Centropen Dačice si také vytvořili mnoho šancí.
10:05 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová z trestného střílení (0:1)