59
  • 59 58:08
    2

FbK Horní Suchá - Aligators Šitbořice 6:8
branky: 15. Alena Karkošková, 28. Andrea Pastušková, 34. Marika Marečková, 44. Sabrina Moravcová, 45. Andrea Pastušková, 54. Marika Marečková - 8. Petra Ondráčková, 9. Sabina Mátlová, 15. Tamara Pevná, 16. Tereza Bosáková, 31. Gabriela Hamplová, 40. Karolína Kohoutková, 49. Petra Ondráčková, 56. Sabina Mátlová; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Adam Daniel; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Petra Klečková 23 - Sabina Dvořáčková 25; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Dnešní zápas nám prohrála první třetině, kdy díky výpadkům jsme dostali 4 zbytečné góly. V druhé a třetí třetině si dovolím říct, že jsme byli lepším týmem, ale trenér hostů určitě nebude souhlasit. Nejvíc na tom všem mě mrzí, že trenér hostů musí křičet na naše hráčky sprostá slova v průběhu zápasu, která tady nechci ani raději psát. Když už tady někdo píše, že náš florbal nepatří do první ligy, tak je k zamyšlení jestli toto chování trenéra patří do 1. ligy. Děkuji MOJIM holkám, že se toho nezalekly a zápas nevzdaly. Děkuji rozhodčím a divákům za dnešní utkání.
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Od začátku jsme si šli za svým, a to vyhrát. Tým dnes předvedl neskutečný TÝMOVÝ výkon, a to je to, co dnes zvítězilo. Soupeř nepředvedl nic. Jediné, co dokázal, je neho nesmyslená tvrdost mimo hru. Tohle není florbal, co má patřit do 1. ligy...jen point k zamyšlení. Děkuji našim fanouškům v hale i u online a přejeme krásné Svátky Všem. DÍKY TÝME!
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:48 Pastušková ještě stihla zachránít inkasovaný gól.
58:08 Vyloučen hráč #69 Alena Karkošková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za opakované přestupky
56:58 Domácí v šesti.
55:23 GÓL Aligators Šitbořice! 6:8
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #19 Jana Kubalíková (6:8)
55:23 Mátlová vystřelila od mantinelu na vzdálenější tyč a mířila přesně. Opět to je o dvě branky.
53:56 GÓL FbK Horní Suchá! 6:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #23 Andrea Pastušková (6:7)
53:56 Pastučková ze středu nahrála na volnou Marečkouvou a ta dokázala trefit prázdnou branku. Už to je jenom o jeden gól.
51:32 Timeout FbK Horní Suchá
51:32 Pepa Březina si zavolal holky na poradu.
50:30 Mátlová se objevila na zemi, ale zvedá se a vypadá to, že je v pořádku.
48:21 GÓL Aligators Šitbořice! 5:7
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #66 Karolína Kohoutková (5:7)
48:21 Balón před domácí branou a nejlépe se zorientovala Ondráčková, která dorazila přes ležící Klečkovou.
44:01 GÓL FbK Horní Suchá! 5:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #21 Adéla Machová (5:6)
44:01 Pastušková opět trefuje ze středu.
43:42 GÓL FbK Horní Suchá! 4:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #89 Sabrina Moravcová, asistoval #8 Alexandra Glasová (4:6)
43:42 Glasová propíchla na Moravcovou a ta trefila prázdnou branku.
41:45 Pastušková Sama na Dvořáčkovou, ale minula levou tyč.
40:01 Úvodní buly třetí části jde pro Aligátors.
40:00 Střely ve 2. části: 13:12
39:57 GÓL Aligators Šitbořice! 3:6
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #66 Karolína Kohoutková, asistoval #16 Tereza Lengálová (3:6)
39:12 Vyloučen hráč #23 Andrea Pastušková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení
39:12 Pastušková přiržela Buráňovou a půjde si na chvíli odpočinout.
36:18 Aligátors v plném počtu.
35:20 Horní Suchá obstřeluje branku Dvořáčkové, ale zatím bez úspěchu.
34:18 Vyloučen hráč #69 Martina Horáková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hrubost
33:25 GÓL FbK Horní Suchá! 3:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková bez asistence (3:5)
33:25 Marečková sama na  Dvořáčkovou, kterou prostřelila přesně nad nohu a snižuje opět o 2 dva góly.
30:40 GÓL Aligators Šitbořice! 2:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:5)
30:40 Střela Hamplové proletěla kolem helmy Klečkové a opět to je o 3 branky.
28:40 Lengálová netrefila vyloženou šanci.
27:53 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #19 Lucie Giecková (2:4)
27:53 Pastušková se vytočila a středu a nekompromisně vymetla pavučiny hostující branky.
26:59 Šance na obou stranách, ale střely nepřesné.
23:30 Glasová vyslala náhernou střelu, ale ještě hezčím zákrokem Dvořáčková chytá.
22:00 Úvod druhé třetiny zatím aktivnější Horní Suchá.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Horní Suchou.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
18:51 Oba týmy měli možnost samostaného úniku, ale ani v jednom z případů branku vůbec netrefily.
18:19 Machová měla možnost snížit, ale prázdnou branku netrefila.
15:08 GÓL Aligators Šitbořice! 1:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #43 Tereza Bosáková, asistoval #4 Eliška Hroudná (1:4)
15:08 Hrouná na střed na Bosákovou a skóre je opět o 3 branky.
14:52 GÓL FbK Horní Suchá! 1:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Alena Karkošková, asistoval #22 Marika Marečková (1:3)
14:52 Marečková vystřelila a Karkošková byla důrazná na brankovišti a snižuje skóre.
14:30 GÓL Aligators Šitbořice! 0:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #3 Tamara Pevná, asistoval #6 Pavla Buráňová (0:3)
14:30 Buráňová našla na zadní tyčce Pevnou, na kterou čekala prázdná branka a přidává další dól.
10:42 Horní Suchou zatím sráží spouta nepřesností.
08:31 GÓL Aligators Šitbořice! 0:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #3 Tamara Pevná (0:2)
08:31 Pevná běžela po levém mantinelu a střelou nad nohu Klečkové přidává druhý gól Aligátors.
07:27 GÓL Aligators Šitbořice! 0:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #11 Gabriela Hamplová (0:1)
07:27 První gól utkání. Ondráčková vyjela z rohu a na bližší tyč prostřeluje Klečkovou.
02:30 Obě gólmanky si připsaly podobné zákroky a stav je pořád 0:0.
01:30 Hraje se na obě strany, akorát zatím žádná střela na branku.
00:01 Úvodní buly pro Aligátors