4:5
    Emma SÝKOROVÁ
    (Minářová)

FbK Horní Suchá - FbK TJ Svitavy 4:5
branky: 1. Andrea Pastušková, 47. Sabrina Moravcová, 55. Alena Karkošková, 57. Alexandra Glasová - 17. Kristýna Minářová, 23. Sára Olšánová, 39. Alena Karkošková, 40. Lenka Kolínková, 60. Emma Sýkorová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 14 - Anna Bartošová 14; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:1
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Bohužel jsme nedokázili překlopit dnešní utkání na naši stranu a dokončit tento víkend se 6 body. Dnešní utkání nechybělo vůbec nic. Ať už góly, hra tělem, nebo skvělí fanoušci na obou stranách. Děkuji holkám, že to nevzdaly a bojovaly až do konce. Děkuji také rozhodčím, že tento zápas zvládli a také skvělým fanouškům.
60:00 Komentář hostů Jirčík Luboš (Vedoucí): Tři body z daleké Horní Suché nam sluší. 100% plnění taktických úkolů po celých 60 min hry proti silnému soupeři, nasazení. Super zápas, který se musel líbit fanouškům obou týmů, kteří vytvořili strhující atmosféru
59:12 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #28 Emma Sýkorová, asistoval #38 Kristýna Minářová (4:5)
59:12 Po  skvěle teči Emmy Sykorove  bohužel Sucha inkasuje
57:10 Skvěly tah domaciho Trenera  a  Horni Sucha oproti 1 a 2 Třetině je uplně jinej tym ktery ma chut vyhrat a podle toho i ted hrajou
56:31 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Alexandra Glasová, asistoval #50 Nela Blažková (4:4)
56:20 Horni sucha v 6  A SKORUJE
56:10 Timeout FbK Horní Suchá
54:42 GÓL FbK Horní Suchá! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Alena Karkošková, asistoval #22 Marika Marečková (3:4)
54:42 A je to tady !  Alena Karkoškova skoro z poloviny hřiště posila balon po zemi a skoruje  jak by řekl Robert Zaruba Rachna Kachna toto letělo
54:21 Svitavy začinaji svou přesilovku postupnym naporem kterej sucha zastavuje
53:08 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
52:55 Kuřitkova Klara ted doslova a do písmene zbourala blok Svitav
51:06 Kdyby Horni Sucha proměnovala sve střelecke pokusy tak tu mame uplně jiny scenař a vyvoj zapasu Svitavy budou mit ještě co dělat aby svuj naskok ubranily
50:05 Moravcova Sabrina ted neproměnila prazdnou branku ze standartni situaci protože ji doběhla branici hračka Svitavy
48:15 Sucha je na vlně!  Začina  obracet vyvoj zapasu po všech strankach
47:00 Sabrina Moravcova krasnou střelou nad rameno golmanky hostu dava snižujici branku
46:18 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #89 Sabrina Moravcová, asistoval #8 Alexandra Glasová (2:4)
45:52 Zmatek před brankou hostu  domaci nedotlačili balonek za brankovou čarou
45:19 Vyloučen hráč #68 Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
43:58 Svitavy cele 4 min 3 třetiny jsou pod  souvislym tlakem ktery se zatim daři branit
42:39 Horni sucha vyslala střelu ktera byla dobře cloněna ale golmanka hostu si střelu našla a chyta
41:52 Sucha opě na utočne polovině  a byla z toho nebezpečna střela kterou vyslala Andrea Pastuškova
40:10 Horni Sucha ma co  dohanět ale jsou zatim od začatku 3 třetiny daleko vic hladovější než Svitavy
39:03 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Lenka Kolínková, asistoval #39 Michaela Prokešová (1:4)
39:03 Po dvou chybach Svitavy trestajji a odskakuji do 3 brankoveho rozdilu
38:22 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:3
Vlastní branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Alena Karkošková (1:3)
37:47 Kuřitkova Klara vyslala projektil ktery prosvištel kolem brany
35:34 Fanoušci domacich ženou svuj tym jen jak to jde  a musim řict že inkasovanem golu je to nakoplo a maji víc střeleckych pokusu ale zatim jen do golmanky hostu
33:54 Zapas se začina vyhrocovat  jsme svedky tady hale někdy až přiliš vyhrocenych   a trdych souboju
32:36 Krasna akce ze strany Svittavy ale střela letěla mimo
32:18 Vyloučen hráč #8 Alexandra Glasová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za zdržování hry
31:36 Natalie Janečkova  měla šanci skorovat ale přestřelila branku
29:50 Ted zase Horni Sucha tlači ale bohužel zatim tomu chybi střelba od domacích
28:39 Svitavy ma znova v zamku Suchou  ale obrana domacích zatim stiha pokryvat a dostupovat hračky hostu
26:10 Horni Sucha po ozvani svych fanoušku  začina hrat velice nebezpečně a tlači se do zakončení s každe pozice od začatku 2 třetiny panuje na hale skvěla atmosfera od obou kotlu
23:03 Pod dlouhe době se  rozjel Hornosušsky  kotel ktery rozjel aktivitu domacich
22:49 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #78 Sára Olšánová, asistoval #8 Veronika Machová (1:2)
21:05 Svitavy ted měli nebezpečny utok ktery  konči  inkosovanim   do domaci branky
20:04 Uvodni buli 2 třetiny pro Svitavy
20:00 Střely v 1. části: 8:9
18:32 Svitavy znova v tlaku na obranu domacích ktera ubranila napror od hostu a Andrea Pastuškova si krasne povodila sve obrankyně ale bohužel bez střely
17:20 Přečisleni od Svitav  ale bohužel neproměněne skvěly zakrok Golmanky domacích ktera ted podržela svuj tym a vyrovnane skore
16:06 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #10 Jolana Křivková (1:1)
15:26 Po vyhozeni od obrankyn Svitavy ,Waloszkova Lucie  chyta ale mimo brankoviště
15:08 Vyloučen hráč #1 Lucie Waloszková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra rukou
13:39 Horni Sucha  tlači na Svitavy ale ta je pozorna a skvěle pomahaji sve Golmance uspěšnymi bloky
13:16 Vyloučen hráč #39 Michaela Prokešová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
12:45 Horni sucha je ve vyhodě a bude se vylučovat na straně Svitavy za sekani a aby toho nebylo moc tak popadali  i mantinely z toho
11:03 Horni Sucha měni taktiku a  voli postupny utok ktery zatim moc nevychazi protože hracky Svitavy skěle napadaji a vyhravaji osobni souboje
09:40 Glassova Alex si krasně vyběhla oblouk a chtěla přehodit Golmanku hostu ale ta byla oproti
07:05 Horni Sucha zatim nenachazi nějakou kombinační hru na soupeřově straně
04:49 Minařova Klara se obtočila kolem branici Natce Janečkkove a zvladla i další 2 hračky ktere ji šly pomoci ji ubranit ale bohužel střela se ji moc nepovedla
02:57 Marika Marečkova znova sama za obranou ale opet ji sjel balonek a tak z toho těži svitavy ktere po inkasovanem golu jsou aktivnějši
02:30 Svitavy ted hrozi horni suche v jejich pasmě ale domaci zatim odolovaji
01:55 Marika Marečkova po samostatnem utěku ji sjel balonek s čepele a Svitavy se přesouvaji na utočnou polovinu
00:18 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #22 Marika Marečková (1:0)
00:18 Po aktivnim napadaní Andrea Pastušková zkusila střelu a nemylila se  a posila svuj tym do vedeni