11:3
    Jana KUBALÍKOVÁ
    (Zimolová)

Aligators Šitbořice - TJ Centropen Dačice 11:3
branky: 12. Monika Zimolová, 19. Tereza Lengálová, 19. Adéla Mikšlová, 20. Sabina Mátlová, 26. Tereza Lengálová, 29. Monika Zimolová, 36. Karolína Kohoutková, 43. Martina Horáková, 51. Tereza Lengálová, 52. Denisa Wronková, 60. Jana Kubalíková - 12. Andrea Distelová, 30. Denisa Kolářová, 52. Monika Hrnečková; rozhodčí: Dominik Papp - Jan Ponížil; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 17 - Martina Miksová 26; po třetinách: 4:1, 3:1, 4:1
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Další ze zápasů, kde jsme střídaly lepší a horší pasáže. Bohužel těch horších bylo více. Škoda především první třetiny, kdy jsme svými chybami darovali soupeři tři branky a na druhé straně neproměnili řadu šancí...být to naopak, mohli jsme první periodu vyhrát a hrálo by se nám pochopitelně lépe. Na kdyby atd. se ale nehraje a navíc je to pořád dokola. Ve zbylém průběhu utkání byl soupeř určitě lepší a vyhrál zaslouženě. Je na nás, jak rychle ze sebe letošní deku setřeseme, ale musíme tomu jít naproti... Děkuju holkám, co dnes jely i přes své zdravotní problémy a bojovaly za tým a všem přeju co nejrychlejší zotavení. Soupeři děkuju za zápas a gratuluji k výhře.
60:00 Komentář domácích Lengálová Tereza (Vedoucí): Zápas od začátku v naší režii, i přes brzky inkasovaný gól se nám podařilo ihned vyrovnat a poté postupně víc a víc kontrolovat průběh zápasu. Díky trpělivé hře jsme dokázaly navyšovat vedení a v poklidu si dokráčet pro 3 body. Díky soupeři za zápas, ať se holky uzdraví a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 16:7
59:41 GÓL Aligators Šitbořice! 11:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #18 Monika Zimolová (11:3)
59:02 Zimolová teď v sólo úniku odmítla hattrick..
58:30 Zápas se nám pomaličku dohrává, o vítězi je zřejmě rozhodnuto.
57:15 Wronková trefuje tyč!
55:41 Ondráčková se prokličkovala do dobré pozice, nacházela ještě Zimolovou, avšak ta na balónek nedosáhla.
54:29 Petrlíková překazila svým skvělým blokem gólovou radost Váňové.
54:00 Domácí si s hosty dělají, co chtějí, další branky však nepřidávají.
51:23 Na tabuli už nám svítí DESET! Wronková se dostala k dorážce a nemýlila se.
51:22 GÓL Aligators Šitbořice! 10:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #14 Denisa Wronková, asistoval #3 Tamara Pevná (10:3)
51:02 Máme tu kuriózní branku. Jedna z hostujících hráček po srážce s domácí hráčkou spadla, situace se nepřerušila a hostující hráčky střílí gól. S hostující hráčkou to však nevypadá vůbec dobře...
51:01 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #18 Monika Hrnečková, asistoval #8 Šárka Divišová (9:3)
50:12 Lengálová kličkou do backhandu a zasunutím pod padající Miksovou kompletuje hattrick.
50:11 GÓL Aligators Šitbořice! 9:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #66 Karolína Kohoutková (9:2)
49:40 Na hřišti se nyní srazila hostující hráčka s domácí gólmankou, snad budou obě v pořádku.
48:45 První střela přišla 20 vteřin před koncem, Dvořáčková kryje.
48:03 Hostující holky dostaly opět možnost přesilovky, avšak zatím bránu neohrozily.
47:02 Vyloučen hráč #7 Adéla Mikšlová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za bránění ve hře
46:12 Domácí holky si v útočném pásmu dělají, co chtějí, Lengálová olízla svojí ranou tyč.
44:30 Buráňová nyní ze středu hezky vyzkoušela pozornost Miksové.
42:35 To je panečku start do zápasu. Horáková se dostala na hřiště poprvé a otvírá si okamžitě střelecký účet.
42:34 GÓL Aligators Šitbořice! 8:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #69 Martina Horáková, asistoval #2 Petra Ondráčková (8:2)
41:55 Domácí holky od začátku dominantní na balónku, Miksová zatím drží.
40:01 Na úvodní buly třetin vyhrály Dačice 2:1.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
38:34 V posledních minutách se nám extra nic neděje, přišla sice hezká kombinace od domácích hráček, ale střela byla opět do bloku.
35:43 Ondráčková vybojovala v rohu, předložila Kohoutkové před kasu a ta hezky ze vzduchu doklepla.
35:42 GÓL Aligators Šitbořice! 7:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #66 Karolína Kohoutková, asistoval #2 Petra Ondráčková (7:2)
33:50 Opět formace Vokálová - Zimolová - Kualíková zatápějí hostujícím holkám.
32:45 Domácí opět obléhají dačickou svatyni.
31:56 Krásnou kombinaci domácích hráček zakončuje Vokálová nad.
29:41 Dačice se přece jen dočkaly. Kolářová dorazila střelu Hrnečkové a snižuje tak na rozdíl 4 branek.
29:40 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová, asistoval #18 Monika Hrnečková (6:2)
28:51 Zatím vidíme opět stejný scénář, Aligátorky skórují při vlastním oslabení, tentokrát využila výhodu nájezdu Zimolová.
28:50 GÓL Aligators Šitbořice! 6:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #18 Monika Zimolová z trestného střílení (6:1)
28:25 Další přésa pro holky z Dačic, uvidíme jeslti bude úspěšnější.
28:18 Vyloučen hráč #25 Veronika Martincová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hra rukou
27:11 Domácí v plném počtu.
25:42 NIc moc se nám tu nedělo a najednou vyloučení. Vyloučení však využila domácí Lengálová, která hostující obranu donutila k chybě a sama skórovala.
25:41 GÓL Aligators Šitbořice! 5:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová bez asistence (5:1)
25:11 Vyloučen hráč #10 Sabina Mátlová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
22:27 Do dobré příležitosti se dostala Mátlová po nahrávce od Buráňové, ale Miksová chytá.
20:10 První buly pro tentokrát vyhrály domácí holky, avšak po špatné rozehrávce měly Dačice možnost snížit.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:57 Extrémní dvouminutovka v podání domácích hráček, gólová smršť jim vynesla tříbrankové vedení.
19:56 GÓL Aligators Šitbořice! 4:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #3 Tamara Pevná (4:1)
18:57 GÓL Aligators Šitbořice! 3:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #7 Adéla Mikšlová, asistoval #18 Monika Zimolová (3:1)
18:24 Chrirugická teč Lengálové upravuje skóre na 2:1.
18:23 GÓL Aligators Šitbořice! 2:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #11 Gabriela Hamplová (2:1)
17:45 Střela Hroudné doputovala po sérii odrazů až mezi betony Miksové.
16:49 Pozorujeme hru nahoru/dolů, což více sedí hostujícím ženám.
13:49 Jedna z hostujících hráček zůstala ležet na hrací ploše, doufejme, že bude v pořádku.
12:59 Dva důležité zákroky nyní vytáhla ze svého arzenálu Miksová.
11:38 Dvěma velmi rychlé akce a z bezbrankového stavu to máme najednou 1:1.
11:37 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #18 Monika Zimolová bez asistence (1:1)
11:33 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #3 Nela Houšťová (0:1)
10:30 Aligátorky nyní svírají Dačice, ale skórovat se jim nedaří.
07:45 Zimolová se prokličkovala do dobré pozice a předávala Vokálové, ta se k balónku však nedostala.
07:06 Dvořáčková nyní nedovolila Kolářové se obtočit kolem tyče.
06:06 Důležitý save Dvořáčkové, která čelila Lélyové v situaci 1 na 1.
05:50 Pevné bloky hostí zatím drží bezbrankový stav.
04:23 Dvořáčková nyní neviděla úplně ideálně, střelu Kratochvílové stejně vyráží.
03:00 Obě gólmanky si připisují první zákroky.
02:01 Zajímavou standartkou se prezentoval domácí ženstvo, avšak střelecký pokus skončil mimo.
01:24 První střelu zápasu si připisuje Divišová, trefuje břevno!
00:01 Buly vyhrál hostující tým, avšak Aligátorky se po chvíli dostaly na balónek.