• 60 59:43
    7:2
    (Jirčíková)

FbK TJ Svitavy - TJ Centropen Dačice 7:2
branky: 13. Kristýna Minářová, 15. Klára Minářová, 22. Aneta Niklová, 26. Kateřina Daňková, 46. Tereza Jirčíková, 55. Kateřina Daňková, 60. Klára Minářová - 30. Karolína Petrlíková, 55. Lucie Bártů; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Monika Rubešová 19 - Martina Miksová 27; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Bohužel jsme dnes nenavázali na dobrý výkon ze včerejšího zápasu. Celkově to bylo takové uplácanější než florbalové, my jsme se hodně prali se zpracováním míčku, který nám často odskakoval. Nahlodal nás navíc smolný gól a když jsme mohli odpovědět, v zakončení jsme znovu a znovu selhali a většinou ani netrefili branku, což je naše velká bolístka celou sezónu. Z tolika šancí a slibných zakončení jich musí jít minimálně dvakrát tolik alespoň na bránu. Ze dvou vyrovnaných utkání tak nemáme opět ani bod. I tak ale moc děkuju holkám za to, jak odmakaly tenhle náročný víkend. n nZávěrem bych chtěl vypíchnout pěkné sportovní gesto domácích, kdy při našem první gólu rozhodči ze své pozice nepostřehl, že míček překročil brankovou čáru, a domácí trenérka z vlastní iniciativy přerušila hru a přiznala inkasovanou branku. Moc díky, to se moc často nestává.
60:00 Komentář domácích Jirčík Luboš (Vedoucí): Důležité body a vzpruha do týmu jsou dom. Děkujeme hráčkám za výkon a soupeřkám za zápas. Poděkování patří opět našim skvělým fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:43 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #81 Klára Minářová, asistoval #25 Tereza Jirčíková (7:2)
59:43 Minářová Kl. využila přesilové hry a zvyšuje skóre.
57:46 Svitavy hrají přesilovou hru.
57:45 Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
57:45 Máme tu další hráčku v mantinelu.
54:16 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #88 Kateřina Daňková, asistoval #17 Lucie Ponížilová (6:2)
54:16 Daňková válí a dává další gól.
54:01 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #8 Šárka Divišová (5:2)
53:40 Prokešová prokličkovala mezi hráčkami a zachránila situaci a možný gól.
51:00 Míček sice byl v bráně, ale přes vysokou hůl Motlové neprošel.
49:30 Další pád přes mantinel. Tentokrát ze strany Divišové.
48:58 Máme tu první úraz hráčky ze Svitav.
48:00 Jirčíková T. se potřebovala opřít o mantinel.
45:57 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Tereza Jirčíková, asistoval #18 Magdaléna Přikrylová (5:1)
45:57 Jirčíková T. využívá rozehrávky a skóruje.
45:10 Dačice začínají dost útočit a to je samozdřejmě pro Svitavy nepříjemná situace.
43:00 Vynikající zákrok gólmanky.
40:20 Máme tu 3. třetinu a hned ze začátku Svitavy valí útočit a na Dačice tlačí.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
38:42 Mantinely padají jako domino.
38:00 Svitavy bohužel šanci nevyužily.
37:16 Svitavy hrají v plném počtu.
35:10 Uvidíme, zda Svitavy využijí přesilovky.
35:08 Vyloučen hráč #9 Andrea Distelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
35:08 Vyloučena hráčka Dačic Distelová za sekání.
34:26 Niklová běží tak rychle, že nám to tu ofouklo vlasy.
33:24 Kolínková zabránila nahrávce protihraček a hned střílí. Bohužel bez úspěchu.
30:48 Jirčíková T. úspěšně blokuje.
29:00 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #68 Karolína Petrlíková bez asistence (4:1)
29:00 Svitavy ochotně přiznaly Dačicím gól.
27:35 Prudká střela Minářové Kl. bohužel bez úspěchu.
26:46 Svitavy začínají tlačit na Dačice.
25:33 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #88 Kateřina Daňková, asistoval #81 Klára Minářová (4:0)
25:33 Další gól pro Svitavy! Minářová K. poslala krásnou přihrávku Daňkové a ta skórovala.
24:00 Křivková se toho nebojí a pořádně u mantinelu bojuje o míček.
22:56 Ponížilovou nezastavily ani 2 protihráčky, které ji stály v cestě.
21:45 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #68 Aneta Niklová, asistoval #28 Emma Sýkorová (3:0)
21:45 Krásný gól Niklové na který ji nahrála Sýkorová.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:47 Máme tu menší technické problémy.
18:28 Z míčku se stává puk.
14:58 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #81 Klára Minářová, asistoval #88 Kateřina Daňková (2:0)
14:41 Motlová bojuje!
12:07 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #38 Kristýna Minářová bez asistence (1:0)
12:07 Máme tu první krásný gól Svitav v podání K. Minářové
10:49 Střela Dačic pěkně cinkla.
00:20 Svitavy jsou jako první na míčku, ale do první šance se dostávají Dačice.