57
  • 57 56:22
    4:8

FbK Horní Suchá - EAV SK Jihlava 4:8
branky: 6. Andrea Pastušková, 11. Andrea Pastušková, 15. Marika Marečková, 19. Lucie Giecková - 25. Tereza Vytisková, 32. Veronika Krčálová, 47. Tereza Vytisková, 47. Markéta Jašková, 48. Kateřina Bícová, 48. Markéta Jašková, 56. Kateřina Bícová, 57. Markéta Jašková; rozhodčí: Vladimír Fišara - Dominik Malohlava; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 7, Petra Klečková 1 - Karolína Klímová 12; po třetinách: 4:0, 0:2, 0:6
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): První třetina super výkon, ale od druhé třetiny se bohužel něco zlomilo, a my přestali hrát to, co jsme hráli v první třetině. Nic víc se k tomu asi nedá dotat. Děkujeme soupeři, rozhodčím a omlouváme se divákům.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Po první třetině, kdy jsme se nechali zaskočit hrou soupeřem. Se nám od druhé třetiny podařilo dobře zareagovat na jejich hru a díky tomu dotáhnout do vítezného konce. Díky hráčkám za chuť a nasazení do hry a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:27 Suchá v šesti
58:38 Hra je napjatá
57:53 Hra ze strany na stranu
56:22 GÓL EAV SK Jihlava! 4:8
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #14 Kristýna Běhounková (4:8)
56:20 Suchá v šesti
55:29 GÓL EAV SK Jihlava! 4:7
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #35 Veronika Krčálová (4:7)
53:10 Marečková do golmanky
52:19 Blažková sama do golmanky
50:45 Kuřítková zachraňuje pokus o střelu
49:40 Nádherná střela Pastůžkové... Golmanka chytá
47:49 GÓL EAV SK Jihlava! 4:6
47:26 GÓL EAV SK Jihlava! 4:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #11 Tereza Vytisková (4:5)
47:07 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Petra Klečková družstva FbK Horní Suchá
46:25 GÓL EAV SK Jihlava! 4:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #16 Kateřina Bícová (4:4)
46:25 GÓL EAV SK Jihlava! 4:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #96 Gabriela Procházková (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
38:23 Trestné střílení družstva EAV SK Jihlava neproměnil #16 Kateřina Bícová.
38:22 Pozmatené plácáné u branky Suché
37:36 Krčálova se pokusila vystřelit bohužel Waloszkova jí zastavila
35:48 Marečková končí v brance a domací balonek ale domací dává míč hostům
35:10 Waloszkové střela přímo mezi nohy
34:30 Hrobářová krásna střela
32:40 Bícová seká domácí mají přesilovku
32:15 Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
32:06 nádherná nahrávka Pastůžkové na Maredčkovou bohužel neproměnila
31:14 GÓL EAV SK Jihlava! 4:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #16 Kateřina Bícová (4:2)
30:24 Šulová hodila placáka
27:55 Waloszková s přehledem do ruk
26:25 Marečková střílí sama přímo do golmanky, Glasová ještě doráží ale marně
24:50 Marikova na zemi dostala koňara do zad.. Ale zvedá se a pokračuje
24:14 GÓL EAV SK Jihlava! 4:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #14 Kristýna Běhounková (4:1)
24:14 Z pozabranky se otočila Vytisková a nádherně střelila....
18:22 GÓL FbK Horní Suchá! 4:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #19 Lucie Giecková, asistoval #22 Marika Marečková (4:0)
18:22 Giecková z poloviny střílí do prázdné
16:50 Golmanka domacích opět krásný zákrok
15:57 Blažková krásná střela
15:40 Kučerová spadla, musela se stopout hra.. Ale nic vážneho se nestává a hra pokračuje dál
15:10 Marečková nádherná střela bohužel neproměňuje
14:23 GÓL FbK Horní Suchá! 3:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #23 Andrea Pastušková (3:0)
14:23 Pastůžková na Marečkovou a ta z rohu střílí gol a posíla Suchou do tříbrankového rozdílu
12:02 Šulová Klára nebezpečná střela z blízka na golmanku domacích ta opět chytá
10:07 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #8 Alexandra Glasová (2:0)
10:07 Pastůžková krásný gol z otočky!
07:45 Nádherná střela kláry Kuřítkové ale golmanka hostů vyráží
07:20 Nebezpečná situace Suché v útočném pásmě ale skvělý blok Jihlavy
06:54 Jihlava neproměnila samostatný útěk na opět výbornou golmanku domácích
05:37 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #19 Lucie Giecková (1:0)
05:37 Horní suchá rozehrávala ze střední vzdálenosti od branky a Pastůžková Andrea krásnou střelou posíla Suchou do vedení
04:38 Jihlava měla výpadek na stranu domacích a hned z toho byla velká šance na skorování ale opět brankařká domácích krterá zatím drží Suchou bez inkastované branky
03:50 Jihlava se zabydlela na straně domacích a začína kombinovat ale obrana domácích je velmi pozorná
03:25 Hra se přelívá na obě půlky a hraje se ve velice svěžím tempu
02:33 Suchá znovu na balonku a snaží se vytvořit si šanci na brankářku hostů ale zatím neůspěšně
00:36 Horní suchá přišla o balon na soupeřově polovinně a hráčky Jihlavy hned otáčí hru a byla z toho první střela v zápase na brankářku Suché která kryje
00:20 Horní suchá vyháva buly a začína s postupným náporem
00:00 Zahájení utkání