(Glasová)
  • 56 55:54
    Horní Suchá

FbK Horní Suchá - TJ Centropen Dačice 7:2
branky: 16. Marika Marečková, 44. Barbora Kučerová, 45. Marie Vandasová, 47. Marika Marečková, 48. Marika Marečková, 51. Marika Marečková, 56. Marika Marečková - 35. Adéla Lélyová, 48. Adéla Lélyová; rozhodčí: Dominik Pustówka - Zdeněk Bartoš; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Petra Klečková -2 - Martina Miksová -7; po třetinách: 1:0, 0:1, 6:1
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Dneska jsme podali zlepšený, trpělivý výkon, a to nám dalo šanci bojovat dlouhou část zápasu o výsledek. Škoda, že jsme ve třetí třetině nedali první branku my, možnosti tam byly, ale bohužel ... V čem byl dnes ale obrovský rozdíl, byly přesilové hry, tam se domácím rovnat nemůžeme. Jinak ale vyrovnaný zápas, rozhodně se nemáme za co stydět. Děkuji holkám za předvedenou hru, soupeřům za férový zápas a gratuluji ke třem bodům. My si jdeme odpočinout a zítra se pokusíme navázat na dnešní výkon a přidat branky.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Děkujeme soupeřům za vyrovnaný zápas a především férový. Zápas jsme bohužel nebyli schopni překlopit v náš prospěch dříve, ale podařilo se vyzkoušet si to, co zkoušíme na tréninku. nDěkujeme a přejeme hodně štěstí v dalších utkáních.
58:47 Hračky suche v šesti  hračkach  a zkoušisi přesilovou hru co nacvičovali na treninku ale bohužel bez golu
55:54 Timeout FbK Horní Suchá
55:54 GÓL FbK Horní Suchá! 7:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #8 Alexandra Glasová (7:2)
55:54 Marečková Marika  krasne trefuje z doražky nad ruku golmanky
55:30 Böhmová Eva  si krasne prohodila protihračku ale pak už nikdo nenavazal
52:35 Petra Klečkova  prave chytla nepřijemnou teč hostu skvěly golmansky moment
50:32 GÓL FbK Horní Suchá! 6:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #23 Andrea Pastušková (6:2)
50:32 Marečková Marika trefuje krasne pod ruku golmanky hostu a navyšuje naskok Suche
47:58 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #9 Andrea Distelová (5:2)
47:58 po samostatnem uteku Dačice snižujou
47:08 Timeout TJ Centropen Dačice
47:08 GÓL FbK Horní Suchá! 5:1
46:58 GÓL FbK Horní Suchá! 4:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #50 Nela Blažková (4:1)
45:09 Vyloučen hráč #17 Monika Rosolová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
44:05 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #55 Marie Vandasová, asistoval #22 Marika Marečková (3:1)
43:40 Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #15 Barbora Šmahelová.
43:40 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #93 Klára Kuřítková (2:1)
43:00 Sucha znova vyhrava souboj a promenuje chybu a jde do vedeni
41:30 Klečkova Petra (golmanka domacich) ma ted o mnohem vic prace v brankovisti ale zatim odolava tlaku Dačic
40:37 Dačice ted byly hodne nebezpečne a na 3 krat doraželi na branku domacich
38:51 Sucha v oslabeni skvěle braní a nepoušti soupeře do větši šance
38:18 Vyloučen hráč #23 Andrea Pastušková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
35:50 Po inkasovane brance domacich se Dačice zvedaji a začinaji Suchou přehravat a domaci zacinaji byt nervozni a nahravky uz nejsou tak presne
34:14 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
34:14 Bartu Lucie ze středni vzdalenosti po samostatnem utěku proměnuje a hra je srovnana
32:30 horni sucha opet tlaci  ale bohuzel bez streleckeho pokusu
29:50 Kratochvilova barbora ted vyslala nebezpečny bolonek ktery měl parametry na skorovani ale Golmanka domacich mela skvely postřech a balonek chyta
29:11 Vyloučen hráč #93 Klára Kuřítková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra rukou
25:45 Dačice po dlouhe době na balonku ale žadny tlak do branky domacich  ale začinaji se dostavat do hry začinaji pomalu ale jistě zvyšovat tlak na domaci a začinaji i vyhravat osobni souboje
24:25 Ted Blažkova Nela se dobře natlačila pred golmanku hostu ale ta opet kryje
21:18 Obrana horni suche je velmi precizni a durazna takže Dačice nemaji moc šanci jak projit přes obranu Horni  Suche  a tak to zkouší invidualně ale to je take bez uspechu
20:11 Horni sucha znova vyhrala buli a zaklada postupny utok
19:30 Golmanku hostu  drži svuj tym v nadeji na vyrovnaní
15:13 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
15:13 Marika Marečkova krasně vystřelila a byl z toho gol a sucha jde do vedení
14:32 Vyloučen hráč #9 Andrea Distelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
13:13 ted bohuzel zraneni na strane suche vypada to na uraz hlavy
13:07 ted Glassova alex vyslala tezky projektiv na golmanku hostu ale ta kryje
11:13 Další nebezpečny vypad Dačic ale horni sucha znova zastavuje utok a znova rozjíždi svuj napor
09:29 Dačice zatim nemužou  začit hrat kombinační hru protože horní sucha skvěle napada a jsou aktivnějši
08:54 Sucha vyrazně lepsí na balonku ale dačice odolovaji
08:18 Dallši strela suche mimo,hra dostava tempo  zacinaji se rodit šance
06:11 Sucha ma v zamku  Dačice bohužel střela letěla mimo branu
05:40 Ted Dačice měli střelecky pokus ale golmanka suche bez problemu kryje
04:00 Hra se přeliva na obě strany zatim bez střely na branu
02:22 Hračky dačice trpělivě vyčkavaji ve svem obrannem pasmě a čekaji na chyby Horní Suché
00:57 Horní sucha kontroluje balonek a celkove hru a malem se propracovala do velice zajimave situace
00:01 Hračky Horní suchě vyhrali uvodni buli a začinaji s postupnym naporem