• 52 51:23
    3:7
    (Šmahelová)

TJ Centropen Dačice - EAV SK Jihlava 3:7
branky: 21. Denisa Kolářová, 22. Barbora Šmahelová, 48. Vendula Vrbová - 7. Darina Šloufová, 15. Kateřina Bednářová, 17. Kateřina Bícová, 18. Kateřina Bednářová, 20. Kateřina Bednářová, 36. Eliška Šmahelová, 52. Kateřina Bednářová; rozhodčí: Jan Koten - Daniel Kršek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 24 - Karolína Klímová 11; po třetinách: 0:5, 2:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Kittler Martin (Trenér): Do první třetiny jsme přišli připraveni a podle toho ta hra i vypadala. Dařilo se nám kombinovat a dokázali jsme hrát to, co jsme chtěli. V druhé třetině nás protihráčky začly tlačit a my jsme zbytečně zmatkovali a holky z Dačic toho využily. Třetí třetinu jsme si už pohlídali a dovedli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Kubek Radovan (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 1:1
51:23 GÓL EAV SK Jihlava! 3:7
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #8 Eliška Šmahelová (3:7)
47:47 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Vendula Vrbová, asistoval #15 Barbora Šmahelová (3:6)
42:52 Dačice hrají v oslabení
42:31 Vyloučen hráč #21 Adéla Lélyová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
40:10 Od začátku se hraje velmi rychle
40:00 Střeli v druhé části 9 8
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:13 Druhá část není tolik akční, ale šancí je dost
35:55 GÓL EAV SK Jihlava! 2:6
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #8 Eliška Šmahelová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (2:6)
26:40 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
21:50 Dačice do druhé části nastoupily suprově. Padli hned 2 góly
21:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Barbora Šmahelová bez asistence (2:5)
20:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová bez asistence (1:5)
20:10 Začala druhá část, zatím se hraje na Jihlavské půlce
20:00 Střeli v první třetině - 4 22
20:00 Střely v 1. části: 4:22
19:41 GÓL EAV SK Jihlava! 0:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #13 Gabriela Procházková (0:5)
18:44 Poslední 2 min se hraje Dačické půlce
17:30 Dačice propadli v obraně a dostali gól
17:27 GÓL EAV SK Jihlava! 0:4
16:41 GÓL EAV SK Jihlava! 0:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #18 Simona Kittlerová (0:3)
15:20 Velká šance Dačic, ale Jihlava ubránila
14:05 Jihlava dala branku v oslabení
14:01 GÓL EAV SK Jihlava! 0:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #27 Michaela Dolejší (0:2)
13:30 Dačice hrají přesilovku
13:06 Vyloučen hráč #8 Eliška Šmahelová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:34 Dačice úžasně brání
10:42 Skvělý zákrok Dačické golmnky
09:28 Stav je 1:0. Hraje se ze strany na stranu
08:20 Velká šance Jihlavy. Neproměněna
07:40 Jihlava má hodně šancí, ale Dačice dobře brání
06:21 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #63 Darina Šloufová, asistoval #29 Markéta Jašková (0:1)