• 60 59:59
    7:3
    (Ašenbrennerová)

FBC Kutná Hora - FbK Horní Suchá 7:3
branky: 8. Melánie Dubská, 19. Natálie Trpišovská, 20. Natálie Dubská, 29. Melánie Dubská, 29. Kristýna Venclová, 55. Melánie Dubská, 60. Melánie Dubská - 29. Andrea Pastušková, 44. Marika Marečková, 56. Barbora Kučerová; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 18 - Lucie Waloszková 40; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): První dvě třetiny z naší strany přesně podle pokynů, v třetí už jsme se nechali strhnout ke hře nahoru a dolů a v té byl soupeř se skvělou brankářkou vyrovnaným týmem. Pro nás jasné ponaučení, že nám věci fungují, ale musíme udržet koncetraci 60 minut. Máme stále na čem pracovat. Uděláme to hned zítra v dalším zápase. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Komentář hostů Březina Josef (Trenér): Velmi hořké utkání po dlouhé cestě. Bohužel nám dělají stále problém vstupy do zápasů a to dnes prohrálo utkání. Děkujeme soupeřům za dnešní férové utkání a přejeme jejich hráčce brzké uzdravení. Děkujeme také rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 26:11
59:59 GÓL FBC Kutná Hora! 7:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (7:3)
59:59 A poslední branku tohoto zápasu dává hráčka s číslem kdo jiný než 12 Melánie Dubská. Děkujeme.
59:50 Střela hostující hráčky nad branku.
59:28 Heblíková střela ze vzduchu.
59:15 Hosté v plném počtu.
59:00 Máme tu poslední minutu třetí třetiny.
58:35 Výskok domácí hráčky, hosté mají rozehru.
57:20 Domácí hrají přesilovku.
57:15 Vyloučen hráč #19 Lucie Giecková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
57:00 Hráčka s číslem 69 měla pěknou střelu, ale domácí golmanka hezky vychytala.
56:18 Ašenbrennerová na Dubskou N. branka ale nepadla.
55:15 GÓL FbK Horní Suchá! 6:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #50 Nela Blažková (6:3)
55:15 Hosté odpověděli na gól Dubské a stav je teď 6:3.
54:50 Timeout FbK Horní Suchá
54:50 GÓL FBC Kutná Hora! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #77 Natálie Beranová (6:2)
53:36 Třetí třetina má o dost rychlejší tempo a více střel na branku.
53:00 Forštová střela, ale golmanka ve střehu.
52:40 Hostující hráčka sama před brankou.
51:38 Ašenbrennerová v úniku, ale golmanku se ji nepodařilo prostřelit.
51:10 Beranová střílí nad branku.
50:59 Hra je teď hodně vyhrocená.
49:28 Domácí v plném počtu.
48:40 Duo DD opět v šanci ve hře 4:5, ale branku stále nevidíme.
48:00 Dubská v šanci sama na golmanku, ale branku nevstřelila.
47:20 Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zdržování hry
47:04 Němcová hezky obrala protihráčku o balónek, ale míček v zápětí nechala na středu hřiště.
46:30 Domácí mají jednu šanci za druhou, ale golmanku se jim prostřelit nedaří.
46:14 Trpišovská s Blahníkovou zamkli protihráčku u mantinelu a byla z toho hezká šance pro domácí tým.
45:00 Trpišovská mohla jít sama na branku, ale hostující hráčka ji faulem zabránila.
43:26 GÓL FbK Horní Suchá! 5:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #23 Andrea Pastušková (5:2)
43:26 Hostující dávají druhou branku utkání hezkým zakončením od hráčky s čílem 22.
42:00 Venclová hezky obrala hostující hráčku o balónek, ale šance gólem neskončila.
41:05 Krásná střela od hostující hráčky, ale Melicharová chytá.
40:02 Buly pro domácí tým.
60:00 A máme tu konec druhé třetiny, stále za stavu 5:1 pro domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
36:47 Venclová teď v nádherné šanci, golmanka hostů pěkný zákrok.
35:14 Hostující hráčka měla pěknou střelu, ale Melicharová je dnes v pozoru.
33:37 Do druhé lajny místo Klepalové nastoupila hráčka s číslem 66 B. Blahníková.
33:10 První lajna hezky využívá prostor na celém hřišti.
32:40 Vypadá to na zranění kotníku, ale hra pokračuje dál.
32:05 Klepalová odnesená z hřiště Němcovou N.
29:50 Od hostující golmanky až k domácí golmance, ale žádný útok z toho nebyl.
28:44 GÓL FBC Kutná Hora! 5:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (5:1)
28:35 A máme tu hned tři góly za sebou.
28:32 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #47 Nikola Knížová (4:1)
28:19 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková bez asistence (3:1)
27:53 Potyčka u hostující branky, golem ale nekončí
27:45 Trpišovská hezky vybojovala míček pro domácí
26:20 Hostující hráčka vystřelila ze vzduchu, ale míček chytla domácí golmanka
25:50 Bum bum o zem, hráčky se dnes často mazlí s podlahou
24:20 Domácí drží skvělou obrannou zónu.
23:20 Beranová měla hezkou střeleckou pozici, ale byla zablokovaná hostující hráčkou.
22:50 Ašenbrennerová v šanci, ale střílí nad branku
22:10 Omlouvám se za nezapisování teček v zápisu, už se to nebude opakovat.
21:10 Hráčka s číslem 87 zase sama před domácí golmankou.
20:36 Hostující hráčka sama před brankou, ale střílí nad
20:02 Zdravím ze zapisovatelského stolku fanoušky i z jiných zápasů
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:57 GÓL FBC Kutná Hora! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #12 Melánie Dubská (3:0)
19:57 A máme tu další sesterské duo, Dubina na Dubinu a máme tu třetí branku domácího týmu
18:02 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (2:0)
18:02 Trpišovská si prokličkovala hřiště a sama se zmocnila druhé branky domácích
17:45 Hostující hráčka sama před brankou
16:42 Dubská N. v šanci, ale před hostující brankářkou nikdo nestál a ona na míček s klidem viděla
15:30 Němcová vybojovala míček v rohu domácích, a Kutná hora může jít zase do útoku
14:00 Domácí hráčky kontrolují hru stále na míčku
12:40 Hra je stále nahoru a dolů
11:50 Němcové střela zachycena hostující hráčkou
10:40 Střeba Klepalové v roli brankářky
09:40 Střelu hostující obránkyně měla s přehledem domácí brankářka
07:43 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #11 Natálie Dubská (1:0)
07:43 Dubská na Dubskou a je z toho otevření skore pro domácí tým
06:26 Menší srážka s domácí hráčkou, ale máme tu skvělého zdravotníka, který situaci ani řešit nemusel
04:40 Helclová v šanci, míček chytla golmanka
03:30 Domácí vetšinu času na míčku
02:20 Hostující hráčka v šanci, ale nevystřelila
01:25 V šanci Venclová, ale byla zablokovaná hostující hráčkou
00:01 Vítáme Vás u dnešního utkání.