• 58 57:44
    2
    Denisa DRAHOKOUPILOVÁ

IBK Hradec Králové - Aligators Šitbořice 7:0
branky: 11. Tereza Kautská, 22. Lucie Tomášková, 33. Adéla Kozlová, 37. Adéla Kozlová, 48. Eliška Benešová, 56. Eliška Benešová, 57. Anna Miholová; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 5:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 12 - Barbora Sadílková 14; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Žižka Jeroným (Trenér): Dnešní zápas jsme zvládli výborně. Kvalitním týmovým výkonem jsme si pro výhru šli od začátku do konce. Asi zatím náš nejlepší výkon v lize. Naše aktivní obrana dělala soupeři celý zápas problémy s rozehrou a nám přinášela hodně zisků a následných šancí. Zároveň jsme se dnes vyvarovali zbytečných chyb při hře s balonkem na vlastní polovině. Zítra na to budeme chtít navázat. Díky všem účastníkům za utkání v duchu fair play.
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Snažím se vyhýbat negativním komentářům, ale dnes musím. Často posloucháme, že 1. liga žen není soutěž. Ať proti tomu bojujeme jak chceme, tento názor se nezmění, dokud nebudou chtít všichni. My jsme nehráli naši hru, trápili jsme se, ale obranná hra soupeře má k florbalu daleko. Reálně co souboj, to faul z jejich strany. Povrch výborný, ale ne na florbal. 28 zápisů v onlinu, z toho 25 o domácích hráčkách? Vážně? Doufám, že sem už v sezóně nepojedeme. Klopýtli jsme, stane se. Dnešek hodíme za hlavu a do zítřejšího utkání jdeme s čistou hlavou. Díky soupeři. Zdravím naše marody a fanoušky u onlinu!
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
57:44 Vyloučen hráč #34 Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:48 GÓL IBK Hradec Králové! 7:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #31 Lucie Tomášková (7:0)
55:52 GÓL IBK Hradec Králové! 6:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #18 Adéla Kozlová (6:0)
55:45 Domácí už dlouho prahnou po gólu do prázdné branky Aligators
53:05 HK i nadále kompaktně brání
51:28 Vyloučen hráč #29 Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
49:30 Hosté se ani v 6 skoro nemůžou dostat na polovinu Hradce
48:34 Šitbořice v šesti
47:52 Timeout Aligators Šitbořice
47:52 GÓL IBK Hradec Králové! 5:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #23 Šarlota Stehlíková (5:0)
46:53 Vyloučen hráč #69 Martina Horáková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
45:30 Hra 4 na 4 nabídla spoustu šancí, ale žádné góly
42:44 Vyloučen hráč #15 Natálie Hodová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
42:44 Vyloučen hráč #42 Lenka Ondráčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
41:59 Monster save Rundštukové!
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:14 Stehlíková to zkoušela z voleje, ale golmanka Šitbořic připravena
36:49 Kozlová trpělivě míchala, až se domíchala ke gólu z nájezdu
36:46 GÓL IBK Hradec Králové! 4:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová z trestného střílení (4:0)
34:34 Máňa se opět blýskla jistým zákrokem a diváci vstávají ze sedadel
32:34 GÓL IBK Hradec Králové! 3:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #17 Eliška Benešová (3:0)
32:22 Drahokoupilová zlostí zbořila celou stranu hřiště, naštěstí tu máme spolehlivé stavitele v čele s VV, a tak hřiště opět v původním stavu
29:36 Co leží neběží živě v podání Tomáškové
28:34 Šitbořická hráčka opět na zemi, Báček chladnokrevně vyřešil situaci
27:01 Hradecké i nadále obětavě brání
26:49 Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:12 Hradec na míčku va vlastním oslabení
24:17 Vyloučen hráč #35 Anna Miholová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za vysoká florbalka
24:01 První lajna IBK v šanci, ale Kozlová nestihla míček a sekla golmanku Šitbořic
21:30 Tomášková dokázala, že i na kuklenském povrchu se dá střílet a neskutečnou ránou navyšuje skóre
21:23 GÓL IBK Hradec Králové! 2:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #13 Tereza Kautská (2:0)
20:55 Po změně stran na balonku zatím více hosté
20:00 Střely v 1. části: 10:2
19:45 Miholová si udělala kuželky z protihráček, poté ještě Tobišková v dobré pozici přestřeluje
18:56 Rundštuková si poradila i s nepříjemným a několikrát tečovaným projektilem z čepele hostujících
16:34 Stehlíková s Benešovou teď poměrně tápaly v defenzivě, ale pár chvil předtím si v ofenzivě počínaly skvěle
13:44 Tomášková si pokoupala dvě zelenodresé hráčky, ale při pokusu o střelu ji zradil pověstný povrch v Kukleny Areně
12:05 Rundštuková a její bezproblémový zákrok
10:40 Po diskutabilní situaci nakonec gól Kautské uznán, zásah zdravotníka naštěstí nebyl nutný
10:34 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská bez asistence (1:0)
09:01 Obrovský závar před šitbořickou brankou, ale jako první se zorientovala právě obránkyně Aligators. Následně tvrdá střela Tomáškové pouze do golmanky
06:24 Stehlíková kazí rozehrávku hostí
05:30 Kovářová zpracovává vysoký míček efektivně nohou, následně však nebezpečná nahrávka Šitbořic na střed, míček ale nikdo nezasáhl
02:59 Standartka Hradce z nebezpečného prostoru končí blokem Aligotarek
01:45 2. lajna domácích se prodrala dopředu a bekhendového zakončení se ujala benjamínek týmu Tobišková, letělo však mimo branku